Zrádná touha

Zrádná touha https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/526510/bmid_zradna-touha-6556a255c0f1f.jpg 5 262 53

Made série

< 3. díl

Mila vždycky dělala jen to, co se od ní očekávalo. Oblékala se do společenských šatů, randila s dokonalými vysokoškoláky, a hlavně se na nic neptala. Nepokládala otázky ohledně časté nepřítomnosti svého otce, ani ohledně jeho odmítavého postoje k tomu, aby navštívila svou rodnou zem – Rusko. Jenže všechna ta pravidla a nezodpovězené otázky ji natolik svazují, že se nakonec rozhodne udělat to, co si celý život přála. Nasedne do letadla do Moskvy. Nemá však ani tušení, že se přitom zamiluje do jistého muže. Muže s nevysvětlitelným jměním, tetováním na prstech a očima skrývajícíma mnohá tajemství. Příliš brzy se jeho jemné doteky změní v pevný stisk kolem krku tlumící její křik. Pomsta nejlépe chutná za studena a není nic studenějšího než ruská zima. Mila díky tomu přijde na jediný způsob, jak přežít. Musí se pokusit o nemožné, a to rozmrazit srdce svého věznitele.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Red

The Darkest Temptation , 2020

Syma149
21.11.2023 5 z 5

Moc povedená mafiánská kniha. Děj se odehrává v Rusku, takže ta mafie a její praktiky byly i dost uvěřitelné.
Hlavní hrdina Ronan byl sice drsoň, ale dlouho mu to nevydrželo a Mila byla jemná, trochu praštěná a naivní duše.
Nemohla jsem se od čtení odtrhnout a určitě jsem ji nečetla naposledy.

Paja1709
21.11.2023 5 z 5

Ja jsem se bavila,tak jako u předešlých dilu.Taková správná Dark romance.

Bryel
20.11.2023 5 z 5

"Dívat se mu do očí bylo jako hrát hru na smrt. Jako ruská ruleta - jeden revolver a jedna kulka. Jedno mrknutí, a jsem mrtvá. Ale taky jsem cítila závan adrenalinu tak hřejivý, jako půlka lahve vodky a slunce v Miami."

Skvělá mafiánská dark romance. Řekla bych, že v sérii ta nejvíc brutální, napínavá, černobílá. Nebo spíš černožlutá? :-)
Zápletka není nikterak složitá a originální, ale ta chemie hlavních postav? Ta je naprosto dokonalá! Stejně jako jejich dialogy. Ďábel a koťátko. Únosce a zajatec. Na pozadí zimní Moskvy.

"Moj kaťónok, říkal jsem ti, že tě tohle město sežere zaživa."
Jen jsem jí zatajil, že tohle město patří mně, a to se vším všudy.

Matri
20.11.2023 5 z 5

"Dívat se mu do očí bylo jako hrát hru na smrt. Jako ruská ruleta – jeden revolver a jedna kulka. Jedno mrknutí, a jsem mrtvá."

Vynikajúce! Povedala by som, že v tejto sérii asi najviac dark romance. A že naozaj dark a naozaj výborná!
Je XY kníh z mafiánskeho prostredia, ale táto séria u mňa ako celok jednoznačne vyhráva.
Mila mi síce miestami prišla ako naozaj detinská puberťačka, ale vlastne to bolo aj milé, aká bola sladučko dobrá... Oproti tomu Ronan naozaj páduch s veľkým P. Krásne sa vyvážili - jeho temnotu presvietila jej žltá :))
Parádne čítanie a vrelo odporúčam!!

"Ty bys beze mě zvládla přežít. Dokázala by ses přes to přenést. Já si ale vůbec nedokážu představit svět, ve kterém nejsi ani ty, ani ta tvá zatracená žlutá barva. Takže jestli zemřeš, tak umřu taky. Tvoje oběť by neznamenala nic, kaťónok, vůbec nic.“

Tess61
20.11.2023 5 z 5

Skvělá kniha a super příběh. Někdy mi dělal problém ruský jazyk a ne všechny přeložené věty. Napínavý příběh rozhodně stojí za přečtení.

Ivka14
19.11.2023 1 z 5

(SPOILER) Zaprvé se mi tato kniha chtěla líbit.

Tato kniha byla rozdělena do různých částí. První část této knihy byla úžasná, zvláště když Mila uteče do Moskvy a ptá se na svou matku a potkává Ronana. Během druhé části této knihy však zjistíme, že Ronan celou dobu Milu využíval a to, co bylo v první části dokonale tajemné a romantické, se ve druhé části změnilo v únos. Pak i poté, co uvedl, jak ji používal a neustále ji urážel, se na něj dál vrhá? Nevadí mi románky s únosci/zajatci, ale obě tyto postavy mě dál otravovaly donekonečna. Navíc se mi ve druhé části této knihy nelíbilo Ronanovo chování. Nemohu vystát, když se muž takto chová k ženě; je to příliš neuctivé. Během 3. části knihy začíná Ronan trochu měknout, ale v tuto chvíli jsem byl na oba tak naštvaný, že jsem měl problém se tomu spojit a uvěřit.

Sexuální scény v této knize byly mimo a také extrémně znepokojivé a hrubé. (Dokonce i v ní je i sexuální násilí). Pro mě se tohle vůbec nemůže řadit do sekce romantických knih.

