Graysonův slib

Graysonův slib https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457517/bmid_graysonuv-slib-1D2-457517.jpeg 4 438 86

Znamení lásky série

Když Kira narazí v bance na Graysona, napadne ji, že možná právě objevila řešení svého problému: On evidentně potřebuje peníze a ona je ochotná mu půjčit, ovšem ke svým penězům se dostane až po svatbě. Stačí, když Grayson na její nabídku ke sňatku kývne. Grayson svému otci slíbil, že vzkřísí krachující rodinnou vinici. Na to ale potřebuje prostředky, které nemá, proto s Kiřiným návrhem váhavě souhlasí. Od začátku je zřejmé, že toho nemají moc společného. On je příliš arogantní a pyšný, ona vůči němu chová řadu předsudků. Živá a energická Kira se však přesto snaží v uzavřeném Graysonovi vzkřísit chuť do života a to, co začalo jako obchodní dohoda, se postupně změní v něco vášnivějšího. Brzy si oba uvědomí, že některé sliby by se měly porušit a kvůli jiným stojí za to vše riskovat… I vlastní srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Grayson's Vow , 2015

Raislin
06.11.2021 5 z 5

Nádherný příběh! Přesně takhle si představuji útěk od reality. Jasně je to krásná, nereálná "pohádka". To je přesně kniha na zasnění, když máte starostí nad hlavu. Hodnotila bych knihu takto: to nejlepší nakonec! Určitě stojí za přečtení!

Aaloha
22.10.2021 5 z 5

Další krásný příběh od Mii plný emocí z prostředí vinice. Moc hezky se četlo, jen ke konci mě Grayson dost štval jak se litoval, že ho nikdy nikdo neměl rád. Ale dobře to dopadlo! Jak taky jinak

nina3905
12.09.2021 5 z 5

Kniha je prekrásna a určite by si zaslúžila viac ako "5 hviezdičiek". Nachádza sa v nej veľa krásnych myšlienok, ktoré pohladia každú romantickú dušu. Na druhej strane sa pri čítaní tohto príbehu aj zasmejete pri doberaní hlavných hrdinov, ich incidentoch, ale pri niektorých pasážach knihy budete dojatí. Je to krásny príbeh o láske, emócií, odpustení a nehe.

wielka
28.08.2021 5 z 5

Po nevydarenom Pilotovi playboyovi od Vi Keeland a Penelope Ward som siahla po tejto knizke. A dobre som spravila. Drak chrliaci ohen a Carodejka boli skvele postavicky, bavili ma, oblubila som si ich a fandila som im. Zapletka zaujimavo spracovana, dej odsypal. Bolo to vesele, smutne, frustrovane, nestastne, impulzivne, uzdravujuce, miestami mudre, dojimave aj stastne. Asi zatial najlepsia kniha od autorky. Super.

nikca3976
25.08.2021 5 z 5

Příběh těchto dvou mě zaujal už svou anotací. Čekala jsem trošku něco jiného,ale o to příjemnější čtení to bylo.Grayson mi přišel ze začátku jako pitomec,který Kiru na začátku nesnášel,protože si myslel,že je to rozmazlená dceruška bohatého blbečka (jinak to nejde říct,ten její fotr byl vážně šmejd a to tam ani skoro vůbec nebyl ). Líbilo se mi jak se jejich vztah postupně vyvíjel.To jejich špičkování bylo zábavné a ty přezdívky "čarodějka a drak" byly rozkošné.Konec mě pěkně dojal,doteď mě bolí tváře z toho jak jsem se usmívala Nic mi tu nechybělo...romantika,intriky,zrada...prostě bomba

Kristy.Seb
08.08.2021 5 z 5

Ani šťastný život nemůže existovat bez měřítka temnoty a slovo šťastný by ztratilo význam, kdyby tento stav nevyvažoval smutek.

Vesmír vždy vyváží misky vah. Jeho cesty jsou tajuplné, avšak vždy spravedlivé

Dnes je možná špatný den, ale zítřek může být tím nejlepším dnem tvého života.

Dívej se, co lidé dělají, když si myslí, že se nikdo nedívá. Právě tak zjistíš, jací doopravdy jsou.

Život je plný možností, tak proč trávit být jediný den nudou?

