Ztráta & zrada

Ztráta & zrada https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/293740/bmid_ztrata-a-zrada-jqQ-293740.jpg 3 72 18

Madison & Logan série

< 2. díl

Madison a Logan prožívají oboustranně šťastný a ničím nezkalený vztah. Minulost je zapomenutá a s ní i někdejší polovičaté a neupřímné romance, které bránily naplnění jejich dlouholeté osudové přitažlivosti. Jen co přestane Madison pronásledovat přízrak sebevraždy její nejlepší přítelkyně, Logan musí čelit útokům své někdejší milenky Kristiny, která se nedokáže smířit s rolí zavržené partnerky. Po dvou autonehodách utrpí Logan ztrátu paměti a Madison, která byla přesvědčená, že její vztah s Loganem už nic neohrozí, je přinucená bránit své vlastní štěstí před zlobou a nenávistí a bojovat s nepředvídatelnými zvraty osudu, aby uhájila vše, v co až doposud věřila.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Of Loss & Betrayal , 2014

Jita160
07.11.2023 3 z 5

Málokdy píšu ,že už jsem ráda že mám dočteno.
Pokračování bylo sice víc akční kvůli anamnéze ,ale pořád moc obviňování a nejasností.
Zhrzená Loganova milenka tomu dala grády ,ale už to bylo moc překombinované a příliš zbytečných záplatek které mě rozčilovali.

monika0181
06.09.2023 4 z 5

Kombinace situací a problémů by vystačila i na jiné postavy knihy. Tady už toho bylo tolik, že těžko uvěřit, že je to aspoň trochu reálné. Což je škoda, protože to knihu poškozuje. Bohužel myšlenka se ztrátou a návratem paměti mi přijde nedotažená a v ději chybí ten okamžik, kdy se paměť vrátí. Děj tomu na několika místech pěkně nahrává. Takto to vypadá, že to bylo třeba rychle vyřešit a napsat konec knihy. Myšlenka celé série zajímavá, ale u mě se na TOP nedostane.

baty
22.11.2021 2 z 5

Fakt nevím, jestli se mi ta kniha líbila. Občas mi přišla už dost překombinovaná. Dvě nehody v krátké době, to usilování o životy Logana a Madison... A pak ta spousta sexuálních scén. Nejsem žádný puritán, ale přišlo mi to až moc.

VAnna
31.08.2020 4 z 5

První díl nic moc, ale druhý mě velice překvapil a moc mě bavil, ale občas mi to přišlo zbytečně natahované, doporučuji.

georginaa
17.09.2019 3 z 5

Druhý díl byl o něco akčnější, méně deprimující. I když posedlost tam hrála důležitou roli. Logen posedlý Madison, Kristina posedlá Logenem, Mack posedlý Kristinou.....a pořád dokola. Byla jsem ráda, že to skončilo a směle se můžu pustit do jiných knih.

Niky91
14.09.2019 4 z 5

O chlup lepší než předchozí díl, čtivé.

prcek19
15.07.2019 3 z 5

Pokračování sem si přečetla jen z toho důvodu, že sem chtěla vědět, jak to nakonec dopadne..no a ten konec..přišlo mi to jako dost nepovedený

malazluta
18.06.2019 3 z 5

Zvědavost mi po prvním díle nedala a pustila jsem se do pokračování s cílem zjistit, co autorka vymyslela v příběhu nového. No, zvratů je v této knize opravdu dost, a dle mého názoru bohužel na úkor příběhu, který mi občas připomínal nějaký špatný nekonečný seriál.

Martinaa24
15.05.2019 4 z 5

Celkem pěkná kniha, ale první díl byl lepší

Maruš.D
05.05.2018 4 z 5

Madison a Logan jsou zajímavé postavy. Do přečtení dalšího dílu mě přesvědčila zápletka v podobě amnézie, která se jevila jako velmi dynamická, nepředvídatelná. Jenže tam autorka stále přidávala více a více zápletek, až mi přijde, že se do toho sama trošku zamotala. Původně pěkná oddychová romantika se stala dramatem a akčňákem. Kniha se nečetla špatně, ale rozhodně nepatří do mého TOP.

kacaaba
27.02.2018 3 z 5

Po přečtení předešlého dílu, se mi do pokračování moc nechtělo, ale musím říct, že jsem byla příjemně překvapená. Nebyla to žádná sláva, ale rozhodně jsem se u tohoto dílu tolik netrápila. Chvilkama se mi to i líbilo a nebyla jsem tolik naštvaná na hlavní hrdiny. Rozhodně se tímto pokračováním trochu zvedla laťka, ale rozhodně patří do kategorie knih, které si už nepřečtu.

ptavichripkaa
27.04.2017 3 z 5

SPOILER
Dočteno. Uf.. Do půlky knihy dobré, uvěřitelné, ale pak se to zvrhlo a těch zvratů a neuvěřitelných situací příbývalo, chápu, že to spisovatelka chtěla vygradovat, ale jo vyšinutou Kristinu bych ještě přežila, ale jak šel příběh dál už jsem se jen nevěřícně smála.
Konec dobrý, všechno dobré, u mě za 3*

veronka29
02.11.2016 1 z 5

Po prvním díle jsem od této knihy moc nečekala, ale překvapilo mě co všechno se autorce podařilo do jedné knihy dostat. Opravdu hodně překombinovaná kniha.

Lucie_D
27.07.2016 4 z 5

Do těchto 2 knih se mi moc nechtělo a komentáře na tyto knihy mě spíš odrazovaly, ale nakonec jsem je přečetla. Dalo se to číst :-)

Acquenta
13.07.2016 3 z 5

Opravdu jak nějaká telenovela...příběh vlastně o ničem, stále dokola se řešila nevěra a kdo komu lže, kdo komu nelže...tohle fakt ne

Ditules
28.06.2016 1 z 5

Chvilkama jsem si připadala jako v hloupé telenovele... Už víckrát ne...

Ivča39
04.05.2016 1 z 5

Já bohužel nedokázala knihu dočíst, chyběl mi rozvinutý děj,v polovině jsem to vzdala, možná to potom bylo lepší, ale neustálý boj dvou žen o jednoho muže s dočasnou ztrátou paměti mě nebavil...

EvaSupovic
23.04.2016 4 z 5

No......předchozí díl byl lepší. Hodně překombinované, totálně nereálné a hlavní hrdinku bych občas uškrtila, ale přesto dočteno.

S. H. Kolee
americká