Změňte své návyky

Změňte své návyky https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/364951/mid_zmente-sve-navyky-EV0-364951.png 2 8 2

81 převratných manter, která změní váš život : pro všechny, kteří hledají cestu, jak zlepšit svůj život

Lubošovo
21.03.2023 1 z 5

Velmi americký přístup. Kniha je určena především pro ženy na vysokých pracovních pozicích. Napsaná je velmi zkratkovitě a překlad je navíc hodně odfláknutý. Přijde mi, jako by si autorka pracující jako kouč pro manažery dělala pár týdnů náhodné postřehy, a pak je během pár večerů hodila halabala na papír. Kvalita opravdu mizivá.

MirekUL
24.12.2021 5 z 5

Zajímavá kniha, která obsahuje plno zajímavých rad a postřehů. Každá mantra je popsána na jedné straně, což někomu může vadit, jelikož se obtížněji dá do knihy začíst a zároveň autorka nešla v jednotlivých radách moc do hloubky (méně je někdy více), ale někomu to samozřejmě naopak může vyhovovat, jelikož v knize je i odkazováno na jiné autory a jejich knihy, kterými se dá do dané problematiky dostat více (v tomto ohledu má kniha přehledový charakter).

napětí fobie stres asertivita agresivita řeč těla rozvoj osobnosti, osobní rozvoj mezilidské vztahy úzkost

Autorovy knížky

M.J. Ryan
americká, 1952
2017  45%Změňte své návyky

Kniha Změňte své návyky je v