Zástava náhradního srdce

Zástava náhradního srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/12233/zastava-nahradniho-srdce-12233.jpg 3 12 2

Psychologický román pro ženy vypráví o zradě, nevěře, rozvodu, ponížení a vítězství. Odehrává se v současnosti v moravském městě. Hrdinka knihy Irena se brzy zamiluje a brzy také otěhotní. Petr si ji vezme, ale dítě ještě nechce, musí přece dostudovat. Irena podstoupí interupci a pak již nemůže otěhotnět. Všechnu svou lásku věnuje pouze manželovi a dost jej rozmazluje. Přesto ji po deseti letech manželství opustí kvůli mladší ženě. Irena prochází všemi stupni negativních pocitů - zklamáním, vztekem, nenávistí, žalem. Nakonec se z posledních sil snaží o svou lásku bojovat a zvítězí. ... celý text

Lka
01.07.2020 3 z 5

Toto byla moje druhá kniha od autorky. Kniha Neviditelná zranění se mi hodně líbala. U této knihy jsem tak nadšená nebyla. Přečetla jsem ji, ale chvíli mi to trvalo. Konec už byl o něco záživnější, kdy jsem čekala, jak to dopadne.

sabca
17.06.2012

V knížce jde o obvyklý trojúhelník. Manžel, manželka a milenka. Zajímavé téma, ale trochu mi vadil styl jakým je knížka napsaná.

Kniha Zástava náhradního srdce je v