Zavržený

Zavržený https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191894/bmid_nora-greyova-zavrzeny-MtO-191894.jpg 4 1491 270

Nora Greyová série

Zavržený série

1. díl

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy. Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř. Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně. Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět. Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“... celý text

Romány Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Egmont (ČR)

Hush, Hush , 2009

Jablotro
01.02.2017 3 z 5

Asi jsem na takové čtení už moc stará :-) Jako nápad to nebyl špatný, ale myslím, že kdyby to vzešlo z pera třeba J. R. Ward dopadlo by to asi líp. Něco mi tam prostě chybělo.

Kiwi24
01.02.2017 5 z 5

Miluju tuto sérii. Hodně se mě dotkla a zapustila kořeny v srdci. (:DDD)Všude se snažím najít i film, ale zatím jsem našla jen miliony trailerů pochybného původu a Cressendo v angličtině. Jestli byl někdo úspěšnější, dejte mi prosím vědět!

bartule
17.01.2017 5 z 5

naprosto dokonalá série. Kniha mě chytla hned na začátku a během jednoho dne sem ji dočetla a že to šlo úplně samo,prostě wau

Turiel11
05.01.2017 4 z 5

Už je to delší čas,co jsem knihu četla.Mrkla na mě v knihkupectví a já si ji bez jakýchkoliv očekávání odnesla domu.Nakonec jsem byla víc než mile překvapená.Kniha je neotřelá,bavila mě a moc hezky se četla.

A235711
12.12.2016 4 z 5

Kniha mi přišla neuvěřitelné čtivá, což dokazuje že jsem ji přečetla ani ne za 24 hodin. Ale líbilo by se mi kdyby se děj trochu víc roztáhl po celém deji, protože mi přišlo že ze začátku se vlastně nic důležitého nestalo. Jinak ten nápad je skvělý a originální.

Napůlanděl
10.11.2016 5 z 5

Andělskou temtiku miluji a čekala jsem jak se s tím autorka popere...no a dopadlo to překvapivě dobře...Do této knihy jsem vkládala málo nadějí a kniha mě opravdu hodně překvapila! Konec byl opravdu nabitý akcí a rozuzlením spousty otázek... Doufám, že další díly budou stejně dobré a překvapující jako tento!!!!

Kiwicatko
28.10.2016 5 z 5

Nikdy bych neverila, ze me chytne pribeh s andelskou tematikou...me...zaprisahleho upiraka :-)
No od prvni stranky sem se do knizky uplne zazrala a netrpelive postupovala dal a dal v pribehu, ktery me pohltil...
Prvni dojem? Kdo je Patch a co sakra chce!
Druhy dojem? Jeeee...Patch je takovy zlaticko :-*

sarahmoon
11.10.2016 4 z 5

Tohle je moje druhá knižní série, která se týká andělů.... No a musím říct, že jsem si toto téma velmi oblíbila :o)
parádně se čte, neschází jí, akce, tajemno ani láska. Hlavní postavy už mám pod kůži a jen tak se jich nezbavím.... takže rychle na další díl...

Dinosaur
14.09.2016 3 z 5

(6/10) K téhle knize bych se asi nedostal, kdyby mi ji nevnutila kamarádka. Je to taková klasická věc pro holky, kde se objeví záhadný a sexy kluk, ze kterého je hlavní hrdinka samozřejmě celá pryč. Trochu mi to připomínalo takové ty fanfikce :D Ale abych nekřivdil, ten nápad s anděly se mi líbil. Sice to není knížka úplně dle mého gusta, ale jako oddechovka proč ne a chápu, že se to těm, kteří spadají do cílové skupiny, líbí.

křeček27
12.09.2016 5 z 5

Tahle kniha byla naprosto skvělá. Od první věta mě bavila a nenudila jsem se u ní. Sice jsem už knihy o andělech četla, ale tahle série je super.

