Zlozvyky Davea Barryho

od:

Zlozvyky Davea Barryho

Třetí autorova kniha v češtině obsahuje krátké fejetony o různých tématech - domácí práce, domácí zvířátka, vláda a její nápady, daně, sdělovací prostředky (zprávy jsou cokoli, co lze nafilmovat jako pozadí pro televizního reportéra), reklamy (natáčejí je mimozemšťané), finance, zdravé návyky (chcete-li přimět lékaře, aby vynesl správnou diagnózu, tvrďte, že vás bolí něco úplně jiného než ve skutečnosti), kultura, vzdělání, jídlo a pití, a tak dále. Všechna témata jsou pojednána tak, jak jsme u Davea Barryho zvyklí - vybere si problém, upozorní na nedostatky a nesrovnalosti, vše zveličí ad absurdum - a navrch přidá pár takových neuvěřitelných nápadů a poznámek, které nerozesmějí jen nenapravitelné (a negramotné) morouse....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32958/zlozvyky-davea-barryho-32958.jpg 4.413
Originální název:

Dave Barry

Žánr:
Literatura světová, Humor
Vydáno:, Talpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Přidat komentář
honajz
11.07.2015

Nevím, asi už jsem tomu humoru odrostl. Neříkám, že jsem se nepobavil, ale často mi přišlo, že Barry vaří z vody, jen aby byl fejeton pro fejeton. Myslím, že jeho nejlepší knihou navždy zůstane Dave Barry v kyberprostoru a že ostatní už se jen vezlo na vlně zájmu, a tak musel něco vypotit. Neříkám, že píše špatně nebo to není humorné, ale mně ten humor častokrát přišel chtěný, chvílemi trapný a čekat třeba dvě tři stránky na něco skutečně chytrého humoru, se mi moc nechtělo.

Aliii
31.08.2012

Pokud se chcete pobavit, určitě si tuto knížku přečtěte. D.B. má svůj charakteristický styl, který mě vždycky rozesměje :-)


Autor a jeho další knihy

Dave Barry

Dave Barry
americká, 1947

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Právě čtených1x
v Přečtených21x
v Knihotéce15x
v Chystám se číst5x
v Chci si koupit3x