Zapletený

Zapletený https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/396252/bmid_zapleteny-RGj-396252.jpg 4 896 206

Zapletený série

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tangled , 2013

SBH
25.07.2018 3 z 5

Sladká jednohubka na letní odpoledne. Hvězda dolů za nevkusnou obálku (proboha, co je to teď u přebalů romantických knih za módu? dámy, opravdu se vám to líbí?). Hrdinové sympatičtí, vtipné hlášky, v rámci nereálných kulis uvěřitelný průběh. Předvídatelnost děje považuju za plus, důležitější je, jak se k očekávanému konci dostaneme, a to se mi taky líbilo. Na druhou stranu důkazy lásky, které Drew podával, byly spektakulární a nevěrohodné, přesně jako on sám, a mě osobně by nepřesvědčily, ani abych s ním šla na kafe.
A jedno obří plus - nedokážu posoudit, do jaké míry autorka popsala mužské myšlení autenticky, nicméně přesně odpovídalo tomu, jak se muži ve skutečnosti chovají, takže asi to zvládla skvěle. Měla bych dát čtyři hvězdy, ale zcela jistě se ke knize už nikdy nevrátím. Taková supernova to zase nebyla.

Milky92
18.07.2018 5 z 5

Krásné romatincké oddechové počteníčko, se špetkou romantiky.
I když se někdy Drew choval jak mizera jsem ráda že si ho Kate omotala. :)

anishta
27.06.2018 4 z 5

Vtipé, "odsejpalo" to. Oceňuji, že se k čtenáři dostal pouze pohled hlavní mužské postavy, nebylo to aspoň tak přeslazené. Nebylo to špatné, ale zatím se asi k autorce vracet nebudu.

eva3695
23.05.2018 4 z 5

Nejdříve mi trochu trvalo se do toho začíst, protože to je psané z pohledu Drewa a ještě k tomu se prolíná současnost a minulost. Ale když sem se začetla, tak je to fajn. Je to jeden z klasických scénářů.

ketvin
27.04.2018 4 z 5

Příběh Drewa a Kate se mi líbil - nejlepší je samozřejmě vyprávění z pohledu Drewa a jeho "promlouvání" ke čtenáři. To je skvěle originální a vtipné :) Už se mi všechny 3 díly slily dohromady, tak je nebudu hodnotit zvlášť, ale vím, že nejemotivnější byl díl druhý, nejslabší pak trojka, ale i tak je celá série "čtyřhvězdičková" (3. díl o jiných postavách lze bez obav přeskočit...) :) Drew je skvělá postava, která se vyvíjí, ale ukazuje, že stačí malá zaslepenost a vše jde do kopru. To je motto série :) Kate je také skvělá a statečná, bohužel Drew umí "bodnout" přímo do největších slabin. Chudák holka... Ale co, nakonec vše dobře dopadne a skončí s tím nejlepším :))

ivedoo
19.04.2018 5 z 5

Naprosto dokonalá :)) Hned jsem si zamilovala jak Drewa ta Kate, naprosto mi jdou k sobě. Knizku jsem měla přečtenou za pár hodin. Skvělé oddechové čtení. Série se povedla.

Jass
28.02.2018 4 z 5

Včera začalo být moje upadání do deprese neúnosné, a tak jsem místo té miliardy věcí, co bych měla dělat, začala číst tohle. A byla to jízda... Drew se očividně tozhodl, že pošlape všechny moje romantické představy, ale řekněme si to upřímně, ony trochu pošlapání potřebovaly. Tohle je jedna z věcí, která tuhle knížku dělá tak originální, vypravuje ji chlap a tím tahle klišé zápletka dostává úplně nový rozměr. Moc pěkná oddechovka...

misak94
22.02.2018 5 z 5

Naprosto dokonalé a neotřelé čtení :) moc jsem se bavila v průběhu celé knížky, miluju knihy z pohledu muže a tady to stálo skutečně za to :) Kniha je vtipná, chytrá a hlavně čtivá. Těším se na další

katslana
20.02.2018 5 z 5

Příběh mě bavil. Knížku jsem měla přečtenou za 2 odpoledne na zahradce.

