Žhavý trůn

Žhavý trůn https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476099/mid_zhavy-trun-Zw8-476099.jpeg 4 197 28

Zapovězená královna série

Ještě nedávno byla Emilia Lancasterová obyčejnou dívkou žijící běžným životem. Nyní se následkem kruté rány osudu ocitla s korunkou na hlavě v královském paláci jako jediná dědička germaniánského trůnu. Emiliiny dny jsou najednou plné charitativních plesů, tiskovek a dalších královských povinností, ovšem s přílivem nových nápadníků a kvůli blízkosti Cartera Thornea – jediného muže, kterého nemůže mít – nejsou ani její noci klidné. Jedno je jisté: Emiliino srdce je v nebezpečí a kvůli nepřátelům kroužícím kolem může být v ohrožení i její život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

Torrid Throne , 2019

Myška43
12.08.2021 4 z 5

Proklínám tenhle odkaz.
Proklínám svou krev.
Proklínám korunu, kterou mi narazili na hlavu, aniž by se mě zeptali.

No, po prvním dílu jsem malinko zklamaná, ale i tak to bylo fajn pokračování. Čekala jsem více akce a emocí. Přesto se těším na pokračování, protože ten konec vás vyloženě naláká.

Láska by vás neměla ničit.
A když ničí....je to vůbec láska?

Ketfl
03.08.2021 5 z 5

Než se člověk pořádně začte, tak je konec knihy. Proč to ta autorka píše tak krátký? Hlavně, že to pokaždé skončí v tom nejvíc napínavém, takže by člověk nejraději vyletěl z kůže, že musí zase dobu čekat na další díl. Každopádně, tento díl se za mě dost povedl. Děj nám dost postoupil, stalo se tu dost událostí a ty šílenosti k závěru? I slzička mi teda ukápla. Vztah ústřední dvojice mě ale hrozně rozčiluje. Pořád to jejich jo - ne - jo - ne. Ještě, že jsou mi oba tak sympatičtí, že tomu jejich vztahu fakt fandím. No, nemohu se dočkat dalšího dílu. Akorát ty upozornění na začátek, ty by si autorka mohla možná odpustit. Člověk pak čeká bůh ví co v knize nenajde, a pak docela kouká, že spíš nic. :-D

rampapa
15.07.2021 5 z 5

Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Moc se mi líbí příběh Emílie. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl jen nevím zda vydržím čekat. Knížku doporučuji všem.

LilluLong
06.07.2021 5 z 5

S touto druhou časťou autorka graduje, udržuje citatela v napätí a koniec tejto časti ukončuje dramaticky,takze velmi cakam na príbeh /pokračovanie / poslednej časti.za mna ma aj teraz 5*

