Graysonův slib

Graysonův slib https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457517/bmid_graysonuv-slib-1D2-457517.jpeg 4 438 86

Znamení lásky série

Když Kira narazí v bance na Graysona, napadne ji, že možná právě objevila řešení svého problému: On evidentně potřebuje peníze a ona je ochotná mu půjčit, ovšem ke svým penězům se dostane až po svatbě. Stačí, když Grayson na její nabídku ke sňatku kývne. Grayson svému otci slíbil, že vzkřísí krachující rodinnou vinici. Na to ale potřebuje prostředky, které nemá, proto s Kiřiným návrhem váhavě souhlasí. Od začátku je zřejmé, že toho nemají moc společného. On je příliš arogantní a pyšný, ona vůči němu chová řadu předsudků. Živá a energická Kira se však přesto snaží v uzavřeném Graysonovi vzkřísit chuť do života a to, co začalo jako obchodní dohoda, se postupně změní v něco vášnivějšího. Brzy si oba uvědomí, že některé sliby by se měly porušit a kvůli jiným stojí za to vše riskovat… I vlastní srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Grayson's Vow , 2015

KláraH.
11.03.2021 3 z 5

No tak tohle fakt ne. Přeslazené, překombinované, nereálné v mnoha aspektech, tedy obtížně uvěřitelné a co mě fakt štvalo, čarodějka a drak na každé druhé straně - kdo takhle premýšlí a opravdu i mluví, notabene párově? Myšlenka příběhu je ale hezká a ušlechtilá, ale tohle hrozně zkazilo výsledný dojem. Škoda.

janina66
06.03.2021 5 z 5

Nádherný příběh. Knihu jsem přečetla za 2dny, tak moc se hezky četla. Na konci jsem si pobrečela jako želva. Nádherný čtenářský zážitek. Kira měla krásné srdce. ☺

musivila
12.02.2021 4 z 5

Má první kniha od autorky a určitě dám v budoucnu šanci i dalším. Kniha je čtivá a autorka umí zamávat čtenářovo emocemi a tím pozdvihuje knihu na vyšší úroveň od jiné romantické četby. Protože samotné téma, dostaneš velké dědictví, ale až po svatbě … již v knihách bylo zpracováno nesčetněkrát. Zde ale máme navíc dvě zlomené duše, které nikdy pořádně nepoznaly, co je to být milován, respektován … nad dětstvím Graysona mi pukalo srdce a bohužel ani v dospělosti se s ním život nemazlil. To samé by se dalo říci o Kiře.... Drak a čarodějnice … to už na mě bylo asi moc. Ano, někdy se to do daného kontextu hodilo .. ale jinak bych to vynechala.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Na světě neexistuje krásnější pocit, než když tě ve tmě, kdy se bojíš a jsi ztracená, chytí za ruku někdo, kdo tě má rád.“ Jeho slova mi zlomila srdce. ❤

Knihomolka97
09.02.2021 5 z 5

Graysonův slib jsem prvně neměla v plánu číst, pak jsem se rozmyslela, že do něho půjdu, ale stejně jsem ho odkládala. Opět si dávám imaginární facky. Bylo to samozřejmě naprosto perfektní. Hate-love romance je moje ❤.
Kira byla skvělá, proti ní snad nemůžu říct jediné slovo. Grayson byl tvrdší oříšek. Střídavě jsem ho nesnášela a měla ráda. Dvě situace mi málem zlomily srdce! Graysone, Graysone...něco jsi říkat fakt neměl!
Naopak jsem se ale při některých situacích smála nebo usmívala jako pitomec ( házení meruněk? :D sejdeme se uprostřed? :) jisté "zázračné" bylinky? :P drak a malá čarodějnice? --- DOKONALÉ ❤ )!
A ještě teda musím poznamenat, že je hrozné, jak se někteří rodiče chovají ke svým dětem. Co mi vůbec hlava nebere, je to, když za svoje chyby trestají nevinné dítě, které za nic nemůže! :(

malazluta
03.02.2021 4 z 5

Tato kniha splnila přesně to, co jsem od ní čekala - byla příjemná, oddechová, romantická... No ikdyž na můj vkus na konci této knihy bylo romantiky až moc, mám raději, když hlavní hrdinové svádějí slovní i jiné bitvy a navzájem se špičkují, ale to je jenom drobná vada na kráse u tohoto příběhu.

rajcatko
30.01.2021 2 z 5

Nebylo to nejhorší, ale bohužel ty srdceryvné závěry mě prostě neberou. To ale zkrátka k tomuto žánru patří. Mně víc oslovuje, když se oba na začátku kočkují a tady to bylo v pohodě.

Terez25
26.01.2021 5 z 5

Úžasně čtivá kniha plná romantiky, elektrizující erotiky a příjemných postav, v čele s nádherným hřebcem Graysonem, jehož tvář i tělo zřejmě vytesali andělé.. :) a završená šťastným koncem. Moje první setkání s autorkou a určitě ne poslední.
Jediné, co mi trochu vadilo, bylo nablblé oslovení “Draku” a “Čarodějko” a sousloví “kousla se do rtu” tam je tolikrát, že by zřejmě všichni protagonisté měli rty už úplně rozkousané. :-D
Určitě ale doporučuji, krásně se u toho dá zasnít...

tittanie
26.01.2021

Děj se mi líbil, postavy taky. Kniha měla hodně zvratů. Pořád jsem si říkala, jak to může dál pokračovat a přišlo mi, že na to, že je to taková červená knihovna, tak jsem ty zvraty byly nečekané. A teď při hodnocení zjistím, že je to šestý díl série.