Pokud chceš cítit radost, musíš cítit také bolest.

Milovat znamená také důvěřovat.

Láska může i bolet. Láska znamená, že se otevřeš. Že obnažíš svoji něžnou stránku. Že se vystavíš bolesti. Protože práva Láska nejí jen o květech, ale také o trnech.

Občas je správné sejít se uprostřed, avšak jindy je tím nejjednodušším projevem slušnosti zajít za člověkem tam, kde je.

Kde je skutečná Láska, je vždy i skutečná naděje.

Silní jste, až když jste dost odvážní, abyste se vystavili bolesti, protože ta bolest ve vás vytvoří ještě víc místa pro lásku.

Kira byla skvělá! Přečteno za jeden večer.

liletka_a
06.07.2021 4 z 5

Zas jednou krásně napsaný příběh...Bohužel mi tam pár věcí vadilo, takže na všech 5 hvězdiček to ode mě není.. Grayson&Shane&Vanessa opravdu se jednalo o tak malichernou zápletku, která byla během pár okamžiků vyřešena? Kira byla od začátku skvělá i přes vše, co jí potkalo, za to Grayson, jak se k ní potom choval, když nešlo vše podle plánu, jasně ta záležitost s jejím otcem, ale bylo to lehce přes čáru, určitě bych ho vydusila mnohem více, nejlépe pořádnou bouřkou.. ;))

Toledo
01.07.2021 5 z 5

Přenádherná kniha, opravdu jsem si celý příběh užila. Z románů, co jsem zatím četla určitě jedna z těch povedenějších, nemohla jsem se od knihy odtrhnout.
Sympatické postavy, krásně vykreslené prostředí, prostě všechno do sebe skvěle zapadlo.
Určitě doporučuji

senoritar
15.06.2021 5 z 5

Kniha mě jedním slovem nadchla. Ani jsem nečekala, že se mi bude tak líbit, a že mě tak vtáhne. Autorka má výborný styl psaní. Příběh má opravdu vše, co má správný román mít - skvěle vystavěnou zápletku, sympatické postavy, překvapivé i dojemné momenty, humor a happy end.

Kira byla úžasná, ten její nezdolný optimismus a životní elán bych chtěla mít. Grayson napohled tvrďák, který si nikoho nepustí k tělu, uvnitř zranitelný a citlivý. I vedlejší postavy (kladné i záporné) jsou dobře vykreslené.

I několik dní po přečtení na ni myslím a přemýšlím o ní. Rozhodně jsem nečetla naposledy a střihnu si i další knihy od Mii.

Vknihách
14.06.2021 5 z 5

S kľudným svedomím prehlasujem, že Sheridan sa radí k mojim obľúbeným autorkám a to som od nej(zatiaľ) prečítala len jednu knihu. Má skvelý štýl písania, majstrovsky ovláda dialógy v podobe slovného ping-pongu, vytvára perfektné charaketry postáv (ako hlavné,tak myslí aj na všetky vedľajšie), zápletky nie sú prvoplánové (občas som si vykonštruovala také, že ich ani sama autorka nevymyslela),z počiatku som síce iskrenie medzi postavami nepociťovala,no po kratšom rozbehu ma povestná "elektrina"kopala na každej strane! Zbožňujem prostredie vinárstva,kde sa príbeh odohrával a milujem dohodnuté manželstvá. Nie každá autorka ich "pre mňa" napíše uveriteľne,ale Mia to zvládla na jednotku. Maximálne mi ulahodila,od knihy som sa nedokázala odtrhnúť. Síce som čakala viac vyhrotené situácie s otcom hlavnej hrdinky, páčilo sa mi,ako autorka túto nepríjemnosť akoby postrčila do úzadia. Predsa nebude kaziť to, čo sa jej darilo vybudovať, nejakým manipulátorom!Záver bol totálne rozprávkový- áno, americký 'hepyend' a presne taký v tomto žánri chcem!

havrmoni
11.06.2021 4 z 5

Bylo toho na mě trochu moc. Smutná minulost, přítomnost taky nic moc. Jako čte se to dobře, ale nějak toho špatného bylo víc než dost. Každopádně za přečtení to stálo.

