Zbožňuju vánoce

Zbožňuju vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359537/bmid_zboznuju-vanoce-mn6-359537.png 3 203 60

Zbožňuju série

Angela plánuje svou vlastní newyorskou pohádku… * Obrovský vánoční strom * Vaječný koňak * Výstřední britské tradice * Senzační mužský Jenže Santa přihazuje samá překvápka – nová práce, nečekaná posedlost nejlepší kamarádky Jenny, která touží po dítěti, a odhodlání jejího mužského, že by se měli chovat dospěle a usadit se. Když se na prahu začnou bez pozvání objevovat přátelé (a svádět ji na scestí), s Angelinými veselými Vánocemi to jde z kopce. Tolik ke šťastným svátkům – z něčeho bude nutno slevit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , BB art

I Heart Christmas , 2014

Teri_book
04.01.2017 5 z 5

Skvělá oddychovka!

simona5r
02.01.2017 1 z 5

Ráda si občas přečtu oddechové knihy, u kterých člověk nemusí moc přemýšlet. Ale tohle byla teda tragédie. Mnoho situací, ve kterých jsem si říkala, kam se na Angelu hrabe Bridget Jones :-D Až to ani vtipné nebylo.Chtěla jsem dát ještě autorce šanci po přečtení Zbožňuju Paříž, téma Vánoc mám ráda. Ale tohle vážně ne. Dočetla jsem jen díky tomu, že musím vždy dočíst knihu až do konce.

Gabca1990
31.12.2016 3 z 5

Předchozí díly se mi líbily více, ale kniha nezklamala. Pro mě nenáročná oddychovka, ve které najdete pár srandovních situací a pobaví.

Danago
15.12.2016 5 z 5

Knížku sem přečetla jedním dechem, dokonce sem se na některých místech od srdce zasmála, což mě potěšilo. Vánoce sem v knížce cítila. Je to moje první knížka od této autorky, proto nemám s čím srovnávat. Rozhodně sem po přečtených komentářích neočekávala tak dobré čtení. Knížka mě krásně sedla do nálady. Jako oddychovka je to moc fajn knížka.

Tess.96
02.12.2016 3 z 5

Kniha vlastně splnila mé očekávání od začátku do konce. Chybělo mi tam trošku napětí a zvrat v příběhu, který se nekonal, ale jinak se mi to moc líbilo. Četlo se to krásně, autorka má vážně hezký styl psaní, v příběhu je spousta humorných situací a některé jsou přímo ze života. Jsou to takové lepší tři hvězdy.

Laf
30.10.2016 3 z 5

Po knize jsem sáhla, protože jsem si autorku a styl, jakým píše, oblíbila. Bohužel tato kniha mě trošku zklamala. Nečetlo se mi to jedním dechem jako jiné. Na druhou stranu je ale kniha plná humorných situací, nad kterými zůstává rozum stát, že by se to mohlo jednomu člověku všechno přihodit.

Iva B.
30.03.2016 3 z 5

Přečteno za jeden den, který jsem nedobrovolně strávila v posteli.. Oddychovka, neurazí nenadchne. Určitě to není knížka, kterou bych musela mít ve své knihovničce.

tatjana1737
06.02.2016 3 z 5

Knížku jsem dostala od kamarádky k Vánocům. Nepopírám, že by nebyla čtivá, ale už jsem toho přečetla až moc, takže mi to přišlo hodně inspirované Candace Bushnellovou (parta kamarádek, žijících v NY, probírajících vztahy, sex, chodících v pracovní době po nákupech a jídle, nosí značkové hadříky a některé z nich mají bohaté rodiče...) a Meg Cabotovou (hlavní hrdinka tak trochu obyčejná oproti svým krásným a bohatým kamarádkám z vyšších kruhů, přesto je ale hrozně pohodová a prima, všechno si vydřela a má toho nej chlapa...), takže pro mne trochu vykrádačka a průměr. Jednotlivé zápletky jsou odhadnutelné (nevěra manžela nejlepší kamarádky, sympatie ze strany asistenta v redakci...) a některé nedotažené (proč např. Angela neřekla kamarádkám to, co se dozvěděla od doktorky?? Proč, než to řekla manželovi, o tom napsala článek, a proč v knížce třeba nebylo to, že se to všichni dozvědí z právě vyšlého článku?), postavy předvídatelné a hlavní hrdinku bych v reálu asi zmlátila :-) (protože v kanceláři skoro pořád jen zvrací do odpadkového koše, zpívá koledy nebo se cpe jídlem, ačkoli její pracovní výsledky jsou nadprůměrné a její absence na pracovišti jí stále prochází). Knížku ale neodsuzuji, jako oddychovka není špatná, jen bych ji milovnicím podobné literatury nedoporučovala kupovat, ale půjčit si v knihovně. Paradoxně z knížky nejvíc oceňuji vložený bonus - vánoční speciál s recepty a tipy, kam se podívat o vánocích v New Yorku.

