Ořechy na cukroví přehled

Ořechy na cukroví
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502840/bmid_orechy-na-cukrovi-SBX-502840.jpg 4 90 90

Ve stáří se celý svět mění v místo plné lítosti. Aspoň pro někoho. Hlavní hrdinkou příběhu je životem poznamenaná stará žena, pro niž je rodina nade vše a své děti a vnoučata bezmezně miluje a láskyplně rozmazluje. Skrz zdánlivě obyčejné všednodenní historky a postřehy ale probleskává temná minulost, která v ženě vyvolává znovu a znovu pocity viny a studu. Přeje si, aby mohla změnit již nezměnitelné a zoufale touží po odpuštění za neuvážená životní rozhodnutí, která ovlivnila celou její rodinu. Zároveň se bojí o něj poprosit, protože je přesvědčená, že na něj nemá nárok. Ořechy na cukroví jsou citlivým příběhem o stáří, rodině, závislostech, nejistotách a o umění odpouštět – a to především sám sobě.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ořechy na cukroví. Přihlašte se a napište ho.

Jana283
26.06.2024 1 z 5

Přečteno za jeden večer. Víc času bych tomu asi nebyla ochotná věnovat. Vzpomínky staré dámy, neustále se opakující, bez nějakého hlubšího smyslu. Velmi povrchní.

Katka2382
08.06.2024 5 z 5

Bylo to krásné i smutné zároveň.Moc se mi líbil vztah mezi babičkou a vnučkou.

Lili2
05.05.2024

Málo co nedočtu, ale toto se fakt nedalo číst. Furt dokola - vaří se, peče se a z dřívějšího života, když už to tam bylo naťuknutý, a který mě zajímal nejvíc, strašně málo a taky furt dokola. Celý divný to je.

Zvrácená pouta, Netvor a další knižní novinky (48. týden)

28.11.2022

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Ořechy na cukroví v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x