Spojeni osudem

Spojeni osudem https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/152235/spojeni-osudem-152235.jpg 4 128 128

Znamení sedmi série

Layla umí číst v mysli druhých a Fox se ji snaží přesvědčit, aby se tuto schopnost naučila používat. Layla si moc nevěří, ale když mají oba stejný sen, který dojde naplnění, pochopí, jakou sílu její dar má. Je tu však jeden háček: Fox se do Layly zamiluje právě v okamžiku, kdy musí spolu s přáteli v Hawkinsi Hollow projít tajemným rituálem… 1. vydání. -- zdroj: www.legie.info -- ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Hollow , 2008

ospalaa
08.04.2016 5 z 5

Tento díl jsem četla jako první a možná právě proto se mi ze všech líbil nejvíc. Po dočtení knihy jsem se hned sháněla po zbývajících dílech.

mariva
15.03.2015 5 z 5

Protože jsem už četla třetí díl, věděla jsem, jak to všechno dopadne. Ale i tak se mi druhý díl líbil, dokonce víc než ten závěrečný. V tom třetím díle se mi zdálo, že se vše už dost opakuje, ale tomuto dílu nechybělo napětí.

vaili
19.05.2014 4 z 5

No žádná velká akce, ale aspoň lepší popis "šíleného kluka" než v jedničce.. to bylo spíše vtipné než strašidelné..měla by zůstat u detektivních románů na tajemno nemá :)

Acionna
06.02.2014 4 z 5

jednoduché, milé a velmi čtivé :-)

koki.veru
04.02.2014 5 z 5

Druhý díl úžasné trilogie o třech "bratřích" a třech ženách, které se snaží zachránit městečko Hollow před zlým démonem. Druhý díl je především o Foxovi a Layle, kteří se do sebe zamilují a společně s ostatními bojují proti zlu.

sisulisa
25.09.2013 5 z 5

Kniha sa mi páčila, nesklamala.

raty
08.07.2013 4 z 5

Druhý díl se mi líbil více než první. Takže jsem ráda, že jsem této trilogii dala ještě šanci. První díl jsem málem odložila a nedočetla. Nora Robertsová má lepší knihy. Její fantasy knihy se mi až tak moc nelíbí.

Juliette
03.07.2013 3 z 5

Druhý díl byl o trošku lepší než první. Lépe autorka rozehrála zápeltku dobra a zla a také příběh hlavních hrdinů. Díky tomu se i těším na ten třetí díl. I když mi přijde, že její knihy nejsou, co bývaly. Poslední její knihy mi přijdou po příběhové stránce tak trochu "ploché". Začíná to být moc podle šablony, je to více vidět. Snad se to ještě někdy zlepší.

zuzlajs
31.05.2013 3 z 5

Líbil se mi o něco víc, než první díl. Jsem zvědavá na třetí, i když závěr je dost předvídatelný.

lela25
03.04.2013

No druhý díl nic moc.U prvního dílu,bylo víc akce.Začátek trošku nudej,ale pak jsem se do toho dostala a konec opět nic moc,čekala jsem víc akce.No doufám,že třetí díl bude lepší,ale dá se předpokládat co v něm asi bude.Třeba v třetím díle mile překvapí :)

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Jednoznačně dobrá volba k přečtení.

romantika

Nora Roberts