P.S.: Knížku bych možná hodnotila jinak, kdybych četla i předešlé díly. Každopádně po přečtení informací o autorce na přebalu knížky se nemohu zbavit dojmu, že hlavní hrdinka je trochu autobiografická :-X.
P.P.S.: Jediné, co závidím, je ten úžasný, krásný, mužný a všestranně dokonalý manžel, který pozná, na co jeho žena právě myslí apod., bohužel se obávám, že takoví neexistují :-).

Michele1
15.01.2016

Po knize jsem sáhla také z důvodu číst "něco vánočního o Adventu". Knížka je pohodová, pobaví, místy i vánočně naladí. Oproti třeba B. Jones nebo Becky Bloomwood ze série Shopaholiků, mi Angela není úplně sympatická (co je špatného na tom, že manžel pořídí dům v krásné lokalitě, co je špatného na tom, že třicetiletá kamarádka touží po dítěti...), ale u jejích trapasů jsem se pobavila.

Co mi nejde do hlavy je, proč v knížkách od Lindsey Kelkové musí hlavní představitelky neustále, když ne rovnou blít, tak aspoň trpět nauzeou...

Market = )
06.01.2016 4 z 5

Neoznačila bych knihu za literární skvost, kvůli tomu jsem ji ani nečetla, ale účel "číst na Vánoce něco vánočního" splnila úžasně a místy jsem se i od srdce pobavila :-). Po přečtení některých komentářů jsem měla trochu strach, co se bude dít, ale za mě Angela nic moc extra pošahanýho nebo divnýho nedělala, jenom byla taková jako obvykle (docela mi připomíná Bridget Jones :-) ). Nejhezčí vánoční pocit jsem měla z toho, jak sama Angela měla ráda Vánoce. Jindy přes rok bych tuhle knížku číst nedoporučovala, podle mě by jí to ubralo na půvabu.

kikies
19.03.2015 2 z 5

Kniha nabízí přesně to, co se dá očekávat po přečtení těch předchozích... a upřímně mě to už přestává bavit. Neuvěřitelně potrhlá Angela, která nehodlá nikdy dospět a pořád bude řešit hovadiny... v tomto díle jsou její potrhlostí snad nejvíce nakaženy i její kamarádky a tolik třicítek chovajících se jako puberťačky už je na mě asi moc. Jako oddechovka dobrý, ale říká mi to čím dál tím míň. Asi to čtu už jen ze setrvačnosti...

bookcase
03.03.2015 4 z 5

Čekala jsem trochu víc Vánoc, ale jako oddechovka dobré.

Wolf Draven
18.02.2015 5 z 5

Skvělá oddechovka, která mi přesně sedla do nálady i do vkusu vlastně :)

sumcicka
28.01.2015 1 z 5

Tak tomuto žánru jsem už asi definitivně odrostla - příběh mě naprosto nezaujal, hrdinka mi připadala otravná a být jejím manželem, tak už podávám žádost o rozvod. Nebýt chřipky, nikdy bych to nedočetla

Safienka
28.01.2015 4 z 5

Opět poblázněná Angela! Musím přiznat, že začátek byl náročnější..nějak se to táhlo a nemělo to ty správné grády, ale nakonec se to zlomilo a byl tu opět ten skvělý motivační příběh, který od paní Kelkové znám :-) A ještě k tomu s příchutí vánočního New Yorku :-)Měla jsem chuť to taky všechno vidět a zažít!

dubakm
09.01.2015 3 z 5

Pro mně nejméně zajímavý díl série. Alex musí mít srdce ze zlata, protože Angeliny výlevy by jen tak někdo neustál.

luciefeix
21.12.2014 2 z 5

čekala jsem pořádnou vánocní knihu nabytou americkými zvykami a celou tou atmosferou a az na zdobeni stromecku to moc s vanocemi nemelo spojitost :(

Arianne
15.11.2014 4 z 5

Opět svižně napsaná kniha s citem a humorem autorce vlastním. Nicméně narozdíl od předešlých knih jsem si v této s Angelou moc nerozuměla, přišlo mi, že řeší víceméně hlouposti a v těch důležitějších věcem má poněkud jinak postavené priority, než momentálně já. A protože na řešení problémů je postaven celý příběh, chvílemi jsem se nudila, chvílemi jsem na ni byla hrozně naštvaná. Ale pro věrnost autorce jsem ochotná to přehlédnout a soustředit se na dojemný a veskrze pozitivní konec - konec dobrý, všechno dobré :-)

sarkaobstova
14.11.2014

Tak jako všechny díly super...vřele doporučuji jako oddechové čtení...

Veryuu
23.06.2014 4 z 5

Čteno v angličtině...je to ...dokonalost pro fanoušky téhle série. Ne, opravdu vím, že je to 'jen nějaký hloupý román', ale příběh je to moc pěkný a ještě se o posunul kousek výš, než byl Londýn. Bavil mě číst asi nejvíc :))