Hra s láskou

Hra s láskou https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262055/bmid_hra-s-laskou-262055.jpg 4 592 113

Žhavá pokušení série

Všichni, ať už bydlí v centru nebo na předměstí, mají jedno společné: souseda, kterého by nejradši majzli palicí po hlavě, zamkli do kufru auta a vysadili někde uprostřed lesů, zatímco by si radostí mnuli ruce, že tentokrát už cestu zpátky nenajde. Však víte, co mám na mysli. Člověka, který vám krade noviny, nechává pobíhat psa po vašem čerstvě posekaném trávníku, celou noc vás ruší řevem hudby, parkuje na vašem místě a prostě vám dennodenně šíleně otravuje život. Jenže co když se najednou všechno semele tak, že se do toho pekelného souseda bezhlavě zamilujete? Co pak? To totiž potkalo Haley, a to se setsakramentsky bránila. Pevně si vytyčila pravidla hry, aby náhodou nezapomněla, čeho je ten darebák od vedle schopen. Jenže když přeskočí jiskra, jde dřív nebo později stejně rozum stranou...... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mladá fronta

Playing For Keeps , 2011

Etule
11.07.2018 4 z 5

Evidentně mám šťastnou ruku při výběru oddechovek, protože tohle teda byla jízda. :) Bavila jsem se do začátku do konce, ačkoliv tam samozřejmě občas byly scény, kdybych prolískala jednoho nebo druhého. :D
Ale Jordan byl zlatíčko a ta jeho žravost mě prostě dokázala pokaždé rozesmát. :D (stejně jako jeho tatínek). A Haley byla stejně úžasná jako on. :) Dokonale se k sobě hodili. :) Takže za mě super.

beruzzka
29.05.2018 2 z 5

Kniha byla ctiva a cetla se rychle a dobre, ale postava Jasona byla nerealna, myslim, ze chlap takto nemysli :-D

rosalindaaa
11.05.2018 5 z 5

Čtivá a vtipná knížka o dvou sousedech :)

Kayla
29.04.2018 5 z 5

Na knihu jsem narazila náhodou, když jsem projížděla eknihy v akci. Okamžitě mě zaujala. A ted po dočtení musím říct, že jsem dostala přesně to, co jsem od ní očekávala. Kniha je napsaná čtivým způsobem, stránky ubíhají a vy si přeje, aby ten příběh neskončil. Sice se tam skoro nic neděje, ale to mi nevadí. Je to prostě typ knihy, u které si v klidu odpočinete. Zařazuji mezi mé oblíbené.

katitek
15.03.2018 4 z 5

fajn oddechovka, ale párkrát jsem si řikala, že bych jim oběma liskla - některé popsané chování/myšlení o vztahu odpovídalo spíše puberťákům než dospělým.
Ale docela pěkně se to četlo..

Lucuschka
30.01.2018 3 z 5

Jednohubka pro oddychove cteni, ale opravdu vtipne napsana, ze clovek chce cist dal, aby vedel, jak tohle dopadne...

jani.ruzicko
21.01.2018 4 z 5

Chvílemi trochu dětinské chování, ale to hašteření a spousta situací bylo vážně vtipných, takže jsem se zasmála a rozhodně bavila. =D

tess.de.veles
30.09.2017 1 z 5

No ja vam nevim....bestseller v New Yorku? ...dnes uz se povazuje za bestseller temer vse.....Jeste bych chapala, kdyby to napsala nejaka "dvacitka"...." tricitka"....Ale mam dojem, ze autorce je o trochu vic....asi si tou knihou chtela splnit nesplneny touhy z mladi...nebo se jednoduse "zasekla" ve vyvoji...nebo nevim....
Pobavil me ale vyraz "závojíčky", pri popisu zenske anatomie....:-)))) ...ale to ma na svedomi prekladatel....,nebo ze by to tak bylo i v originale? :-)

Ivuska97
30.08.2017 5 z 5

Super čtení na dovču.. :)
Už vím, co je můj problém - Soudím knihy podle obalu, a pak to vypadá tak, že čtu ty nejlepší knihy až když nemám co číst :D :)
5* A plně doufám, že druhý díl bude taky tak skvělej!

Mark.
13.07.2017 5 z 5

Na to, že postavy byly dospělé, příběh takový nebyl. Ale jak udělat Jasona takového záletníka, když by byl puberťák? Knihu jsem brala s odlehčením a velmi jsem se bavila.

Turquoise
09.07.2017 4 z 5

Ten konec mě trošku zklamal, bylo to takové... Jasona postavíme na jeden konec provazu, Haley na druhý a teď se přetahujte.
Kniha mě ale celkově bavila, líbila se mi víc jak druhý díl. Ona se k němu dokonale hodila, připadala mi jako takové třeštiprdlo a on takové velké chytré dítě. Vlastně spíš vychytralé... jak bych to udělal, abych to snědl? Jak to udělat, aby toho bylo víc?
Ještě, že Haley umí péct výtečné brownies. :)

Kiwicatko
07.07.2017 4 z 5

Ackoliv jsem cetla nejdrive druhy dil a k prvnimu se vracela, byla jsem i tak spokojena s pribehem.
Mam rada takove oddechovky a u more se cetla jedna basen :-)

Tesset
22.06.2017 3 z 5

Naprosto báječná oddechovka. Skvěle jsem se při čtení bavila.

kuwu
18.06.2017 3 z 5

Pohodové čtení. Ke konci mě to přetahování - "já ho miluju, on mě ne vs. já ji milluju, ale ona mě ne" trochu štvalo.
Ale takového souseda bych taky brala :D

Gabbiss
07.06.2017 5 z 5

Tahle knížka mi přišla jako takové romantické oddechové čtení, když se chcete pobavit. Měla vtipný děj, ale někdy byly hlavní postavy až moc dětinské a konec mohl být lepší (v tom smyslu, že jsem od něj čekala víc, protože začátek knihy byl lepší).

ardeas
11.05.2017 4 z 5

Jasne, hlavné postavy sú mierne detinské, teda :) trocha som to odľahčila, ale fajná oddychovka, humorné situácie sú super. Bavila ma. Už si brúsim jazyk na dvojku, vraj je lepšia, takže som fest zvedavá.

Adelin239
04.05.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale mnohem víc se mi zamlouval díl druhý :) Ale i tak to nic nemění na faktu, že kniha byla čtivá, vtipná a romantická. Na obou dílech nevidím žádnou chybu. Rozhodně bezvadná oddychovka, kterou můžu jen doporučit :)

Kekik
01.05.2017 3 z 5

Ale tak jo, když si chcete odpočinout a pobavit se...Ovšem zhruba za polovinou už kniha ztrácí šmrnc... a to usmiřování... Občas mně jejich chování připomínalo pubertu :-)
A ta jejich posedlost jídlem již taky omrzela.
Přesto by bylo škoda si knihu nepřečíst.

Elčokča
28.04.2017 4 z 5

Fajn knížka, čtivá, vtipná, škoda jen toho psychopatického usmiřování. Najednou oba věděli, co se tomu druhému honí hlavou, "kobylka" vzala vše do svých rukou a divím se, že Jason nevzal nohy na ramena a neprchal. Naštěstí to epilog zase napravil...

Shanib
23.03.2017 2 z 5

Bylo to hezké, milé a vtipné, ale taky pubertální, na to, že hlavním hrdinům bylo kolem třicítky a taky vlastně o ničem. Se zápletkou si nikdo moc hlavu nelámal.