Zbloudilá střela

Zbloudilá střela https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476298/bmid_zbloudila-strela-I2c-476298.jpg 4 9 4

Tajná dvojka A + B série

Třetí díl detektivní série pro děti od mistrů české detektivky, tentokrát s vůní střelného prachu. Vyřeš úkoly a staň se agentem! Spolužáci Artur a Bára jsou špičkoví detektivové, kteří za pomoci supermoderních technologií řeší zapeklité záhady! Za městem se koná velkolepá historická bitva. Až na pár modřin a škrábanců žádné nebezpečí nehrozí, střílí se přece slepými náboji. Jak je tedy možné, že v bahně zůstal ležet vážně raněný muž, podnikatel, který ve městě vlastní dvě vyhlášené restaurace?! Byla to náhoda? Nebo se do něčeho zapletl? Tajná dvojka A+B opět zasahuje!... celý text

Pavlína197
24.10.2020 2 z 5

Mám pocit, že předchozí komentáře snad patří k jiné knize. Četla jsem synovi a shodli jsme se, že tento díl série byl nejslabší. Celou knihu se nic moc nedělo, až na konci trocha napětí.

Kopretina
10.08.2020 5 z 5

Super! Vyrovná se Brezinovi!

Hoshi
11.05.2018 5 z 5

Příjemné, milé pokračování Tajné dvojky A + B, které neurazí, nadchne nejen děti, ale i dospělého, jestliže si bude chtít odpočinout od denních starostí a na hodinu se stát znovu dítětem a detektivem. :) Ráda si přečtu i další díly, pokud se autoři rozhodnou nějaké další vydat :)

jan8470
26.01.2018 5 z 5

Třetí díl detektivky pro dšti je fakt parádní jízdou.