Zbožňuju vánoce

Zbožňuju vánoce https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/359537/bmid_zboznuju-vanoce-mn6-359537.png 3 203 60

Zbožňuju série

Angela plánuje svou vlastní newyorskou pohádku… * Obrovský vánoční strom * Vaječný koňak * Výstřední britské tradice * Senzační mužský Jenže Santa přihazuje samá překvápka – nová práce, nečekaná posedlost nejlepší kamarádky Jenny, která touží po dítěti, a odhodlání jejího mužského, že by se měli chovat dospěle a usadit se. Když se na prahu začnou bez pozvání objevovat přátelé (a svádět ji na scestí), s Angelinými veselými Vánocemi to jde z kopce. Tolik ke šťastným svátkům – z něčeho bude nutno slevit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , BB art

I Heart Christmas , 2014

Veruci
17.10.2018 2 z 5

Přečteno kvůli čtenářské výzvě, měla jsem raději sáhnout po něčem jiném. Když pominu, že toto není můj šálek kávy, bylo to neskutečně nudné, dialogy strojené, jako z nějaké příručky. Nikdy neodkládám nedočtenou knihu, tentokrát jsem se musela hodně přemáhat, abych to dočetla. Jedna hvězda navíc za Angelin průvodce Vánocemi v úplném závěru knihy.

jes09
02.09.2018 3 z 5

Na dovolenou dobrá. Předchozí díly jsem nečetla, ale neměla jsem pocit, že jsem o něco přišla.

jesterka.as
07.06.2018 3 z 5

Rozhodla jsem se vyzkoušet, jestli se vánoční knížky dají číst i při 30 stupňových vedrech. Dají. Ale rozhodně mě neochladila tak jak jsem doufala :)
Každopádně kravina to nebyla, číst se to dalo. Jinou knihu jsem zatím z téhle serie nečetla, tak nemůžu srovnávat, ale otrávená z ní rozhodně nejsem. Prostě takovej né moc přeslazenej ani převtipněnej příběh na pár cest do práce, z práce.

MíšaS.
16.05.2018 odpad!

Škoda papíru, taková kravina...

ujunka
07.05.2018 3 z 5

Podle mě nejslabší z celé série, ale přesto jsem se občas pobavila. Je to zkrátka oddychové čtení, u kterého můžete vypnout :-)
Mrzí mě, že toto je poslední Angelino dobrodružství.

Gallaxy
18.04.2018 1 z 5

Pro mě velké zklamaní oproti prvnímu dílu.

V první knize je hlavní hrdinka Angela velmi příjemná postava, ketrá chodí pěkně oblékaná a snaží se budovat kariéru. V tomto díle je Angela alkoholička s příšerným vkusem a práci má jen zázrakem. Za mě poněkud zvláštní vývoj postavy.
Navíc zbožňuji Vánoce a z této knihy vánoční atmosféra vůbec nedýchá.

Ale Alexe by ji mohla závidět každá.

Nany_cz
07.04.2018 3 z 5

Taková oddechovka, jsem zvědavá na další knihy od této autorky.

Erinien
21.03.2018 2 z 5

Knížka mi nesedla, co hůř, nudila mě. Malý přehmat spáchaný kvůli čtenářské výzvě. Kniha, která se odehrává o Vánocích. Hlavní hrdinka žije ve světě "sexu ve městě". Řeší se boty, oblečení, milostný život a protože jde o několikátý díl série, nemá to ani pořádnou romantickou linku. Popis každé postavy většinou se skládá z toho, co má ona popisovaná na sobě a to i s značkami (existuje něco jako product placement v knihách?) Všichni zásadně používají Iphone. Dobře, to vše bych skousla, kdyby mi hlavní hrdinka nelezla na nervy naprosto hloupým chováním a neadekvátními reakcemi, které asi mohou být vtipné. Bohužel jsem se vůbec nezasmála.

kristynkal
04.02.2018 2 z 5

Nenadchla. Duch vánoc na mě z knihy ani nedýchl.... nebyl to úplný propadák, ale znova ji číst určitě nebudu.

Blanchidlo
17.01.2018 2 z 5

Zbožňuju Paříž mě nadchlo, Vánoce byly spíš zklamání. Angela buď fňukala, nebo se opíjela. Normálně nemám nic ani proti jedné z aktivit, ale tady toho bylo až příliš.

Framboise
02.01.2018 2 z 5

Knížka není špatná, ale Angela mi byla bohužel vrcholně nesympatická. Ačkoli o sobě mluví jako o milé, hodné holce, která se vyškrábala nahoru jen vlastní silou, na mě působí jako rozmazlená káča, které vůbec neumí brát ohled na její nejbližší. Ať už je to manžel, rodiče, nebo nejlepší kamarádka.

Aires
28.12.2017 4 z 5

Při čtení jsem se pobavila a vůbec nevadilo, že jsem nečetla předchozí díly :) Milý, úsměvný a vánočně hřejivý příběh, kterému skoro nic nechybí. Jen možná nějaký sladký happyend, protože na konci se toho mnoho nevyřešilo :)

Makaja
23.12.2017 3 z 5

Předchozí knihy jsem nečetla, tuto jsem si koupila kvůli slůvku Vánoce v názvu. Celkem příjemná oddychovka, ale místy jsem se trochu nudila, což je asi přesný opak toho, co bylo záměrem.

Audrina
23.12.2017 4 z 5

Knížku jsem četla bez předchozí znalosti série a moc se mi líbila. Určitě patří k těm knihám, které mají předvánoční atmosféru, ale zároveň řeší i něco jiného. Angela mi přišla dost blízká, a i když se občas chovala trochu nelogicky, čtení jsem si užila

Anna.Ure
11.11.2017 4 z 5

Krásná oddechovka, když se chcete naladit na Vánoce a užít si trošku šíleného shonu, který se pro jednou netýká Vás. Za mě super!

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

klaritkaa
24.06.2017 4 z 5

Odreagovačka nejen na Vánoce

elisa194
05.05.2017 3 z 5

Jako oddychovka asi dobre. Nejvíc se mi z teto serie libil New York. Kazdopadne si myslim, ze muzsky jako Alex opravdu neexistuje.

AnetaPospisilov
07.03.2017 4 z 5

Nebylo to špatné, ale Zbožňuju Paříž se mi líbilo o trošku víc.. Vánoce mám ráda, proto jsem se na knihu těšila a možná jsem měla zbytečně velké očekávání, proto jsem byla trošku zklamaná. Nicméně jako oddechovka ideální. :)

evin84
07.01.2017 4 z 5

Nejvic se mi libil New York ale i tahle knizka byla ctiva. Potrhla Angela a jeji strasti i slasti :-) Nerada se s ni loucim...