Hra s láskou

Hra s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262055/bmid_hra-s-laskou-262055.jpg 4 592 113

Žhavá pokušení série

Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde. Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život. Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak? To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Playing For Keeps , 2011

mac.martina
16.05.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila a přečetla jsem jí skoro na jeden dech jakmile jsem jí začla číst... přečetla jsem jí za den a půl a kdybych nemusela spát tak i dřív... :D
Je to hezky napsané a dost jsem se u toho nasmála. Líbilo se mi jaky měl hlavní hrdina vztah k jídlu a jaké skvělé přátelství se mezi hlavními hrdiny nakonec vytvořilo a i to jak se dali dohromady.
Epilog byl úžasnej, ten se autorce opravdu povedl. Knížku určitě doporučuju :-)

muchomurka
29.03.2016 3 z 5

První polovina příběhu super, vtipná, lehká, dráždivá. Druhá polovina utrpení. Dva zcela dospělí lidé, kteří si narovinu nedokážou promluvit. Autorka jak kdyby si nevěděla rady, co s příběhem dál a bezmocně se v něm plácala. Mrzelo mě, že autorka nevyužila možností, které příběh nabízel. Například jsem čekala nějakou vtipnou scénu na rodinném obědě a nic. A toho tam bylo více. Škoda, ale jako oddychovka na zkrácení dlouhé chvíle, proč ne.

LilianaFalcon
18.03.2016 2 z 5

Úplně jsem zapomněla, že jsem se to už jednou snažila číst. Bylo to anglicky, proto mi to hned nedocvaklo. Ale tohle je už od začátku opravdu hrůza.
Špatně napsané charaktery a celé přitažené za vlasy až běda.

cukrovka
18.03.2016 4 z 5

Oddychové lehce humorné čtení na večer.

hexe
25.01.2016 3 z 5

Prumerne cteni, ani neurazi ani moc nenadchne, neni to spatny pribeh, hlavni hrdinka je vtipna zena bojujici s narocnou rodinou, a sousedem ktery nechce byt pouhym kamaradem.
Hlavni hrdinka ma za zady skvelou babicku, uplne jsem si ji zamilovala, a trocha sexu se sousedem to prece neni na skodu. Pokud chcete knizku do postele pred spanim, pak si ji urcite prectete.
Konec nebyl nejak neocekavany, ale i tak slusne napsane.

JanaDor
13.01.2016 3 z 5

Příběh se mi ze začátku líbil nejvíce. Měl lehký vtip a kouzlo jemné romantiky, kdy dvojce se hezky pomalu sympaticky a s humorem sbližuje. Ve třetině jsem si uvědomila, že mi leze něco na nervy. A já vám řeknu co. Je to přezdívka, kterou vymyslel Jason pro svou lásku Haley. Nesnáším hmyz a představa, že mi pořád někdo říká kobylko, mě děsí. V tu chvíli si představím zelenou malou potvoru s velkýma nohama a mám po romantice. Slovo kobylka mi teda pěkně kazilo čtecí zážitek. Kobylka. Brrrr. No budiž, to je můj problém. Ale proč autorka z pohodové, normální holky učitelky, která má ráda sport, zábavu, k tomu ráda peče, proč z ní udělala ke konci hloupou husu, která v ten moment nepřemýšlí? Tak by se možná zachovala náctiletá sobecká holka, která křičí já, já, jenom já. A ne třicetiletá žena v normálním životě. Asi na dvaceti stránkách mi Helay lezla šíleně na nervy. Závěr to vše spravil. Přesto po přečtení mám pocit, že to nebylo tak dobré, jak by mohlo. Příběh měl skvěle našlápnuto, pak si zvrtl nohu v díře. Po přiložení ledu na bolavé místo, chůze pokračuje, ale opatrně. Takže kniha je lepší průměr. Líbila se mi, pobavila, ale unesená z ní nejsem. Doporučila bych ji romantikům, kteří mají rádi přeslazený čaj s kapkou rumu, jenž pobaví :-)

kanitsuj
08.01.2016 3 z 5

Velmi oddechová četba, všichni víme jak to dopadne, ale sexuální život sympatických "správňáckých" hrdinů nás nutí obracet stránky a číst až do konce, který je chvílemi natahovaný a epilogem vyšperkovaný do naprosté americké kýčovitosti, ze které už začne být méně otrnulému čtenáři čtenáři mírně nevolno. Předpokládám, že další díl série je o jiných nadržených sousedech, protože tady už nevím, o čem dále by to mohlo být:-) Když pominu afektivní jednání hrdinů, neustálé opakování přezdívky, kterou častuje hlavní hrdina svoji vyvolenou a některé málo věrohodné situace především z oblasti sexu a mezilidské komunikace, příběh byl konzistentní a s přimhouřením jednoho oka i pravděpodobný:-)

Illaa
28.12.2015 1 z 5

Velmi slabá kniha. Prvoplánová erotika, pubertální škádlení dospělých lidí. Od půlky knihy jsem už ani nevěděla, kdo z těch dvou je víc uražený. Stupidní přátelé byli na úrovni základní školy. Mě to tedy vůbec nezaujalo.

Lenka.Vílka
24.12.2015 3 z 5

Příroda zařídila originální a vtipný úvod. Rychle jsem se začetla, protože mě bavil autorky styl (čteno v originále, nevím, jak to ovlivnil překlad). Jenže potom kniha sklouzla do průměru (přečtu, bavím se, ale časem nejspíš zapomenu, škoda), ale rozhodně nelituji času stráveného s knihou. A přestože je každému jasné, jak to bude dál, je to jedno. Já se chci odreagovat, ne přemýšlet. A jelikož je dílu (zatím?) šest, bylo by blbý, kdyby přestali vydávat uprostřed série...ale tak to chodí...

Bookworm_213
24.12.2015 3 z 5

Skvělá oddychovka slupnutá za jeden večer. Žádné náročné čtení, často se i zasmějete.

Nel-ly
22.12.2015 2 z 5

Hm jo... konec super (překvapivě velmi), tak plus mínus poslední třetina knihy byla něčím zajímavá, jinak mi to přišlo hrozně infantilní... příběhově samozřejmě o ničem, ale to už v téhle fázi čtení podobných knih ani nečekám. Že si drama autorka představuje tím, že se její postavy chovají jako spratci na základce (oba učitelé na střední), na to si už člověk taky zvykl, ale... Přijde mi škoda, číst "knihu" čtyři hodiny, když je tam prostor pro kapičku děje, jen kdyby se chtělo, a strašně mě rozčlovaly ty přeskoky ve vyprávění v "minulost/přítomnost" v jediném odstavci.
Mohla to být super komedie, ale ne... z borce uděláme plyšovýho medvěda, mrskneme k němu zastydlou třicátnici a sledujeme "vývoj" vztahu, který mohl skončit první kapitolou.

Samira
02.12.2015 5 z 5

Bezchybná úžasně vtipná oddychovka. Přesně takovou jsem potřebovala. Svěží styl a humor autorky mi byl hodně blízký. Knihu jsem si tak užívala a smála se, že jsem jí přečetla až směšně rychle. Doufám ve vydání dalších knih této série , tenhle relax v knižní podobě nemůže nikoho zklamat.
Doporučuji!

Niník
03.09.2015

Super knížka a i celá série (budete brečet smíchy od začátku do konce), jen doufám, že nakladatelství vydá celou sérii a nebude to jako s ostatními, že přeloží 1 díl a pak se na to vykašlou.