Pedruska01
05.07.2021 4 z 5

Na knihu/pokračování jsem se po prvním díle neskutečně těšila. Jenže jsem trochu narazila. Po prvním kole skvělé jízdy jsem druhé absolvovala se zklamáním. Začátek byl takový podivný, nějak jsem to nepoznávala, pak jsem se sice do těch kolejí dostala, ale ve výsledku se nic nedělo, no a až na samém konci jsme konečně nabrali rychlost. Pozdě. Prostě tohle byla ukázka za mě vycpávkového dílu s připravenou půdou pro závěrečný díl. Velká škoda! Nemůžu tomu upřít jistou čtivost, to zůstalo, ale jinak bída.
Hlavní hrdinka Emilia byla fajn a neměla jsem vůči ní žádné výhrady, anebo tak jsem si ji pamatovala. Tady mi nevadila, neštvala mě, ale nebyla už tak super jako předtím... nebo co. Taky bylo poznat, že otočila. Jasně, byl tam asi tak jeden náznak, že nechce být loutkou v cizích rukách, ale pak rychle na to přešla do té role, kterou pro ni stejnak připravili a to úplně v pohodě. Celkem se v ní i cítila, až předváděla. Člověku to až nedává smysl, ale ok, přijme to. Trochu mě zarazilo, že ačkoliv se o svého tátu vůbec nezajímala, tak na konci udělala takovou scénu, však neříkám, že to nebyl šok. No, zajímá mě co bude dál. Taky mě hodně mrzelo, že se tam absolutně neobjevil Owen. Měla jsem ho hodně ráda a i když mě dokázal nemile překvapit až zklamat svým chováním, přesto jsem čekala, že v pokračování bude mít stále velkou roli a - absolutně nic. Škoda.
Druhého hlavního hrdinu Cartera jsem měla hodně ráda, měla jsem pocit, že jeho charakter zůstal beze změn, a o to jsem si ho snad vážila víc. Líbil se mi a bavil mě. Sice jeho role měla stejné opakovací kolečko - přítel/nepřítel - vůči Emilii, ale pro mě to bylo fajn. Ty zmatečné pocity a chování i vůči situaci, zlá slova a jisté malé kočkování včetně ukradených chvil jsem si užívala. Myslím, že na něm nebylo nic špatného. Jen prostě blbá situace, kterou nemůže ovlivnit. Bylo mi ho i líto, ale člověk mu musí fandit. Co se týče jeho sestry Chloe, kterou jsem v prvním díle vážně hodně nemusela, tak tady byla relativně v pohodě a mohu prohlásit, že jsem jí měla i ráda.
Jak jsem zmínila na začátku, dějově se toho moc, respektive téměř nic, nestalo. Což ve mě pak evokovalo vycpávkový díl, zbytečný přechodový můstek pro finále. Za mě velká škoda, jelikož tahle série měla zatraceně hodně dobře nakročeno. Nedozvěděli jsme se v podstatě nic důležitého. Prožívali jsme jen nějaké nové "povinnosti", takový supl krále, sem tam rozmluvu a pusu s Carterem a nějaké myšlenkové pochody hlavní hrdinky. No, nic moc. Opravdu až samotný konec se rozjel. Na samotný konec, pár stránek před zaklapnutím knihy se na scéně objevilo velké haló. V tomhle okamžiku mě mrzelo, že to má tak málo stránek. Nejradši bych autorce doporučila, ať tu knihu překope, ale tak co už. Naskytlo se mi pár nezodpovězených dotazů a situací, tak jsem vážně zvědavá, zda se všechno v závěru dozvím a především, jak se to vyvrbí dál.
Pro zakončení - cítím se zklamaná. Není to taková hrůza, když to vezmu pocitově, co ve mě z knihy zůstalo čerstvě po dočtení, ale rozhodně to mohlo být stokrát lepší. Ono číst 200 stránek o něčem nijak záživném a zbylých 20 to hltat a pak prásk konec knihy a pokračování příště, není dle mého top-strop strategie. Chápu - půda pro finále, ale! Škoda. Bylo to čtivé. Nemůžu popřít, že by se mi to nelíbilo a nebavilo. Ano, i s tím, co jsem dostala to bylo možné. Mrzí mě Owen, možná i to, že tam těch romanticko-vyhrocených scén bylo pro mě tak málo. Většinu stránek zabíralo něco, co si takovou pozornost asi ani nezasloužilo. Nesmím taky zapomenout, že se mi líbila dvojice Galiziová a Riggs - myslím, že Chloe prohlásila, že to bude ještě zábava, tak fakt doufám, že se těm dvou autorka taky trochu bude věnovat, i když jsem to čekala už tady.
Doporučím z hned několika důvodů, to bez toho asi nejde. A co se týče hodnocení... no, to už je kapku horší. Balancuje to, ale pokud bych měla vyřknout verdikt, i vůči prvnímu dílu, musím dát takových silnějších 3,5*. Každopádně i tak se těším na další díl a jsem fakt hrozně zvědavá, co si pro nás autorka připravila. :)

Kukicka
04.07.2021 3 z 5

Nez se zactete, je konec :-D. Jak jsem se tesila na vyvoj vztahu Owen, Alden, Carter, tak jsem vlastne docela zklamana, protoze jeden se tam vubec nevyskytl, druhy se tam jen mihl a treti tam take jen prosvistel. Zase se musim pousmat nad uvodem, ze pokud neholdujeme nadavkam, intrikam a zhavemu sexu, tak mame knihu odlozit :-D. Nevim jestli se stala chyba nekde v prekladu, ale ja tam nenasla skoro ani jedno... Zhltla jsem to snad za 2,5 hodiny a treti dil si prectu, abych vedela jak to dopadne, i kdyz to samozrejme vsichni vime

Jeanine8
02.07.2021 5 z 5

Jako cože? Tak málo stránek?? Nevydržím to! :-)

KlosKa
01.07.2021 5 z 5

Skvělé pokračování parádní trilogie. Ať už je září, ten konec je snad ještě horší, než u prvního dílu Doporučuji

erotika

Julie Johnson