Zaslíbená Země Nezemě 1

Zaslíbená Země Nezemě 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401505/bmid_zaslibena-zeme-nezeme-uCL-401505.jpg 4 311 63

Zaslíbená Země Nezemě série

Děti v sirotčinci Grace Field House žijí pod dohledem laskavé vychovatelky a zdá se, že ke štěstí jim téměř nic nechybí. Netuší však, že to je jen pozlátko, a že se z nich všech postupně stane potrava pro démony. Podaří se jim zjistit pravdu – a utéct – dřív, než bude příliš pozdě? O tom vypráví jedna z nejpopulárnějších mang současnosti, která se rychle mění v komiksovou legendu!... celý text

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Crew

約束のネバーランド 1 (Yakusoku no Neverland 1) , 2016

Atlantis
03.01.2022 4 z 5

Tady se opravdu chci nakopat do zadele. Dostaly se ke mně totiž spoilery pro tento první díl a já si tak zkazil celé překvapení. Možná i proto nemůžu dát plný počet, protože jinak sledujete jen takové nervózní přešlapování všech aktérů. Napínavé přešlapování, ale i tak. První díl končí tak, že je naprosto vše otevřeno a jsem zvědavý, jakým směrem se děj vydá.

Patro
08.11.2021 5 z 5

Moje první manga a rozhodně nezklamala. Dokonce mě zatáhla hluboko dovnitř do dalších mang. Příběh je neuvěřitelně napínavý a postavy jsou tak hezky zachyceny, že se o ně opravdu člověk bojí. A s dalšími pokračováními je to jen lepší a lepší.

Uma
08.09.2021 5 z 5

Tato manga je nádherná. Krásná ilustrace, krásně napsána a zajímavý děj. Není divu, že se tolika lidem líbí. Určitě jí doporučuji. Jestliže chcete poprvé číst mangu nebo už jste jich přečetli více a přemýšlíte nad tím jestli si tuto mangu koupit tak rozhodně neváhejte. Nebudete litovat.

fvalek
31.08.2021 5 z 5

Manga je zkrátka extrémně originální žánr a těžko říct, jestli je to nějaká asijská mentalita, která dává vzniknout takovým parádním příběhům, nebo jestli jsem prostě jen narazil na něco fajn. Velkou výhodou mangy je, že je velice dynamická, a přestože se schovává za jednoduchou nebarevnou kresbu, děje se v ní tolik věcí naráz a může být natolik "překombinovaná", že se od čtení prostě nedá odtrhnout.

Osobně jsem přívrženec více fantasy a vyhovují mi hlavní postavy ženy, dívky nebo děti. Těžko říct proč, asi jsem prostě takový měkčí, že mě moc neberou souboje a násilí, takže Zaslíbená Země Nezemě pro mě naprostý ideál. Sice ještě trošku váhám, která dětská postava pro mě bude ta pravá na fandění, protože Emma mi přijde trošku kýčovitě talentovaná a kluci se ještě moc neukázali, ale je jasné, že jsem na straně dětí a hodně se těším, jak bude jejich příběh pokračovat, a jak se dokážou z domova dostat. Přestože nápad "farmy" docela kopíruje řadu jiných příběhů, tak mi přijde ve spojení s charaktery a prostředím dostatečně inovativní. Výskyt nadpřirozena jedině chválím a natěšeně očekávám, co se to vlastně se světem stalo.

Zaslíbená Země Nezemě je tak jasný adept na kompletování a moc rád se ponořím do dalších dílů. :)

Bettybook
12.08.2021 4 z 5

Pokud si o příběhu nic nezjistíte a jen se podíváte na obálku, zaručuji vám šokující čtení. Okamžitě potřebuji další díly, abych se dozvěděla, jak to s dětmi skončí.

KadetJaina
04.08.2021 4 z 5

Manga se mi do ruky dostala náhodou, nečetla jsem ani anotaci, ani jsem nehledala, o čem je. Premisa mi potom vyrazila dech. Rozhodně koupím další díly, v rámci vycházející mangy je jedna z lepších.

Nelíísek
09.05.2021 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Nemohu než doporučit a vrhám se hned na další díl

RadimWiniarski
27.12.2020 5 z 5

Naprosto úžasný start této série, který Vás donutí okamžitě zakoupit další a další díly. I pro lidi, kteří s mangou teprve začínají, tak je kresba s vyprávěním přehledná a plynulá. Postavy jsou rozmanité a každý si tak najde svého oblíbence. Maličký problém bych viděl maximálně v poněkud dospělejším chování postav, které se nechovají úplně úměrně svému věku. Jinak ale můžu směle doporučit. V kombinaci se seriálem se jedná o naprosto geniální záležitost. 95%

Malarkey
22.12.2020 4 z 5

Ze začátku to působilo hrozně dětsky, ale ihned po pár stránkách přišel takovej šok, že jsem se nedokázal odtrhnout a musel číst až do samotného konce. Takový ten kousek, o kterém chcete vědět víc a víc a čím víc ho čtete, tím větší máte očekávání. Tak snad to tvůrci dalšími díly nezazdí. Rád je někdy zkusím.

knihovníček0707
04.11.2020 5 z 5

Super...dost předčila moje očekávání.
Rozhodně budu pokračovat ve čtení

Jandýs
07.08.2020 4 z 5

Hvězdičku ubírám za opakování několika výjevů, jinak námět příběhu a kresba jsou super. Takže bych si ráda přečetla i další díl.

