Smrt na Fobosu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Třetí díl ze série Zlatý věk Venuše. Děj se odehrává na Marsu, kde je Sparta povolána vyšetřovat případ ztracené plakety. Kniha navazuje na předchozí díly a zase poodkrývá o něco více faktů o Spartině minulosti a tajném spolku, které se čtenáři dostane s postupným rozplétáním zločinu, ke kterému je povolána.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18960/big_smrt-na-fobosu-35f-18960.png 433
Série:

Zlatý věk Venuše 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi

Vydáno: , Baronet
Originální název:

Hide and Seek, 1989


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Smrt na Fobosu

Predator3313
03.08.2020

Další díl série Sparta, se tentokrát odehrává z většiny na Marsu, kde Ellen vyšetřuje krádež plakety a s tím související vraždy. Za vším opět stojí organizace dříve zastřešující i SPARTU. Tentokrát musím říct, že se mi víc líbil děj ohledně Blacka. Narozdíl od Ellen není super vylepšený, a přesto všecko zmákne.

Phoenix16.cz
02.01.2013

V tomto díle autor upustil od akčnosti příběhu a zaměřil se spíše na vývoj událostí již zmíněných, a které budou hrát další roli. Sparta se tentokrát honí po vesmíru za záhadnou plaketou, která skrývá tajemství, které může změnit dosavadní myšlení lidí o mimozemském životě. Příběh sice nabírá na intenzitě, ale bohužel na úkor plynulosti. Od dobrodružství autor přešel spíše k popisování událostí.