Rukověť správného chlapa

Rukověť správného chlapa https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24257/bmid_rukovet-spravneho-chlapa-Gab-24257.jpg 4 53 8

Už po tisíciletí si ženy kladou otázku: Co vlastně jsou chlapi? O čem přemýšlejí? Odpověď samozřejmě zní: téměř o ničem. V hloubi duše jsou totiž chlapi nesmírně povrchní. Ale to Davu Barrymu nezabránilo napsat o nich celou knihu. Pokud jste chlap - nebo pokud se chcete s některým z nich dělit o dálkové ovládání -, potřebujete tuto knihu, protože se zabývá upřímně a napůl dokonale velice důležitými chlapskými záležitostmi.... celý text

Radimka
Radimka
18.11.2023

Myslím, že jsem ji kdysi začala číst. Dneska už by mne to nebavilo.

Boboking
Boboking
21.02.2021 5 z 5

Jsou knihy vtipné, úsměvné, humorné... Ale pak je tu Dave Barry, což je úplně jiný, vyšší level . Chechtám se jako "chlap", jsem vykazován ze všech místností v bytě, v tramvaji se na mne pohoršeně koukají, jako bych neměl roušku... Za mne best of. Doporučuji

james008
james008
16.09.2019 5 z 5

Klasika, dílo které mi otevřelo bránu k tomuto autorovi, a ten mne navždy uchvátil.

Mooneylan
Mooneylan
26.07.2019 3 z 5

Sranda knížka, slupnutelná především v horkém počasí, kdy není síla na nic těžkého :)

chlo0opek
chlo0opek
13.09.2016 4 z 5

Hlavně ze začátku zábavná záležitost (to jsem se dost zasmál), pak už trochu slabší, ale i tak dávám nakonec 4*. Zajímavý pohled na mužské, teda vlastně chlapské, pokolení.

honajz
honajz
05.07.2015 3 z 5

Není to špatné, přiznávám, že se člověk často zasměje, ale stejně tak často udiveně kroutí hlavou, protože si říká, zrovna tenhle fór se mu moc nepovedl, nebo tady to vidí vážně poněkud divně. Přišlo mi to prostě nevyrovnané - občas ona humorná nadsázka sedla jak hrnec na prdel, jindy vyzněla trapně, nemastně a neslaně.

magnolia
magnolia
26.06.2013 3 z 5

Je to spíš příručka pro ženy, o mužích (chlapech), napsaná s humorem autorovi vlastním (chlapy nešetří). A už jen kvůli kapitole 4 - Tipy pro ženy - Jak obstát ve vztahu s chlapem, ji doporučuji - ta mě rozesměje pokaždé když to potřebuji. První půlka knihy je lepší, ke konci je humoru méně.

Honey0105
Honey0105
19.09.2011 4 z 5

Po knížce "Dospěju, až umřu" mě chytl přímo "Barryovskej amok" a musela jsem hnedle napůjčovat i další knížky.
Tuhle jsem začala číst první. Vzala jsem si jí do autobusu směr Praha a přečetla jsem prvních sto stránek, bohužel pak jsem byla tak zabraná do nakupování, že k dalším kapitolám jsem se dostala až další den v autě směrem do Rakouska. V autě normálně moc nečtu, ale tohle byla jedna z vyjímek.
Musím říct, že jsem se opravdu velice příjemně pobavila. Takováhle oddechová četba rozhodně není k zahození!
Tohohle spisovatele jsem si velice oblíbila a tuhle knížku můžu jen chválit. Našlo se pár věcí, které mě neuchvátily zase tak moc, ale na druhou stranu to vyvážili ostatní fóry.

Dave Barry
americká, 1947
2002  75%Velký průšvih
2010  78%Rukověť správného chlapa
2008  83%Petr & zloději stínů
2019  79%Psí rady pro šťastný život
2001  85%Zlozvyky Davea Barryho

Kniha Rukověť správného chlapa je v