Zubatá za krkem

Zubatá za krkem https://www.databazeknih.cz/img/books/97_/97450/bmid_zubata-za-krkem-7ac-97450.jpg 4 21 7

felixrr
31.10.2023 4 z 5

Nenáročné humorné povídky, někdy předvídatelné, často spíš s nějakým zvratem.

Kontryhelka
01.05.2021 5 z 5

Výborné povídky, některé jsem znala a jiné jsem poznala. Já tenhle druh četby miluji a nikdy nepohrdnu. Pro mně je to oddych a vždy mi polechtá bránici.

Hanulka25
25.02.2020 3 z 5

Oddechové čtení dobré třeba na cesty do práce hromadnou dopravou.

Doly10
04.04.2019 4 z 5

42 příběhů s originálním humorem a hororovou nadsázkou. Od vrahů, duchů, upírů, až po vlkodlaky. Pro oddechové čtení ideální volba.

mi-380
18.11.2018 3 z 5

Po několika drsných a depresivních reality book (Total Balkán, Rybí krev, Slepá mapa, Předčítač, Bitva o Británii) jsem zatoužil po troše humoru. Švandrlíkovy milé, prostinké, více či méně vypointované strašidelné historky, by se dnes nejlépe uplatnily večer u ohně nebo ve stanu v dětském táboře (pokud by se podařilo zakázat mobily).
65 % (zatím 7 hodnotících s průměrem 91 %, trochu jsem to zkazil).

čef
16.11.2018 5 z 5

Velmi příjemné morbidně veselé čtení. Pamětníci mohou při čtení této povídkové knížky zavzpomínat na autorovu Dikobrazí minulost s Nepraktou a vůbec na trpce humorné záležitosti dávno minulého života - ne, že bych se tam chtěl vracet. Švandrlík je prostě věčně zelená hvězda klasického humoru minulého století!

Katka244
17.08.2017

Fajn povídky,nenáročné čtení na dovolenou. Náhodně vybrané v knihovně a mistr opět nezklamal.