Život jako hobby

Život jako hobby https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/285257/bmid_zivot-jako-hobby-2qd-285257.jpg 4 49 16

Život je barvitý a nevypočitatelný. Deset lidí zažije jednu událost, dva v ní budou vidět tragédii, čtyři věc běžného života, jednoho dokonce pohorší a zbývající k popukání pobaví. Vždy záleží na nátuře, smyslu pro humor, vnímavosti a úhlu pohledu. Populární autorka opět vypráví nenapodobitelným stylem o svých zážitcích a životních zkušenostech.... celý text

Marcik7
18.04.2024 3 z 5

Tak činorodou ženu jsem v životě snad nepotkala. Líbil se mi její popis putování po vlastech českých i v zahraničí, protože jsem nečekala žádnou románovou zápletku a nebyla proto zklamaná. Její vyprávění o mamince a poté o její ztrátě mi bylo blízké protože jsem v nedávné době prodělala stejné chvíle.

evca7271
21.03.2024 1 z 5

Pro mě bohužel zklamání, čekala jsem něco lepšího.

marli58
26.04.2023 3 z 5

Knížky od Marcely Mlynářové čtu jako odlehčení a jako příjemnou oddechovku. Docela si s ní příjemně zacestuji a nebolí mě nohy :D.

knihovniceS
17.03.2023 4 z 5

Život jako hobby
Autorka mile a vtipně přibližuje čtenářkám příběhy, které sama zažila. Dnes už je to hlavně o cestování. Připomněla mi některá místa, kde jsem kdysi byla. Vyprávění o odchodu její maminky ve vysokém věku bylo smutné. Dávám 4 hvězdy a doporučuji

veronika9761
03.08.2022 1 z 5

Nedala jsem vic nez par stranek. Asi nejsem ta spravna vekova kategorie.

Jirinamac
12.01.2022 4 z 5

Mě to bavilo a určitě je fajn, když si i česká důchodkyně umí užívat a radovat se ze života stejně, jako za mlada. Ale asi to bude knížka spíš pro nás věkově starší ,,holky,, Moc se mi líbí i citáty pod jednotlivými kapitolami.

sabca
20.02.2021 4 z 5

Tak knížka mě moc pobavila. Vzhledem k tomu, že jsem sama byla v době rekreací ROH v Tatrách v rekreačním středisku Morava, tak jsem si to užila a kdybych byla trochu mladší, ráda bych na takovou retro rekreaci jela. Ještě je mi sympatické, že spisovatelka má chatu blízko Šluknova, kde jsem prožila dětství. A příběh s umírající maminkou to bohužel k životu patří. Doporučuji

Doubravka1975
05.11.2020 5 z 5

Pěkné, vtipné čtení. Zážitky z autorčina života a cestování. Jedna kapitola je teda smutná, ale i to k životu patří....

hapac
22.01.2019 3 z 5

Odpočinula jsem si při čtení a ještě navštívila zajímavá místa, za mě dobré.

berunka59
08.11.2017 5 z 5

Perfektni ctenicko, takove mam rada...

Aknel26
27.10.2017

Půjčila jsem knížku v knihovně pro babičku a sama do ní ze zvědavosti nahlédla v očekávání podobného stylu, jakým píše třeba Ivanka Devátá - a je mi líto, ale odložila jsem cca po třiceti stránkách. Knihám paní Deváté se nevyrovná ani po obsahové, ale především po jazykové stránce: tolik chyb v interpunkci a vyšinutí z větné vazby jsem neviděla snad ani v článcích na Novinkách. Jeden příklad za všechny: V předchozím manželství přišel o dvojčátka, což nakonec vedlo k jeho rozpadu. Syn se rozpadl? Aha...

radus
09.10.2016 4 z 5

Celkem prijemna oddechovka, autorka rada cestuje a tak si vzdy v jejich knizkach pripomenu nejaky vylet ci dovolenou.

helča5
09.08.2016 5 z 5

kniha se mi velmi líbila,měla jsem pocit jako bych byla na cestách s autorkou,moc se mi líbí její přístup k žiotu a pochopení matky,cítila jsem se skvěle,dodala mi hodně sil,určitě si přečtu další

mariva
27.05.2016 4 z 5

Po předcházející knize autorky jsem měla obavy, že se budou opakovat dlouhé turistické popisy. Je jich tu zase dost, ale vzhledem k jiným událostem v životě autorky, tentokrát nejsou hlavním tématem knihy. Ale tentokrát mi tolik nevadily, možná proto, že často psala o místech mě známých. Do Posázaví jsem měla možnost nakouknout o loňské dovolené a Jeseníky mám docela prochozené z doby, kdy jsem blízko nich bydlela. Na "Dovolenou s Andělem" jsem se sice zatím nedostala, ale s vedoucím zmíněné CK Petrem Krčem jsem se taky setkala, a zavzpomínala jsem i na hodně dávnou návštěvu Tater. Proto knihu hodnotím lépe než předcházející, i když tentokrát byla spíš smutná. Ale jako vše od autorky vyznívá optimisticky.

alnahu
17.05.2016 5 z 5

Mě se tato kniha líbila . Cestování i pohled na život autorky ,veselé i smutné příběhy z cestování. I smrt maminky, kterou autorka vložila mezi příběhy z cest. A právě o tom je život barvitý a nevypočitatelný. Nejvíce se mi líbila část kdy nám autorka popisuje retro rekreaci v Tatrách. Kniha stojí za přečtení.

maryzka
17.03.2016 2 z 5

Tentokrát dávám pouze dvě hvězdičky. Ne, že by tato kniha nebyla oddechová, nebo smutná, ale pouze proto, že se pouze objevuje ,, zeměpis" Připadá mě to, že autorka věčně někam cestuje a pak to napíše ve svých knihách. Když to tak čtu tak se těším do důchodu, nebo jsem zvědavá, zda tam dojdu a budu taky cestovat pokud mi finance,čas a zdraví dovolí. Dost je pro mě tato kniha zklamáním.