Zpověď na křížové cestě

Zpověď na křížové cestě https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464305/bmid_zpoved-na-krizove-ceste-gmr-464305.png 5 2 2

Jedna z křížových cest zpovědníka abbého Julia. V příběhu muže středního věku, který skrze pokání nalézá sám sebe, jsme provedeni čtrnácti zastaveními křížové cesty s přídavkem patnáctého: společnou cestou zmrtvýchvstalého Ježíše s učedníky do Emauz. Najdeme se v tomto příběhu také?Jde už o třetí svazek ediční řady Krátká duchovní četba. Text ze samizdatu nalezeného na půdě jednoho řeholního domu přepsán a upraven ve spolupráci s Kongregací sester Nejsvětější Svátosti České Budějovice.... celý text

Jarka_rybář
26.03.2021 5 z 5

Nádherná křížová cesta. Ukazuje zrcadlo životu. A je to užitečné, navíc povzbuzující. Protože vždy můžeme začít znovu se radovat.

Jana512
25.03.2021 5 z 5

Jak užitečné je zhodnocení našeho života a odevzdání toho, co nebylo v souladu s Božím plánem, o tom vypráví příběh stárnoucího muže, znechuceného životem, který se setkal se svým katechetou a ten jej vede k zamyšlení nad chybami života. Prochází křížovou cestou a uvědomuje si své chyby, kterých se zbavuje ve svátosti smíření a cítí opět tu radost, kterou prožíval jako dítě a která mu tolik chyběla.