Jantarové oči (navíc 2 povídky)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu. To je prastaré össenské přísloví, které provází celou osmidílnou ságu Mycelium. Jantarové oči jsou její první částí a představí se vám v ní nejen charismatický a ctižádostivý hrdina Lucas Hildebrandt, ale hned tři mimozemské civilizace, o jejichž existenci neměli obyvatelé Země ještě před pár desítkami let ani tušení. Nejzáhadněji ze všech působí fanatická Össe ovládaná nejen kněžími, ale také pěticí psychoaktivních hub, posvátných drog… ovšem jenom do okamžiku, kdy se na scéně objeví Aš~šád z Fomalhiwy, člověk vychovaný na planetě, kde je psychotronika na nebývalé úrovni součástí každodenního života. Ocitli jste se na začátku ságy, která již získala tisíce věrných fanoušků. Vydejte se spolu s nimi odhalit, co se odehrálo vskrytu… Druhé vydání, tentokrát v pevné vazbě, obsahuje navíc dvě povídky z argenitového vesmíru: „Ten, kdo přišel z vesmíru“ o příchodu Aš~šáda na D-alfu a „Beztvaré měnící se“ o zásahu velekněžky Maëwënë proti d-alfskému vysílači....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484470/big_jantarove-oci-2-povidky-navic-Sy2-484470.jpeg 4.624
Série:

Mycelium 1.


Žánr:
Romány, Literatura česká, Sci-fi

Vydáno: , Argo
více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Jantarové oči (navíc 2 povídky)

SqualSK
02. února

Po rokoch sa vraciam k Vilme Kadlečkovej a som nadšený. Mycélium bude patriť k ozdobám mojej sci-fi knižnice. Nebudem tu rozoberať nápad a obsah jednotlivých kníh, ale som rád, že som sa k tejto autorke vrátil po množstve rokov od jej prvotín. Vydavateľstvo ARGO si zaslúži veľkú pochvalu za re-edíciu v pevnej väzbe. Zatiaľ vyšli len prvé tri časti, ale ja som trpezlivý a počkám si na všetky ;)

Nočnípták
15.06.2022

Kdysi jsem četla první vydání. Můj úžas z toho, že se mně tak moc líbí kniha tohoto žánru, se nedá popsat. Teď jsem zažila podobný pocit znovu. Tentokrát je to z toho jak druhé vydání vypadá. Kniha je krásná. Zatím ji jen obdivuju a hladím, ale na čtení samozřejmě znovu dojde. Ovšem ty povídky navíc jsem přečetla hned.
Tahle kniha se Argu opravdu moc povedla.