Hatshepsut
19.11.2023 5 z 5

Opět temná mafiánská romance, kde se na jedné straně postaví Mila jako nevinnost sama a proti ní Ďábel, bůh pomsty Ronan. Pobavil mě komentář monika0181 a zároveň se s ním musím úplně ztotožnit. Od knihy se nedá odpoutat, jakmile začnete není možné skončit! Knih s romantickými příběhy z prostředí mafie se letos opravdu roztrhl pytel, ale toto je jedna z těch top!

evonra
18.11.2023 3 z 5

Já půjdu tentokrát proti proudu, za mne velmi průměrné čtení.
Možná kdyby autorka ubrala na stránkách, byl by celý příběh efektivnější.

monika0181
12.11.2023 5 z 5

Jak to vypadá, když mě pohltí kniha? V podvečer ji vezmu do ruky, večer s ní zalezu do postele, po půlnoci mi říká manžel: "Nechceš jít už spát?" , ve tři ráno se stěhuje z ložnice, že se se mnou spát nedá a já v 6:05hod zavírám dočtenou knihu i oči a jdu se chvíli prospat. Tedy pokud se mě budete ptát, zda se líbila, myslím, že je zřejmé, že ano. Total dark romance, tolik emocí, násilí, sexu, vše v tak dobře psaném napínavém příběhu, že opravdu nešlo přestat číst. I mně sedli oba hrdinové (často mi v knihách jeden z nich leze na nervy), přemýšlela jsem na čí stranu se víc přiklonit, kdo mi je bližší víc a nešlo to. Nadchl mě celý příběh. Nevím, jak přesně komentovat, jsem ještě plná emocí. Co vím jistě: Tato kniha opravdu stojí za přečtení. Rozhodně to není oddechovka k odpolední kávě, bude vás u ní mrazit a budete si říkat, proč je proboha do něj zamilovaná, po tom všem??? Myslím, že od počátku Ronan vůbec netušil, co setkání s Milou u něj způsobí, i když se nebyl schopen chovat jinak a přiznat si, že mu na ní záleží, že ji má rád, velmi těžce hledal sám sebe a vědomí, že zrovna jeho někdo může tak bezprostředně milovat a je ochoten se přesto vše pro něj obětovat. Kniha má i happy end, který je takový lehký plynulý rychlý a ne jako některé momenty v knize, kdy si myslíte, že jste právě dostali prknem po hlavě, jak je to řízné, rázné.

inom
09.11.2023 5 z 5

Menší spoiler:

Za mě jedna z nejlepších dark romancí, co jsem četla. Užívala jsem si každou vteřinu čtení. Chemie mezi postavami byla brutální. Ronanův vnitřní zápas s city k Mile byl tak skvěle emotivně zpracován, že jsem si některé pasáže musela číst znovu a znovu dokola. Nemluvě o scéně, kdy ji zavřel do boudy ke psům (pro mě jedna z nejemotivnějších scén). Čím mě však kniha maximálně dostala - byla Mila. Už strašně dlouho se mi nestalo, že by mi hlavní hrdinka tak moc sedla. Moc se mi líbilo, že autorka z Mily udělala veganku a poukázala tak na kontrast mezi ní a Ronanem. Mila dokázala být neskutečně silná osoba v situacích, které to vyžadovaly a zase naopak se nebála ukázat svou zranitelnost. Po dlouhé době kniha, kterou jsem nemohla odložit.

KajinaH722
08.11.2023 5 z 5

Tak tento díl mě dostal. Autorka opět nezklamala a já nemohla přestat číst.
Jedná se o bratra Ranon od Christiana, který je s giannou, takže to lehce navazuje, kde se dozvíme o koho jde a musím říct, že čtení jsem si užila. Je to napínavé a i násilné a to mi nevadí naopak se tam něco děje a nudit se nebudete.

Tess1
07.11.2023 5 z 5

Moje guilty pleasure <3 druhý díl byl trošku slabší, ale o to lepší byl tento. Mila a Ronan byli prostě skvělí, stejně jako celé to jejich postupné přepracování se od únosce a zajatce k zamilovanosti. Přiznám, že některé situace byly trošku (i na mě) na hraně jako třeba ta ruská ruleta a následný dortík, ale o to víc autentičtěji to ve výsledku působilo, přece jen Ronan je kriminálník, ne zamilovaný štěně hned co jí spatří.

Ve výsledku je to tak trochu reklama na stockholmský syndrom, být to v reálu je to dost psycho, ale v knížce? Naprosto skvělý.

Jinak Kat byla naprosto boží, škoda že jí tam nebylo víc :D

Fidibus
04.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Ta kniha by se spíš měla jmenovat Zrádná závislost. Po slabším 2. dílu série opět skvělé, dokonce lepší než 1. Dobrosrdečná Mila se rozhodne opustit zlatou klec a vyrazí do Moskvy za otcem. Jenže se svým přívěskem a podobou... Potká tajemného muže a zamiluje se do něj, aby vzápětí zjistila, že ji chce jen využít proti jejímu otci. Postupně zjistí, kdo je její otec, zároveň se zamotává do spárů Ďábla. Čas výměny se však blíží a ona ho zachrání. Jak to však bude dál? Praščaj? Sbohem?
Hezky vymyšlené, skvostné dialogy mezi hlavními hrdiny i to, jak se chová k okolí. A Chaos... Malá nežere. Milá je navíc veganka a ráda žlutou. A já zjistí, i sex... A hodně brečí, na konci zjistíte proč.
Ďábel má za sebou temnou minulost a musí se se svými pocity vyrovnat.
Libily se mi i ponechané ruské věty.
"Nejsou tady žádné okvětní lístky růží ani svíčky... že si užiju romantickou noc..." "Pro mě to bude naprosto bezvýznamná událost." "... Nejsem z porcelánu. Prostě mě ošukej..." Stockholmský syndrom?
Doporučuji - mafie, sex, napětí, romantika. Chci víc takových knih!

romantika

Danielle Lori