Zuzka v šatech svátečních

Zuzce táhne na třicítku a už čtyři roky prakticky přešlapuje na místě. Pracuje ve stejné kanceláři, má stejného přítele, stejné problémy v rodině a s její pěveckou kariérou to taky nevypadá valně. Není se svým životem spokojená, ale nemá energii ani vůli něco změnit. A navíc vlastně ani sama pořádně neví, co chce. Spolehlivého Martina, který ji miluje daleko víc než ona jeho a udělal by pro ni první poslední? Práci v kanclu, která ji nenaplňuje, ale živí ji? Sem tam vystupovat s kapelou, která skončila u hraní na plesech? Může se s tím spokojit? Anebo je to přece jen málo?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/475957/big_zuzka-v-satech-svatecnich-mUc-475957.jpg 3.619

Kniha Zuzka v šatech svátečních

ivanaci

Nezanechala žádný dojem a po pár týdnech nebudu vědět, že jsem někdy přečetla. Asi to bude tím, že mi již není třicet :-))

Jirikk

Tak dve třetiny knihy mne bavili číst ale ta tretina knihy to byly fakt nejzajimavy blbosti.. Byl jsem zvědav jak to nakonec dopadne s Martinem ..

marwinmh
12.12.2021

Nevím proč, ale na mě působila kniha smutně,. možná až depresivně.
Hlavní hrdinka ve vztahu v němž nechce být, v práci, která ji nebaví, s kapelou, která dělá muziku jejímu srdci vzdálenou, s nemocnou mámou... vím, že život není duhový a na každého se občas valí šeď ze všech stran, ale tady toho na mě bylo asi moc najednou.
Obsahově kniha nebyla rozhodně špatná, četla se lehce a obálka je úžasná.

princesse
06.12.2021

Oddechovka pro zimní večery. Pro mě čtená hlavně ze zajímavosti, protože mám příbuznou shodného jména i příjmení jako má autorka a její manžel se jmenuje stejně jako skoro manžel hlavní hrdinky. :-) No nekupte to.

Martina735
24.11.2021

Knihu jsem přečetla za dva večery. Pocity, s nimiž se setká občas každý z nás. Nadchlo mě, že se v druhé části knihy střídají vypravěči (rodina a známí Zuzky), díky tomu je možné nahlédnout na situaci z jiného úhlu pohledu.

gargamelka
13.09.2021

Zajímavý styl, že knížka má jednotlivé kapitoly a navazují věty na sebe, jako kdyby žádné nebyly. Rozhodně myšlenky hlavní hrdinky se kterými jsme se setkaly každá. Odpočinkové :)