Žiadnu lásku, len sex

Žiadnu lásku, len sex https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411351/bmid_ziadnu-lasku-len-sex-L8P-411351.jpg 4 572 572

Môj vzťah s Hunterom sa začal takto: Stretli sme sa na svadbe. Celú noc sme vrhali po sebe pohľady. Jeho drzé, oplzlé reči by ma inokedy odradili, no z nepochopiteľného dôvodu sa stal presný opak. Skončili sme v mojej hotelovej izbe. Nasledujúce ráno som sa vrátila do New Yorku a jeho som nechala v Kalifornii aj s mojím nesprávnym telefónnym číslom. Po roku sa našej spoločnej priateľke narodilo dieťa a ja som sa pri tej príležitosti znovu stretla s Hunterom. Tentoraz som mu nechala matkino číslo – tá svojimi rečami o bábätkách a sobáši odstraší každého chlapa – a odletela som do New Yorku. Nasledujúci týždeň sa však objavil na večeri v dome moje matky. Ten blázon si ju celkom získal! Hunter mal pracovne stráviť v New Yorku osem týždňov. Navrhol mi, aby sme si ten čas spestrili poriadnymi súložami. Osem týždňov bezuzdného sexu bez akýchkoľvek záväzkov? Čo tým stratím? Nič, pomyslela som si. Veď je to len sex, žiadna láska. Ale viete, ako to chodí: človek mieni, pánboh mení.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Ikar (SK)

Sex, Not Love , 2018

Evitsa
23.04.2019 3 z 5

Tak mě osobně kniha zklamala,čekala jsem od spisovatelky nějake wow,kterého jsem se nedočkala.
V prvních 2/3 knihy jsem se vůbec nemohla začíst,a to jak ho pořád odmítala to nebylo vůbec napínavé,ale spíše frustrující.Poslední třetina knihy byla docela čtivá a konec mi přišel ,že je za 5 min celá a už musí končit tak to narvala do pár stránek.
Co mě pobavilo bylo jak jí povídá... ,,Si neuveriteľne krásna" A ty si debil." hahahaha

Každopádně souhlasím s Majuš,že obálka je hrozná spíše ŽALOSTNÁ!!!
Docela by mě zajímalo kdo je dělá,protože rozhodně tu knihu nečetli a jen tak tam někoho dali.Vůbec ta obálka není propojená s tím dějem.

Majuš333
22.04.2019 5 z 5

1. HROZNÁ OBÁLKA!

2.STRAŠNÝ PREKLAD!

3.ÚŽASNÁ KNIHA!

Výborná oddychovka. Veľká škoda, že sa neprekladajú všetky knihy od Vi Keeland. Hlavné postavy sympatické, či už Hunter alebo Natalia. Priznám sa, že u Izzy som mala trochu strach, že to bude typická puberťáčka, ale milo ma prekvapila, bola v pohode...
A teraz príde to ALE! Čo bol toto za preklad? Tento preklad mi pokazil celkový dojem z knihy... No aspoň som sa dozvedela, že „riad sa vyťahuje zo sušičky“... Znovu túto knihu v slovenčine čítať nebudem...to si radšej počkám ten rok na české vydanie... (ak sú teda informácie na stránke správne http://edicni-plan.euromedia.cz/ )

Evka3814
21.04.2019 5 z 5

Páni,nevím co dodat...opět krásný příběh plný nadějí, neštěstí, vtipného hašteření a porozumění. Alespoň že v knihách to většinou dopadne dobře,škoda že to vždy nefunguje i v životě. Každopádně jsem si knihu opět užila,nemohla jsem se odtrhnout byl to pohlcující příběh

Kiwicatko
21.04.2019 4 z 5

Este jsem nevidela takhle odhodlaneho chlapa :) a jeho reci byly vtipne oplzle :D

Princezna_1
17.04.2019 5 z 5

Výborná knížka

domina
14.04.2019 5 z 5

Moc pěkný příběh. Vůbec bych takové téma nečekala. Kniha byla vtipná a zároveň jsem si několikrát pobrečela. A jsem moc ráda že skončila dobře.

Stanislava27
10.04.2019 5 z 5

Ďalšia skvelá kniha od Vi Keeland. Odporúčam prečítať.

lusitta05
09.04.2019 5 z 5

Kniha výborná na odreagovanie, veľmi som sa bavila, tento štýl mám rada po náročnom dni, super! Môžem iba odporučiť.

Damienronnie
03.04.2019 5 z 5