FejKýý
06.08.2020 4 z 5

Měla jsem za chvíli přečteno, za mě super, hned mě to vtáhlo do děje a co se tam vlastně zjistilo, z toho jsem byla v šoku.

JajaCZ
04.08.2020 5 z 5

Super. Táto manga ma rozhodne bavila. Dej napívavý, kresba pekná a prehľadná a po dočítaní máte chuť vrhnúť sa hneď na pokračovanie :) Doteraz som nechápala, čo všetci na tej mange majú, ale ak sa každý príbeh nesie v podobne zaujímavom a napínavom duchu, asi budem mangu milovať :) Zo začiatku sa príbeh vyvíja nevinne, ale správne načasovanie šokujúcich odhalení vás nepustí, kým celý príbeh nezhltnete. Už sa teším na pokračovanie.

lassse
31.07.2020 4 z 5

Manga knihám se snažím přijít na chuť a tahle mě bavila.

Yuuki24
29.07.2020 5 z 5

No manga je prostě úžasná nikdy mě nezklamala a v tomto případě dvojnásobně. Zajímavé pojetí příběhu o dětech, které vychovávají jako potravu pro démony. Seriál ani mága nemají chybu a jsem napnutá jako struna na další úžasné pokračování.

Marketplace
28.07.2020 4 z 5

Komiksy nečtu moc často, ale tento je zajímavý. Čte se hezky - i když od zadu. Asi se po další části ale poohlížet nebudu.

Luccinda
27.07.2020 4 z 5

Mangu jsem chtěla zkusit už delší dobu a jsem ráda, že jsem se k tomu konečně dostala. Zaslíbená Země Nezemě je jednou z nejpopulárnějších manga sérií současnosti, takže jsem se rozhodla začít právě s ní, a myslím, že jsem nemohla udělat lépe! Jako první bych chtěla pochválit kresbu a celkové uspořádání „okýnek“ na stránce (nevím, jestli to má nějaký odborný název, v tomhle jsem vážně úplný začátečník). I pro mě jako naprostého laika bylo poměrně jednoduché začít se v obrázcích a v textu ihned orientovat, brzy jsem si zvykla i na specifický způsob čtení zprava doleva. Trošku větší problém mi ale dělalo kromě textu věnovat pozornost i kresbám, ze začátku jsem měla tendenci jen přeskakovat od jednoho textu ke druhému a obrázků jsem si skoro nevšímala. Postupem času jsem se ale dokázala začíst a vnímat u toho i obrázky, zbytek knížky jsem si pak užila mnohem víc.

Příběh je poměrně jednoduchý, chvílemi jsem měla pocit, jako bych četla knížku pro děti. Jakmile se ale na scéně objevili démoni, byla jsem rychle vyvedena z omylu. Celkově jsem byla hodně překvapená z toho, jak moc byl příběh temný a strašidelný, tohle jsem totiž opravdu nečekala.

Nemyslím si, že by se ze mě mohl někdy stát skalní fanoušek mangy, při čtení mi hodně chyběly popisy prostředí nebo propracovanější zápletka. Do postav jsem se nedokázala vcítit jako při čtení klasického románu, takže ve výsledku pro mě byla tahle knížka jen chvilkovým rozptýlením, které skončilo dřív, než mi na čemkoliv z příběhu začalo záležet. Nicméně věřím, že si na tento formát postupně zvyknu a další díly, ať už této, nebo jiné mangy se mi budou líbít čím dál víc.

NemmamSlov
24.07.2020 5 z 5

" Tá, ktorú zbožňujem ako matku, nie je moja matka. Deti, s ktorými vyrastám, nie sú moji súrodenci. Žijem v sirotčinci Grace field house a a som sirota, aspoň som si to myslela."

Skvelý nápad. Zo začiatku som sa bál o čom to vlastne bude, keď že sú to len deti v detskom domove a milo ma prekvapilo, keď nastala prvá smrť. Príbeh odhalil svoju pravú tvár. Do deja vstupujú démonické sily a zrazu som nevedel prestať čítať. S kresbou mangy nemám problém, jednoduchá, žiadne chaotické kresby, príbeh ubieha pozvolným tempom, len to blbo skončilo, treba zakúpiť pokračovanie.

Corso
21.07.2020 4 z 5

Casopis Pevnost robi osvetu a nebyt tej, nedostali by sa mi do ruk ani Zaslibena Zeme Nezeme, ani minule Carodejova nevesta. Nevestu som precital, ale zeby ma zaujimalo ako to pokracuje, to nie. Toto ma v sebe taku spravnu temnu hrozbu pod povrchom. Uz mam objednane dalsie pokracovania z crew-e-i. :) Zaujalo. Ja totiz nejak mangu nemusim, preco? Nerobi mi problem citat odzadu obratene, nevadi mi absencia farieb. Skor mi pripadaju vsetky nakreslene na jedno kopyto. Ta estetika je dost jednotna a nuansy neviem zatial ocenit. To chce nacitat kopu a vravim... netaha ma. Tu ma zaujal hlavne pribeh, a tie krasne nevinne tvaricky ktore caka zly osud.

GoodGames
02.07.2020 5 z 5

Veľmi napínavé plánovanie úteku zo sirotinca, ktorý slúži ako farma na ľudské mäso. Čas uteká a hlavní hrdinovia musia vymyslieť, ako za z tejto nemilej situácie dostať. Ak máte chuť na premyslené a trochu hororovejšie čítanie, tak úvod do tejto oceňovanej a vo svete veľmi obľúbenej série by vás mohol fakt baviť. Ja už sa neviem dočkať druhého dielu.