LivN
29.01.2018 3 z 5

Jediná a taky poslední knížka ,kterou jsem si od této autorky koupila. Nevadí mi vyprávění z pohledu muže,ale chybělo mi tam i to z pohledy ženy. Spíše mám ráda když se to střídá třeba tak jak to má Christina Laurenová pěkně to na sebe navazuje. Knížku jsem přečetla a už ji číst nebudu.

Ennie
08.01.2018 3 z 5

Velmi se mi líbilo, jak to skončilo :). Ale nesedl mi styl vyprávění a zbytek knihy byl průměr …

keiko33
13.11.2017 5 z 5

Uplna pecka. Uz davno som sa tak nenasmiala. Pribeh pisany s pohladu chlapa, bol podany velmi vtipne a velakrat velmi trefne.

lailaj
05.11.2017 5 z 5

úžasná knížka.přečetla jsem ji jedním dechem. líbilo se mi, že je psaná z pohledu chlapa, co není žádný citlivka

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

Ila117
25.09.2017 odpad!

Kniha se mi nelíbila, text psán z pohledu chlapa mi přišel až nereálný, často zbytečně přehnaný, např. přirovnání ženy k zubní pastě, rádoby vtipné vysvětlování mi přišlo až trapný, přeskakovala jsem odstavce, bylo to stále dokola. Chlapské poučky psané ženou...Četla jsem jiné autorky, co psaly jako chlap a bylo to úplně o jiným levelu. Takže za mě zklamání.

jani.ruzicko
23.09.2017 5 z 5

Knížka se mi vážně pěkně četla, docela jsem se nasmála myšlenkám "chlapa"...=D trochu jsem se bála, že bude knížka vyprávěná pouze z pohledu muže, ale nakonec příjemná změna... za mě oddychovka a fakt jsem se nasmála =D

Pedruska01
06.09.2017 5 z 5

Knížka, která se pěkně svižně četla. Unikátní mužský pohled - v celé knize, v rámci erotického románu. S tímto jsem se setkala poprvé a nemohu si stěžovat. Opravdu, Drew se s tím nepáral.
Je to oddechovka, kde si musíte zamilovat hlavní hrdiny hned od první zmíňky. Drew byl jasnej! :D To byl neuvěřitelnej střelec, výborný rady i hlášky. Královsky jsem se bavila. Nemám výtku. Výtečná záležitost a můžu ji jen vřele doporučit. :))

ardeas
24.07.2017 5 z 5

Dóóóbrééé :D Klasika, jasná linka, čistá oddychovka s úžasným švihom. Dala som to za deň a k tomu som sa perfektne bavila. Ak čakáte nejaké prekvapenia, tak je to úplne zbytočné. Dej je plochý, predvídateľný, ničím neohúri, ale ten hravý štýl, akým je písaný a ešte k tomu z pohľadu muža (vždy uprednostním mužský pohľad, lebo ženské sa nad všetkým až moc roztekajú a je to otrava) mi sadol.

Táákže ako oddychovka je to bomba a na tie všemožné teórie a prirovnania si určite každý z času na čas spomenie a i na túto knihu :D

ivousekk
18.07.2017 3 z 5

Oddychové, předvídatelné, letní čtení.
On mladý, úspěšný, bohatý a nedolatelný samec, před kterým každá ženská v dosahu 100 m hned lehá na záda. Ona mladá, krásná, chytrá, prostě dokonalá a totálně ho zblbne. Do toho pár až nereálných sexuálních scén a letní čtení pro ženy hotovo. Námět omletý už pomilionté :)
Díky tomu, že to bylo psáno z pohledu chlapa, působilo to jinak a dobře se to čelo, jinak by to byla nuda.

dom.ini
16.07.2017 3 z 5

Dala bych tak 3,5 hvězdičky kdyby to šlo. Strašně dobře se mi to četlo, bylo to svižné, zajímavě napsané a napěchované vtipnýma hláškama, takže jsem se zasmál i nahlas. Ale příběh jako takový bylo předvídatelné klišé se vším všudy. Ale přečtení rozhodně nelituju a jako odpočinkové čtení bych mohla knížku určitě doporučit.