1kikina 1kikina komentáře u knih

Běh života s úsměvem Běh života s úsměvem Zuzana Součková

U téhle knížky jsem se hodně nasmála. Jsou to příběhy ze života a často jsem na místě autorky viděla sama sebe.
Vidí mi snad do hlavy, že ví, co si myslím, a co jsem prožila.

Opravdu povedené dílo.
Má jen jednu chybu, dobře se čte a měla jsem ji přečtenou za pár dní. Bylo mi líto, že už končí. Určitě se k autorce budu vracet.

Doporučuji všem, kteří se u knížky chtějí bavit a smát. Pro podzimní dny jako dělaná.

21.11.2018 5 z 5

Němci Němci Jakuba Katalpa (p)

Zajímavá knížka, chvílemi jsem se ztrácela a chvílemi nudila.

21.11.2018 2 z 5

Deník běžkyně v nejlepších letech Deník běžkyně v nejlepších letech Zuzana Součková

Přestože je běhání nudný sport, překvapilo mě, jak o něm autorka dokázala napsat poutavou knížku. Od začátku až do konce jsem se bavila, knížku přečetla jedním dechem. Jedna z nejlepších knížek, kterou jsem o běhání kdy četla. Hodně dobrý! Doporučuji všem, kteří se chtějí pobavit, a přitom hledají motivaci k běhání.
Knížka nepostrádá spád a napětí, nechybí v ní nadhled, sebeironie i humorné okamžiky na pozadí tak náročného sportu jakým běh je.
Je to knížka o životě, nejen o běhání.

13.03.2016 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Vůbec jsem ji nedokázala dočíst, přestože postavy jsou atraktivní, téma dobrý, ale nudné, nezajímavé podání. Dvě hvězdičky dávám jenom za téma.

12.03.2016 2 z 5

Diagnóza žena Diagnóza žena Zuzana Součková

Hodně zábavná knížka. Smála jsem se nahlas a po dlouhé době jsem se u knihy skvěle pobavila. Doporučuji všem, kteří už nějaký ten pátek běhají po světě. Občas jsem měla pocit, že mě i mého muže autorka zná a píše o mně a mé rodině.

19.09.2020 5 z 5