Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 817 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

Miretti
15.01.2020 5 z 5

Tento úžasný kousek jsem slupla jako malinu. A bylo krásné číst v obrázcích o tom, že nejsem sama, kdo se s knihami cítí dobře :) . Milé pohlazení pro všechny knihomoly:) . Rozhodně doporučuji i těm, kdo mají trochu obavu z komiksu, i já jsem jím byla dosud nepolíbená .

Sobotikova
13.01.2020 5 z 5

Knížka o mně :)

Michaela91
09.01.2020 3 z 5

Pěkné zpracování ale znovu se na knihu nechystám.

Vilma232
08.01.2020 4 z 5

Každá knihomolka si tam najde kousek sebe sama...

MajaN
08.01.2020 4 z 5

Unikla mi skutočnosť,že je to iba komiks .Očakávala som knihu,ktorá bude text ,prekladaný lustráciami.Pri čítanī knihy mi pred očami defiloval môj osobný príbeh. Knihy,všade,v rôznych formách.Papierové,elektronické v čítačkách, audio knihy v mobile,na sd kartách,usb kľúčoch.Vášeň pre knihy v priamom prenose,čítanie často na úkor povinností,jedlá a spánku.

hayalet
07.01.2020 5 z 5

Komiks mě bavil. Jsem tedy asi knihomolka. Opět povedené dílko a jsem zvědavá, co si na nás Debbie přichystá příště...

Roscata
05.01.2020 5 z 5

Myslím, že jsem si nemohla vybrat lepší první knihu v novém roce. Tenhle komiks, vystihující více či méně, každého knihomola, vás zahřeje na duši. Při čtení se budete usmívat od začátku až do konce a říkat si: „Hej, vždyť to jsem celá já!” A korunu tomu nasazují opravdu krásné ilustrace.
Děkuju Ježíškovi za e-knihu, ale tuhle si prostě musím pořídit i fyzicky. ????

Áňa 998
03.01.2020 5 z 5

Musím říct, že nebyla stránka, u které bych se nezasmála, nebo se alespoň nepousmála. A i když je to jen taková jednohubka, bavila mě. Nejednou jsem se v ní našla, asi jako každý knihomol ;-)

Zlatinka.Emilly
03.01.2020 5 z 5

Pěkná kniha a i já jsem se v ní našla.

Páájinka
02.01.2020 5 z 5

Perfektní. Připomíná mi to mě, ale na databázi nebudu sama.

Lka
02.01.2020 5 z 5

Tak super kniha, zasmála jsem se. Samozřejmě jsem se v ní viděla, asi jako hodně z nás...

dagmar5477
01.01.2020 4 z 5

Po přečtení komentářů jsem sice čekala trochu více, ale kniha rozhodně pobavila.

Ticiana
01.01.2020 4 z 5

Skvělý komiks i kdyz některé pasáže byli pro mne prohnane ale některé zas úplně seděli.

LiLinka
27.12.2019 5 z 5

Milý komiks, který přečtete za chviličku, ale rádi se k němu budete vracet. Každý knihomol se v tom najde. Celou dobu jsem se při čtení musela usmívat. :)

Anie94
26.12.2019 5 z 5

Dostala jsem od Ježíška a jsem naprosto nadšená. Každý knihomol to určitě ocení a divila bych se, kdyby se v tom nenašel. Rozhodně to je takové "must have" všech knihomolů. Milé a hezky ztvárněné ilustrace vše jen podtrhují. Rozhodně doporučuji.

Knihomolka97
25.12.2019 5 z 5

Tohle mě baví. Jé vtipné, když se tam člověk najde. A jsem ráda, že v tom nejsem ani z daleka sama, že jsem vlastně naprosto normální. :-D

Ophelie
25.12.2019 5 z 5

Knihu jsem dostala jako dárek od Ježíška - a naprosto mě uchvátila! Tolikrát jsem si při čtení říkala - Hej, tohle je o mě! :-) Každá knihomolka (i knihomol) tuto knížku (komiks) jistě ocení. Mně několikrát vykouzlila úsměv na rtech :-D Děkuji Ježíšku ;-)

Anna27
20.12.2019 4 z 5

Asi ve všech obrázcích jsem se našla, fakt vtipně a trefně popsán život nás, knihomolů. :-)

Amneris
11.12.2019 5 z 5

Kniha je psána jako obrázkový příběh situací jedné knihokolky. Musím říct, že jsem se v hodně situacích poznala a aspoň v tom nejsem sama :-)

Alena_S
10.12.2019 4 z 5

Bohužel většinou musím souhlasit tady s Atlantisem, ale má to pár silných momentů a hezké ilustrace. Nejvíc mě pobavilo, když použila čtečku jako záložku :)