Ztichlý dům

Ztichlý dům https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/383796/bmid_ztichly-dum-XBY-383796.jpg 4 356 107

Jmenuji se Emma Cartwrightová. Ještě před třemi lety jsem byla Susan Websterová a zabila jsem svého tříměsíčního syna Dylana. Vůbec si nepamatuji, co se tehdy stalo. Ale když vám něco tvrdí policie, váš lékař i všichni blízcí, tak jim začnete věřit, ne? Ovšem na druhou stranu... Když si nevzpomínáte, co se stalo, můžete si být opravdu jisti, že vám říkají pravdu? Co kdyby se objevila malá naděje, že je váš syn naživu? Neudělali byste všechno pro to, abyste s ním zase mohli být?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: , Domino

How I Lost You , 2017

nada3314
22.08.2019 5 z 5

Možná můj názor nebude až tak moc objektivní, ale já miluji knihy od nakladatelství Domino. Zatím všechny, po kterých jsem sáhla a přečetla si, se mi moc líbily a ani tato nebyla výjimkou. Parádní, napínavé psycho čtení! Velmi mě překvapilo, že toto je prvotina od paní autorky. Tak to smekám klobouk, máme se tedy na co těšit. Rozhodně doporučuji k přečtení…

lenik284
18.08.2019 4 z 5

Ale jo, velmi dobrý psycho román knížka je napínavá, čtivá,ale ten konec moc překombinovaný, proto jen4*, ale určitě mám v plánu si ještě přečíst i druhou její knihu Podivná holka

reňa30
15.08.2019 3 z 5

Tak já nevím...čekala jsem něco víc,něco trochu jiného...něco méně překombinovaného...nebo mi prostě kniha jen nesedla?Dočteno,ale za pár týdnů už nebudu vědět o čem kniha byla..

mariva
15.07.2019 4 z 5

Četba byla napínavá, bavila mě, i když mi vše také přišlo dost překombinované. Nějak se mi poslední dobou sešlo víc knih s podobným námětem - matka údajně zabila své dítě. Tahle ale byla zase jiná a zajímavá, přečetla jsem ji docela rychle, protože jsem byla zvědavá, jak se obě časové roviny propojí.

Len2očka
07.07.2019 4 z 5

Dobrá četba,bavilo mě to od počátku do konce.

Sahir
06.07.2019

čtivé,napínavé...

Leniiis
06.07.2019 5 z 5

Za mě pomalejší začátek, ale pak se to už rozjelo a já musela pořád číst dál a dál, abych už konečně přišla na rozuzlení toho tolik zamotanýho příběhu.

M100
30.06.2019 4 z 5

Čtivé, dvě časové linie. Konec prekombinovany.

Prateri
20.06.2019 5 z 5

Líbilo, líbilo se mi moc. Že to bylo překombinované? Nevadí. Je co číst. Knihy si to mohou dovolit. Ve skutečném životě je to většinou přímočařejší. No, také nás někdy čeká mazec, když život začne psát romány. Tohle byl zajímavý příběh, plný napětí, pátrání a hledání pravdy. Pořádně jsem se nadechla, až když jsem dočetla.

Januli
16.06.2019 3 z 5

Nechci knihu vychvalit ani zatratit. Dvě dějové časové linie mi nevadí, i když propojení přijde až v druhé polovině knihy... A to se mi líbilo, protože tam čtenář tápe a může pustit uzdu své fantazii. Musím bohužel říct, že pro mě prvni polovina knihy lepší a druhá, kdy přijde odhalení ta horší. Neuvěřitelné. A akt pomsty vykonán až po tolika letech.... nevím no.

Restang
12.06.2019 3 z 5

Velmi dobrý psychologocký thriller se zajímavou zápletkou. Jen ke konci bych asi hvězdu ubrala, trochu nevěrohodné vysvětlení. Ale za přečtení stála, tak za 3,5 hvězdy.

astra3
11.06.2019 3 z 5

Kniha mi přišla dost nevěrohodná. Zkusím další autorčinu knihu a uvidím ...

handulli
07.06.2019 3 z 5

Zpočátku jsem měla velký problém se začíst. Ale nemám ve zvyku rozečtené knihy odkládat a navíc jsem se na tuto knížku docela těšila, a tak jsem jí ještě dala jednu šanci a urputně se prokousávala 150 stranami, které mě nebavily.
Prolínání dvou časových rovin mi běžně až tak nevadí, ale tady to byl vždycky takový skok jinam jako kdybych četla zároveň dvě knížky, a pak měla problém si vzpomenout u čeho jsem skončila v té druhé knize. Teprve až za půlkou knihy začaly ty 2 časové roviny dávat smysl.
Hlavní hrdinka mi byla nějakým způsobem protivná a její naivní a leckdy iracionální jednání mi lezlo na nervy - třeba když se po propuštění upne na zcela cizího člověka a naprosto mu důvěřuje.
Nápad jako takový nebyl špatný, ale ten závěr byl už moc překombinovaný .

Nenadchlo, ale číst se to dalo .... možná ještě dám autorce šanci, když tohle dílo byla prvotina.

Imy
17.05.2019 1 z 5

Větší hloupost jsem dlouho nečetla. Vůbec jsem se nedokázala pořádně začíst. Zvrácená zápletka, zbytečně zdlouhavé, celé dost těžko uvěřitelné a překombinované.

Lusle
04.05.2019 4 z 5

Kniha se mi moc líbila!

Hella
24.04.2019 3 z 5

První dvě třetiny knihy paráda. Poslední část byla pro mě střídavě nevěrohodná a střídavě překombinovaná. Ale ano, čtivé to bylo.

elleyne
10.04.2019 4 z 5

Tohle byl dle mě pořádný thrilller. Zajímavé téma, bylo to dost napínavé, zkoušela jsem pak odhadnout, jak to je, ale byla jsem překvapená, což mám u knih ráda

Hvězdinka
07.04.2019 3 z 5

Kniha se čte dobře. Není to úplně wau... Ale na konci mi slza ukápla...

monci6485
28.03.2019 2 z 5

No žádný zázrak to teda nebyl..

Mermaida
24.03.2019 5 z 5

Skvělý, poutavý, dechberoucí román, který si mne získal od prvních stránek. Děj měl spád, který mě strhnul a už nepustil. Během čtení jsem měla různé své teorie, které sebuď potvrdily nebo ne, ale rozhodně to nebyl pro mě předvídatelný příběh. Měl zvraty, které jsem vůbec nečekala a které knihu ještě víc vyzdvihly. Uměla bych si představit, že bych byla schopná tuhle knihu přečíst na jeden zátah, nebýt jiných povinností.

thrillery thrillery pro ženy

2018  79%Ztichlý dům