Zapletený

Drew Evans, úspěšný třicátník se sebevědomím až do stropu, svůj život miluje a rozhodně v něm nehodlá cokoliv měnit. Proč taky? Přes týden září v otcově koncernu, o víkendu v nočních klubech. Vztah? Láska? K čemu! Ženy na něj stojí frontu a jemu jeho životní motto „nevstoupíš dvakrát do stejné řeky“ plně vyhovuje. Alespoň do té doby, než potká Kate, svou novou kolegyni s vlasy po pás a jazykem jako břitva. Jenže Kate má před svatbou, na aférky si nepotrpí, a jak se zdá, ani na Drewa... A že mu v práci šlape na paty? Tak to už, kočka, trochu přehání, ne? Jenže zákonům přitažlivosti neporučíš a muži jsou tvorové nejen ješitní, ale i bojovní. Zvlášť, když se zamilují......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/396252/zapleteny-RGj-396252.jpg 4.1624

Zapletený 1.

Vydáno, Mladá fronta

Tangled, 2014

Kniha Zapletený

Nika320
06. listopadu

Ach !! tyhle knížky mi stále připomínají, že bych si měla najít chlapa :D

Ivet1990

Knihu jsem zvládla přečíst během jednoho dne, tak moc jsem tu knihu hltala, stránku po stránce. Bylo to zajímavé číst příběh z pohledu muže.

georginaa

Tak abych pravdu řekla styl - vyprávění, minulost s přítomností co se pořád prolíná a z pohledu chlapa jak myslí a co dělá, nějak jsem se tím musela prodírat. Bavily mě humorné pasáže, když se Drew a Kate dohadovali a zároveň po sobě toužili. Jako dostat se chlapovi do mysli asi nebude tak těžké, vždyť se říká, že dokáží myslet a konat jen na jednu věc, kdežto ženy, zvládají několik najednou. No v každém případě k pobavení příběh posloužil.

Etule

Tak tohle se mi moc líbilo. Kupodivu se mi na tom právě nejvíc líbil ten styl vyprávění. :-) A taky to, že to vyprávěl chlap. Zasmála jsem se, někdy bych ho profackovala, ale tak kdo by někdy nechtěl profackovat nějakého chlapa.
Za mě super. :-) Líbil se mi Matthew. Jsem zvědavá na jeho příběh.

Šíša

Takový lepší průměr - vtipná, čtivá, oddechovka. Uvidíme, co další díl.

CiaKawlone

Kniha mě bavila, hlavně protože byla vtipná. Oproti ostatním knížkám tohohle žánru napsaná celá z mužské perspektivy. To ji činí vyjímečnou. Přečtená jedním dechem. Vzala jsem si ji na dovolenou náhodou a na to odpočinkové čtení u moře splnila účel.

jaroiva

V rámci žánru je to lepší než průměr, ale ke konci už mě to přestávalo bavit.
Ze začátku bych i věřila, že by to teoreticky mohl být mužský pohled, ke konci už to bylo určitě spíš zbožné přání, jak by si ona přála, aby to on viděl... Ale jako víkendová oddechovka je to skvělé.

DadulaZ

Na styl knihy jsem si musela dlouho zvykat. Dle mého se moc nepovedlo mluvení postavy ke čtenáři. Přesto, že jsem si myslela, že se jedná o knihu na jeden či dva večery, musela jsem se ke knize nutit a četla jsem ji opravdu hrozně dlouho. Nebýt čtenářské výzvy tak ji ani nedočtu.