Rukověť správného chlapa

Už po tisíciletí si ženy kladou otázku: Co vlastně jsou chlapi? O čem přemýšlejí? Odpověď samozřejmě zní: téměř o ničem. V hloubi duše jsou totiž chlapi nesmírně povrchní. Ale to Davu Barrymu nezabránilo napsat o nich celou knihu. Pokud jste chlap - nebo pokud se chcete s některým z nich dělit o dálkové ovládání -, potřebujete tuto knihu, protože se zabývá upřímně a napůl dokonale velice důležitými chlapskými záležitostmi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/24_/24257/rukovet-spravneho-chlapa-24257.jpg 4.143
Literatura světová, Humor
Vydáno, Beta-Dobrovský

Kniha Rukověť správného chlapa

james008
16.09.2019

Klasika, dílo které mi otevřelo bránu k tomuto autorovi, a ten mne navždy uchvátil.

Mooneylan
26.07.2019

Sranda knížka, slupnutelná především v horkém počasí, kdy není síla na nic těžkého :)

chlo0opek
13.09.2016

Hlavně ze začátku zábavná záležitost (to jsem se dost zasmál), pak už trochu slabší, ale i tak dávám nakonec 4*. Zajímavý pohled na mužské, teda vlastně chlapské, pokolení.

honajz
05.07.2015

Není to špatné, přiznávám, že se člověk často zasměje, ale stejně tak často udiveně kroutí hlavou, protože si říká, zrovna tenhle fór se mu moc nepovedl, nebo tady to vidí vážně poněkud divně. Přišlo mi to prostě nevyrovnané - občas ona humorná nadsázka sedla jak hrnec na prdel, jindy vyzněla trapně, nemastně a neslaně.

magnolia
26.06.2013

Je to spíš příručka pro ženy, o mužích (chlapech), napsaná s humorem autorovi vlastním (chlapy nešetří). A už jen kvůli kapitole 4 - Tipy pro ženy - Jak obstát ve vztahu s chlapem, ji doporučuji - ta mě rozesměje pokaždé když to potřebuji. První půlka knihy je lepší, ke konci je humoru méně.

Honey0105
19.09.2011

Po knížce "Dospěju, až umřu" mě chytl přímo "Barryovskej amok" a musela jsem hnedle napůjčovat i další knížky.
Tuhle jsem začala číst první. Vzala jsem si jí do autobusu směr Praha a přečetla jsem prvních sto stránek, bohužel pak jsem byla tak zabraná do nakupování, že k dalším kapitolám jsem se dostala až další den v autě směrem do Rakouska. V autě normálně moc nečtu, ale tohle byla jedna z vyjímek.
Musím říct, že jsem se opravdu velice příjemně pobavila. Takováhle oddechová četba rozhodně není k zahození!
Tohohle spisovatele jsem si velice oblíbila a tuhle knížku můžu jen chválit. Našlo se pár věcí, které mě neuchvátily zase tak moc, ale na druhou stranu to vyvážili ostatní fóry.

Dave Barry
americká, 1947

všech 13 knih autora

Kniha Rukověť správného chlapa je v

Právě čtených2x