Zatracenci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Western Zatracenci má čtyři hlavní postavy: Matthew si chtěl pouze užívat štěstí, které mu spadlo do náruče. Než přišel Harper. Jizva nedokázal zapomenout na ženu, která ho zmrzačila a rozhodla se pracovat pro Harpera. Fialooký zabiják Morado za sebou nechával mrtvé. Klidně i pro Harpera. A Harper si myslel, že mu projde všechno. Všichni se sešli na cestě do zatracení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396480/zatracenci-see-396480.png 4.77
Žánr
Dobrodružné, Literatura česká
Vydáno, Martin Štefko - Golden Dog
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Zatracenci

Přidat komentář
mttra
02.07.2019

Tohle byl slusnej mazec !! A pevna vazba spolu s cislovanim tomu dava hvezdu navic,kterou zde bohuzel uz nemam jak pridat... :)

kristina6651
20.04.2019

Poutavý a drsný příběh, který navodí atmosféru starých dobrých westernů. Zajímavé postavy, jejichž osudy se proplétají, aby se spojily a nechaly událostem zapadnout na jejich místo. Stylistika by šla místy doladit a vyvrcholení před koncem jako by trochu ztratilo drajv (trochu zmatečné a natahované), nicméně samotný konec je mrazivě dojemný a zanechá mrazení. Zdá se, že lze napsat domácí svižnou akční věc i bez hromady vulgarizmů. Mimořádně zdařilá je i samotná kniha s pevnou vazbou a dokonalou grafikou, ilustracemi krásně navozujícími napětí - co že se stane v další kapitole. Kniha by si zasloužila velké vydání, je radost ji držet v ruce.


OrthoSan
12.12.2018

Kniha plná ostrých hochů, koltů zavěšených proklatě nízko, sem tam i lepá děva, ržání koní, kouř vyhaslého ohniště uprostřed Texasu, řízné dialogy, pekelná zápletka a jeden týpek s fialovýma očima... Tohle všechno najdete v románu Štefkových Zatracenců. A z takového nálezu bude mít radost nejeden uživatel Kolalokovy limonády.

Doporučujeme

Osada Havranů
Osada Havranů
Poklad Černého delfína
Poklad Černého delfína
Minehava
Minehava
Stínadla se bouří
Stínadla se bouří