Pája699
07.06.2021 5 z 5

První kniha od autorky a jsem vážně nadšená. Taková krásná pohádka, kde nechyběl drak ani čarodějka. Samozřejmě, že se jedná o přezdívky hlavních hrdinů Kiry a Graysona, který spolu uzavřeli manželství pro peníze. Ona se chce osamostatnit a on zachránit vinici. Popisy vinice a prostřední okolo se mi vážně moc líbilo…..jako bych tam byla s nimi. Tohle byl krásný útěk od všedních dnů..jen se zasnít .-) Mohu jen doporučit a určitě sáhnu po další knize.

uminaa
26.05.2021 5 z 5

Mia je oprávnene jedna z mojich naozaj obľúbených autorov. Píše naozaj krásne príbehy plné romantiky, humoru, ale aj napätia. A kto chce si nájde aj hlbšiu myšlienku (ja som si našla).
Kto si chce oddýchnuť pri romantickej knižke, nebojí sa pár možných slzičiek, ale sa chce aj zabaviť, tak vrelo odporúčam nie len túto, ale aj ostatné knihy autorky

oresvo
21.05.2021 5 z 5

Tak tohle se mi líbilo. Skoro 400 stran romantiky . Četlo se to velmi pěkně , mělo to zápletku , humor i romantiku. I když trochu mě štvalo jak rychle mu Kira odpustila po tom co ji vše řekl. Žádné drahoty nic.
I tak je to ale krásný příběh .

narisa
14.05.2021 5 z 5

Další skvělá kniha. Moje srdcovka je Archer, ale tato se mi také moc líbila. Obě postavy mi byly sympatické a četlo se to jedna radost. Těším se na další knihy od této autorky.

anngelina
26.04.2021 5 z 5

Tato kniha není nic jiného než čistá, neposkvrněná a nejromantičtější láska. Epilog byl na mě až moc přeslazený, ale čtyři hvězdy by byly málo.

happy19
20.04.2021 5 z 5

Další skvělý kousek od oblíbené autorky,-)
Mělo to vše♡

„Nejdůležitější věcí v každém vztahu není co dostanete, ale co dáte.“

Petronella.k
17.04.2021 4 z 5

Toto byla 3. kniha od této autorky, samozřemě nechci srovnávat, ale nedá mi to. Archer a Kyland jsou moje srdcovky a četla bych i pořád dokola, kdyby nebylo na světě dalších tísíce skvělých knih. Ale vraťmě se ke Graysonovi. Čarodějka a drak, svým způsobem to byla pěkná myšlenka, jen toho někdy bylo moc. Kira se mi líbila, byla chytrá, nespoutaná a dokázala Graysona dovézt k šílenství. Grayson naopak zamlklý, chladný, občas arogantní, každopádně k sobě sedli dokonale. Hvězdička dolů za předvídatelný děj, já si to teda tak nějak domyslela. Ale kráse knihy to neubírá. Moc se mi líbilo, jakou měl Grayson okolo sebe oporu, opravdu jako rodina. Kiry mi bylo líto vzhledem k otci, bývalému snoubenci, ale mezi Graysonovu rodinu zapadla dokonale. Zápletka byla docela drsná a obou mi bylo hrozně líto. Na další knihy od autorky se moc těším, má neskutečně krásný styl psaní, v jejích kníhách není typické spojení - boháč+hodná holka, je to jiné, zvláštní, lepší, zajímavější. Btw. chtěla bych recept na bylinky, co dala Charlotte Graysonovi.

zimka.r
07.04.2021 4 z 5

1. Archerův hlas 2. Leo 3. Leova šance 4. Stingerův pád 5. Kylandovo vykoupení 6. Sběratel přání 7. Graysonův slib....Opět se četlo lehce a rychle. Tentokráte s prvky erotického románu?! Zápletka zajímavá, ale Sběratel přání se mi líbil víc :)

Evaho73
18.03.2021 3 z 5

Môj úlet od reality všedného dňa, asi takto hodnotím túto knihu.
Tuctový príbeh, ktorý nikdy neomrzí nás skalné romantičky. Pri tomto žánri už nehodnotím reálnosť dejových zápletiek, ale príbehy vnímam iba, ako rozprávky pre ženy, kde o dva dni už neviem, o čom vlastne boli...
Ale krásne sa pri nich relaxuje ;-))).