Pátrání

David Valentin je už tři roky v nuceném vyhnanství, odříznut od svých přátel a spojenců ve válce proti Karanům. Nic mu však nezabrání, aby se nepouštěl do dalších bojů i bitev s démony. Stará přítelkyně Duvalierová ho přivede zpět k Jižnímu velení, kde se Valentin dozví, že všichni Osévači, spojenci lidí v celoplanetárním konfliktu, zmizeli. Bez jejich pomoci nedokáže lidstvo čelit Rozparovačům ani dalším nepozemským formám života. Aby je Valentin mohl osvobodit, čeká ho nelehký úkol. Současně musí skrývat a tajit malého Blakea, Rozparovače, který Valentina považuje za svého otce… zdroj: http://www.tridistri.cz...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125664/patrani-fz9-125664.jpg 3.922

Země upírů (6.)

Valentine´s Resolve (2010)

Literatura světová, Horory, Sci-fi
Vydáno:, Triton

Charmedka

Bohužel Pátrání mě už od začátku nebavilo a s každou přibývající stránkou jsem se do čtení stále nutila víc a víc. Tenhle díl mi přišel hrozně nudný a nezajímavý, možná ještě horší než Hromoklín.

To ovšem nic nemění na tom, že bych se ráda pustila do pokračování a zjistila, co se bude dít dál. Bohužel nakladatelství se rozhodnlo další díly nevydat a tak příběh Davida Valentina a osud lidstva mi zůstane asi navždy skryt.

Richie1
14.01.2015

Příběh Davida Valentina, elitního zabijáka karanských upírských vládců i jejich nejsilnějších přisluhovačů - Rozparovačů, pokračuje další dobrodružnou misí. Ani v šestém díle ságy Knight neztrácí vysokou úroveň a stále příběh obohacuje novými prvky. Je to vynikající čtení na pomezí hororu a scifi.

Blood_Ice
08.04.2014

Musím přiznat, že jsem byl někdy zmaten co se týká Valentinových myšlenkových pochodů a jeho příslušnosti k oddílu. Ale jinak jsem se opět dobře bavil. Val získá konečně vše, aby se stal super člověkem a opět zavaří Karanům. Jen nevím proč prostě všichni lidé na svobodném teritoriu nezajdou za osévačem a nenechají se přeměnit, pak by se bojovalo jedna báseň...

Hannibal29
11.08.2013

Hl. hrdina po dlhom odpocinku stravenom v nutenom vyhnanstve je opat potrebny v akcii.
Konecne ziska vsetky mozne super schopnosti a odhali zlociny istej vysoko postavenej osoby. (i ked je to zrejme zo zahmlenych naznakov v polovici knihy.)
Hlavna dejova linia(znicenie karanov) sa velmi neposunula.
Ale je to putave oddychove citanie, vrelo odporucam.
btw. objav materialu na vyrobu "kutny", a nic sa s tym nerobi wtf.

Eric Eliot Knight

Eric Eliot Knight