V temnotě

V temnotě https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/466460/bmid_v-temnote-Bo8-466460.jpg 5 279 91

Zoe Bentleyová série

< 2. díl

Video s dívkou drápající nehty víko své rakve patřilo k tomu nejhoršímu, co Zoe kdy viděla. Ještě víc ji však znepokojil popisek: Experiment číslo jedna. Ona i její partner, zvláštní agent Tatum Gray, dělají, co mohou, aby našli monstrum stojící za šokujícím videem, ale brzy se na webu objeví další a je nalezena druhá mrtvá dívka. Zoe má navíc plnou hlavu jiného vraha, který ji pronásleduje od dětství a teď se zaměřil na její mladší sestru. Vždy věděla, že ji práce může přivést předčasně do hrobu, ještě nikdy se ale neocitla v takovém nebezpečí.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Cosmopolis

In the Darkness , 2019

kofola33
12.06.2021 5 z 5

Opet plny pocet. Tahle serie me mi libi cim dal tim vic. Je to detektivka, u ktere se i zasmejete a to me vazne bavi. Marvin nema chybu.
Patrani po dalsim seriovem vrahovi vyreseno, ovsem osobni zalezitost s Rodem Gloverem vyresena neni. Nemuzu se dockat dalsiho dilu!

stesti.s.knihou
09.06.2021 3 z 5

Detektivní thriller V temnotě je další z těch knih, která vás nenadchne, ale ani nezarmoutí. Hlavní hrdinka Zoe působí jako konzultantka pro FBI, která se specializuje na profilování vrahů. A nový případ, jenž spolu se svým parťákem Tatumem dostanou do rukou, je více než děsivý. Vrah on-line streamuje video s názvem “Experiment číslo jedna”. A nejedná se o ledajaké video; kamera snímá dívku, která je zavřena v rakvi a zaživa pohřbena. Diváci mohou sledovat, jak dívce postupně ubývá vzduch a před jejich zraky umírá. A z názvu videa je patrné, že se nebude jednat pouze o ojedinělou záležitost...
Knihu hodnotím třemi hvězdami, nebylo to špatné, zároveň to ale ani nebylo nic originálního. Námět a zápletka fajn, hlavní vyšetřovací dvojka tvořena lidmi, které si pravděpodobně oblíbíte. Některé věci mi připadaly snadno odhadnutelné, celkově mi tam ale chyběl nějaký moment překvapení.
Jak říkám, není to zlé a nudit se u toho určitě nebudete, pro mne se však jedná o další ze standardních detektivek.

Olous1
05.06.2021 5 z 5

Pro mě skvělý čtenářský zážitek.I druhý díl velice povedený.Styl psaní mi vyhovuje.Tato série je skvělá. Doufám, že brzo vyjde další díl... už se těším pane autore. Za mě 100%.

alzbeta4340
28.05.2021 4 z 5

Dobře vystavěná detektivka popisuje napínavé pátrání a hledání zaživa pohřbených mladých žen. Téma je to drsné, ale obešlo se bez podrobného popisu násilí, takže se mi kniha četla velmi dobře. S tipem na vraha jsem byla tentokrát úplně mimo, autor mě překvapil a zaujal.
První díl se mi zdál ještě o chloupek lepší, dávám proto čtyři hvězdičky, přesto hodnotím jako povedené odpočinkové čtení.

JitkaHambi
12.05.2021 3 z 5

Moc nerozumím takhle velkému (obrovskému) hodnocení.
Mně osobně se mnohem víc líbila kniha V mysli vraha a těšila jsem se na tento 2.dil a pro mě trochu zklamání a divný konec.
Ode mne si tedy kniha nezaslouží víc než 3*

ArwenAragorn
09.05.2021 5 z 5

85%
Zoe měla dar. Dokázala vstoupit do mysli takového vraha, dokázala přemýšlet jako on, někdy se jí dokonce povedlo ho předběhnout a odhadnout, co udělá příště. Byl to ale dar, za který musela platit vysokou cenu. Často se jí totiž stalo, že nevstoupila do mysli vraha, ale do mysli oběti. A zůstala v ní uvězněna. Mohla sledovat poslední okamžiky jejího, a v tuto chvíli svého, života, vnímat je, jako by byly její vlastní.

Myslím, že málokomu se tento thriller nebude líbit. Je prostě dokonalý. Neuvěřitelně čtivý, napínavý, knížku nelze vůbec odložit. Navíc je tak nějak uvěřitelný. K tomu osvěžující humor, o který se postará hlavně Tatumův dědeček. A podlá kočka s rybkou, která není zlatá.
Já jsem nadšená a knížku samozřejmě doporučím.

Kizuizi
05.05.2021 5 z 5

V temnotě je naprosto parádní věc! Nejen že jsem místy nedýchala napětím, ale dokonce jsem se u knihy i rozesmála. Výborné postavy, horkem sálající prostředí, inteligentní šílenec, ale i zákeřný kocour a zlatá rybka. Ano, tohle všechno tvoří vynikajicí celek, který Vás nadchne a knihu nechcete vůbec odložit.

alexis818
02.05.2021 5 z 5

Skvělé, vynikající čtení. Stejně jako díl první. Hlavní případ vyřešen a vedlejší rozpracování již od prvního dílu. Skvělý Tatumuv dědeček mě moc baví a prostě chci další díl.

Gibis
22.04.2021 5 z 5

Pohřbení za živa je snad nejděsivější způsob smrti jaký si dovedu představit, běhá mi z toho mráz po zádech jen na to pomyslím. A přesně s takovým pachatelem, který své oběti zaživa pohřbívá, mají tentokrát Zoe s Tatumem co do činění. Navíc je v nebezpečí i Zoeina sestra Andrea, kterou ohrožuje další sériový vrah, kterého obě znají z dětství.
Velice napínavé čtení, krátké kapitoly a knížka se stává neodložitelnou.
Opět skvělý je Tatumův dědeček, který tomu dodává vtip a šmrnc, ten mě baví ze všeho nejvíc :)

Ronnie Sparks
09.04.2021 5 z 5

Kniha je velmi čtivě napsaná a opět musím vyzdvihnout krátké kapitoly.
Příběh sériového vraha, který své oběti pohřbívá za živa je velice napínavý. Nedokázala jsem se od něj odtrhnout. Jak se říká "čte se jedním dechem". Úžasná Zoe se při vyšetřování dostává do smrtelného nebezpečí díky kterému případ vyřeší. Žádné nudné vyšetřování v knize nečekejte. Více v recenzi.

Danago
06.04.2021 5 z 5

Super , super a ještě jednou super. Knížka se četla jedním dechem. Napínavá až do posledního písmenka a já prostě chci hned další díl.....
No, ale hlavní detektivní příběh byl vyřešen a dořešen a byl opravdu nervy drásající. Uvažování vyšetřovatelů i sériového vraha je brilantní a moc mě baví.
Vedlejší příběh se nám tu krásně rozehrává a pokračuje z minulého dílu. Přesto se kniha dá číst i bez přečtení předchozího dílu, já jsem si už nic nepamatovala a orientovala jsem se bez problémů.
Jen upozorňuji tato série je prudce návyková.
A ještě maličkost neznám detektivku či thriller který mě dokáže občas i rozesmát. Tady se mi to stalo už u prvního dílu a zde opět. Je to příjemné a nenucené osvěžení.

thrillery pohřbení zaživa krimi

Mike Omer