Janka0702
18.01.2021 3 z 5

Docela vtipné a hezké. Hlavní hrdinové byly v pohodě. Jen mi tam pořád něco chybělo. Bohužel

Dellphi
18.01.2021 4 z 5

Pěkná, dobře čtivá a se zajímavým příběhem. Určitě si v budoucnu přečtu další knihy od této autorky.

adela_02
14.01.2021 3 z 5

Kniha byla dobrá a čtivá. Nepatří však mezi mé favority.

Anna195
12.01.2021 5 z 5

Toto je moja úplne prvá skúsenosť s autorkou. A určite si musím zakúpiť aj ďalšie knihy od nej. Autorka má skvelý štýl písania, ktorý ma nútil čítať ďalšie a ďalšie kapitoly. Tak, ako už anotácia naznačuje ide o príbeh o dohodnutom manželstve, ale nebude to len taký obyčajný príbeh. Knihu by som popísala ako krásnu a dojemnú romantiku. Príbeh obsahuje zmes emócií. Ale nájdete tu aj množstvo vtipných príhod, na ktorých sa schuti zasmejete, mňa napríklad veľmi pobavila scéna s bylinkami od Charlotte. Obe hlavné postavy ma uchvátili. Grayson aj Kira si v živote veľa vytrpeli a ani neviem posúdiť, kto z nich mal ťažší osud. Pretože obaja boli zničení. To, aké detstvo prežil Grayson mi lámalo srdce, inak by som to ani nemohla nazvať. Grayson a Kira boli fakt skvelo vykreslení, páčilo sa mi, ako sa na začiatku doberali a hašterili sa a vďaka tomu vznikali rôzne zábavné príhody. Obľúbila som si aj ich prezývky, ktoré si dali Čarodejnica a Drak, pretože práve tieto prezývky ich charakterizovali. Pri čítaní tohto príbehu určite pochopíte ich význam. To, ako spoznávali jeden druhého bolo krásne...niečo pre moju romantickú dušičku. Do príbehu zasiahnú aj záporné postavy, ktoré určite budete nenávidieť. Ale nájdete tu skvelé vedľajšie postavy, ktoré si naopak zamilujete...Walter, Charlotte a mnohé ďalšie postavy si vás určite získajú. Táto nežná romantika vás snáď uchváti tak ako mňa. Epilóg bol veľmi nádherné napísaný. Túto knihu jednoznačne odporúčam. Jednoducho pohladenie pre dušu.

ivetapl
10.01.2021 5 z 5

Úžasná kniha s úžasným příběhem

LilianaFalcon
04.01.2021 5 z 5

To bylo zase nádherné. Autorce se daří vytvářet příběhy s pohnutými osudy hlavních hrdinů.
Navíc umí krásně vyvážit ten smutek a naději, kterou z knížky cítíte. Je to zkrátka nádherná romantika.

petusska01
03.01.2021 5 z 5

Ozaj podarený príbeh. Deje sa tam toho ozaj veľa. Kira je mi veľmi sympatická, Grayson sa správa často dosť nepríjemne ale beztak sa mi spolu páčili. Aj vedľajšie postavy sú veľmi dôležité a pozdvihli celý príbeh, ktorý vo mne vyvolával celú škálu emócií. Ozaj oceňujem a odporúčam.

Mišule_11
03.01.2021 5 z 5

Čtivý a zajímavý příběh, jehož čtení se nedá jen tak odložit! :)
Hlavní hrdiny si zamilujete od první chvíle, jejich škádlení a přezdívky vám vykouzlí úsměv na tváři a budete si přát, aby jejich snad společný příběh, jen tak neskončil, ale také aby dobře dopadl! :)

knihomolkaJani
26.12.2020 5 z 5

Tak tohle byla jízda. Je to úžasná kniha, plná zajímavého děje. U mě se střídaly emoce jak na houpačce, chvilku jsem se usmívala jak měsíček na hnoji a po pár stránkách neudržela slzy. DOPORUČUJI - určitě nebudete litovat!

Maruš.D
14.12.2020 5 z 5

Velmi zajímavý příběh, který by se mohl klidně stát.
Knihy od této autorky mám ráda a ani tato mne nezklamala. Čte se pěkně, postavy mi jsou sympatické a příběh je dojemný, ale ne přemrštěný. Romantický, ale ne naivní. Graye jsem si hned oblíbila a soucítila s ním. Kira mi přišla až pohádkově dokonalá, ale ráda budu věřit, že na světě jsou stále ještě i hodní lidé. Za mě povedený příběh, který není jen o sexu a romantice. :-))

Mikuše-Ivet
13.12.2020 4 z 5

Krásná oddechová pohádka, která se hezky četla.

Aja39
10.12.2020 5 z 5

Tahle kniha mě vážně bavila. Skvělý příběh jejich vztah mě vtáhl do děje emočně krásně vystiženo.Autorka píše moc poutavě určitě sáhnu po další knize.