lucie4181
01.08.2016 5 z 5

Ačkoli jsem tu knihu četla milionkrát, pokaždé v ní najdu něco nového, dosud neobjeveného. Pro mne to bylo něco ... wau!... neskutečného. Pamatuji si, že jsem ji na skautském táboře dočetla a ... okamžitě ji začala číst znovu. Ale hned v ten moment co skončila první věta. Tak moc mě ta kniha nadchla. Je to něco nového, neokoukané, jediněčného... Každý YA příběh teď obsahuje upíry , vlkodlaky, čarodějky, dvojníky.. Ale anděly? A ještě k tomu padlé? A zatraceně sexy? To vám nabídne pouze Zavržený.

AjinQa
19.07.2016 5 z 5

Tahle knížka zůstane navždy mém srdci. Jedna z prvních Young Adult knih co jsem přečetla.
Do téhle knihy jsem šla bez toho abych věděla o čem pořádně je. Předtím jsem četla Pád, a ten se mi tolik nelíbil, takže jsem od toho neočekávala moc. Hned jak jsem začala číst, nemohla jsem přestat. Měla jsem to přečtené za jednu noc.
Patche jsem si hned oblíbila, stejně tak i Noru a Vee. Nora a Patch budou ještě po dlouhou dobu jedním z mých OTP.
Tahle kniha je podle mě o hodně lepší než Pád, (Nebo jak tady hodně lidí psalo, Twilight)
Za mě určitě 5*. Vřele doporučuji. :)

DanaTN
15.07.2016

Skvělá kniha♥

jukanek
31.05.2016 5 z 5

Tak tohle se mi moc libilo. Je to holcici sladarna, ale to je taky nekdy potreba. Tema padlych andelu bylo velmi zajimave, byla to prvni knizka o andelech kterou jsem cetla, takze jsem nemela srovnani s jinymi. Ale celkove se mi to libilo. Knizku jsem hltala.

Barbra06
26.04.2016 4 z 5

Pro mě hodně zajímavý a originální příběh. I když současně čtu s Prozřetelností a je to na podobné bázi. Ale četlo se to dobře, Patch mi přišel super.

warca
08.04.2016 4 z 5

Je pravda, že tam nějaká podoba se sérii Andělé od kate lauren je, ale přes to jsem se rychle začetla a nechala se strhnout napínavým příběhem.

Aríka
16.03.2016 5 z 5

Kniha se mi líbila, ale nemůžu si pomoct, vidím v tom docela velkou podobnost se sérií Andělé. Co se me ovšem na knize líbilo, byla neustálá akce. Vrele doporučuji.

Makaja
08.03.2016 4 z 5

Nevím, co říct, od prvního řádku mi to připomínalo upírské ságy a deníky a jiné teen upíroviny a tuto linku kniha udržela až do poslení věty. Nicméně se mi chce zajásat, konečně, konečně ani jeden upír. Kniha se čte velmi dobře a svižně, okamžitě mě vcucla. Nora mi teda občas maličko lezla na nervy, přišlo mi, že neví co chce a dělá i věci, co vlastně nechce, ale budiž, asi to k jejímu věku patří. Prominu i občasné nedomyšlenosti a nelogičnosti. Samozřejmě je to naivní příběh, odpočinkova četba a také k ní tak přistupuji a jako takovou hodnotím.

Bey
07.03.2016 5 z 5

Jedným slovom. Krása.

shey
20.02.2016 5 z 5

Měla jsem chuť přečíst si nějakou fantasy romanťárnu tak jsem sáhla po této knize - a udělala jsem dobře. Celou sérii doporučuji, dnes se pouštím do třetího dílu....Nora s Vee i Patch ( ten hlavně) mi sedli, autorka se umí na konci 1. i 2. dílu vybičovat a napsat infarktový konec a nedá se jinak se sáhnout po dalším dílu.

vraždy láska thrillery andělé

Becca Fitzpatrick