Žár krve

Lota lenoší na svém statku, když se na scénu vrací Enno – těžce zraněný, šílený, a o to nebezpečnější a boj, který rozpoutá, změní život nejen opolským zaklínačům. Špína války se tentokrát dotkne i těch, kteří se dosud pokládali za nezranitelné. Vampýrů samotných... ( zdroj: brokilon.cz )

https://www.databazeknih.cz/images_books/75_/75617/zar-krve-vVT-75617.png 4.183

Zaklínačka Lota (3.)

Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Brokilon

Aň78

Vůbec jsem se do toho nemohla začíst. Pokles oproti minulým dílům.

Devil-Ivet

Skvělé pokračování o naší Lotě. Přečetla jsem ji skoro okamžitě a pobavila. Lota holt nezklame.

avalonek
30.10.2016

Pěkně zakončení.Akce,napeti,dobrej humor..Prostě sem se dobře pobavila..

Hoshi
17.06.2016

Třetí díl byl méně akční než Psí zima, ale i tak byl čtivý a si získal moje srdce. Vývoj příběhu mě překvapil a závěr ... :) Lota si mě získala a ráda se k ní vrátím.

jakub4193
19.03.2016

nemá na druhý díl, ale taky čtivé

Peti
05.10.2015

Další díl o zaklínačce Lotě vypráví o tom co se stane, když ze stříbrného vězení uprchne šílený a na smrt nemocný vampýr. Opět velmi drsné, eroticky laděné, ale dobře čtivé.

Mialll
13.06.2015

Vulgarismy ani syrovost mi nevadí, patří k autorčině stylu, který se mi líbí. Zklamala mě však chabá zápletka hodící se spíše pro povídku.

Dandulka
15.10.2014

Malinko vulgární, ale jinak čtivé. Je to jen o zvyku, je to autorčin rukopis a čtenář si na něj buď zvYkne a bude její knížky číst a nebo nezvYkne a bude číst něco jiného. Já osobně mám tyhle knížky moc ráda.

Selket
15.03.2013

Lota se kamsi ztratila, ne? Vampýři jsou na můj vkus moc změkčilí... škoda.

harumi
26.12.2012

Musím uznat, že jsem od knihy očekávala více. PSÍ ZIMA byla asi víc akční a víc mě vtáhla do děje. V Žáru krve se řeší hlavně postavení upírů a jejich iluze. Pak to, že Lota má nějakou tu slabost pro Enna, ať už je jakákoliv.
Četla jsem si opravdu dlouho - na to, že je od Petry. A chtěla jsem dát jen tři hvězdy. Avšak, posledních (asi 5) kapitol mě opravdu bavilo, proto nakonec 4 hvězdy. Četla jsem, že v roce 2013 si o Lotě přečteme, tak si to rozhodně nenechám ujít - ať byl Žár krve jakýkoliv.

Senza Jenka
06.06.2011

Zaklínačské téma je moje oblíbené a mám ráda drsný, syrový styl, jakým autorka píše, ale čeho je moc, toho je příliš. Kdybychom vyškrtali veškeré sexuální scény, řeči a náznaky, kniha by se nám podstatně ztenčila. Trošku nastavená kaše.