6219 6219 komentáře u knih

Smrtící mrak Smrtící mrak Andy Lane

byla to jedna z prvních detektivek, které syn ve svých 10ti letech četl a byla to první kniha, kvůli které si bral baterku do postele, když se nařídilo"spát, zítra se jde do školy".
nyní ji má na poličce jako - " moje oblíbená z dětství, co se neprodává!" a doporučuje ji dále.
je to v podstatě Sherlock Holmes pro děti - velmi zajímavý příběh, žádné giga drama a do s poslední chvíle se neví "jak se teda vraždilo". Určitě doporučujeme všem, kdo mají rádi detektivky, pátrat atd. kniha se i velmi dobře čte.

26.03.2022

Kde má cvrček uši aneb Chytrej jak rádio Kde má cvrček uši aneb Chytrej jak rádio neznámý - neuveden

velmi zajímavé články. my jsme to přečetli a koupili tuto knihu jako dárek paní učitelce - byla nadšená, neustále z toho čerpá a dává zajímavé hádanky.. tak schválně.. kdo víte, kde má cvrček uši:)?

určitě to není oddechovka na čtení před spaním, ale kdo má rád zajímavé články a je zvídavý.. určitě doporučuji

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

odechovka a dobré představení francouzské mentality.. určitě doporučuji pro "oddech" od běžného kancelářského života:)