Spoutaný

Spoutaný https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/278304/bmid_spoutany-uhN-278304.jpg 4 339 65

Zapletený série

< 4. díl

V životě by mě ani nenapadlo, že se jednou ožením. Jenže Kate dokázala nemožné. Změnila mě. Myslím, že se všichni shodneme, že i předtím jsem byl úžasný… ale teď jsem ještě lepší. Cesta sem ale nebyla jen samá duha a postelové radovánky. Došlo i na chyby a nedorozumění, které si v ničem nezadají s řeckými tragédiemi. Díky neutuchajícímu chtíči, bezmeznému obdivu a nekonečné lásce jsme ale s Kate ty krušné časy překonali bez újmy. Nicméně jisté nečekané události z minulého víkendu ve Vegas pár problémů způsobit mohly. Byl to tak trochu… můj závěrečný test. Vím, co si myslíte: Co jsi k čertu provedl tentokrát? Klídek. Ještě mě nesuďte a nevolejte po kastraci, dokud neuslyšíte celý příběh. A držte se pevně, protože to bude divoká jízda! Nebo jste snad očekávali něco jiného?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Mladá fronta

Tied , 2014

anibeni
05.01.2020 4 z 5

Ale jo, proč ne.. když rozlučka se svobodou, tak to asi musí být pořádná jízda.. tenhle poslední díl byl takový nějaký klidný, o což se postaral samotný úvod..

alnahu
05.12.2019 4 z 5

I když jsem četla díky čtenářské výzvě poslední díl této série,vůbec mi to nevadilo.Vyprávění Drewa o lásce ke Kate a jejich synovi Jamesovi bylo vtipně popsáno.Příběh byl zpestřen erotickými scénami.V knize Drew vypráví jak s Kate a jejich přáteli se loučili se svobodou a tam si Drew díky průšvihu uvědomí,jak strašně Kate miluje.Z příběhu plyne ponaučení -jakmile máš vážný vztah nechoď po barech nebo do striptýzového klubu bez své milované-jinak si koleduješ o velký malér.

Lee7
16.11.2019 3 z 5

Hezké zakončení série, hodně vtipné. Ale nejvíc se mi líbil první díl..

Ivet1990
16.10.2019 5 z 5

Skvělé zakončení celé série. Hodně jsem se nasmála. Za mě nejlepší díl

georginaa
22.09.2019 3 z 5

Poslední vyprávění Drewa a Kate a myslím že to byl nejlepší díl - rozlučka se svobodou. Jak taková rozlučka se může změnit v něco, co ani nečekáte, nedoufáte a nikdy neuskutečníte. Bylo to vtipné a romantické a zakončení excelentní.

LucijeT
09.09.2019 5 z 5

Epický závěr, překvapilo a potěšilo :)

michaella03
02.09.2019 4 z 5

Velmi dobré zakončení celé série ;)

malazluta
18.06.2019 4 z 5

Zábavný poslední díl opravdu vtipné série.

happy19
13.12.2018 5 z 5

Jako celek skvělá série!;-)

LenRan
24.09.2018 3 z 5

Poslední díl mě už moc nebavil. Za mě zbytečné.

AnickaGr
16.08.2018 5 z 5

Skvělé zakončení série, která byla naprosto úžasná. Hlavní hrdiny si nejde nezamilovat.
Vyprávění z pohledu muže působí originálně a je natolik vtipně podáno, že se po celou dobu, kdy knihu čtete, usmíváte a nemůžete se ubránit záchvatům smíchu.

Milky92
18.07.2018

Poslední díl také super, a co rozlučka? no myslela jsem si že Drew zas něco provede,ale hurá! krom opilosti nic strašného
Blahopřeju kniha měla krásný konec.

eva3695
27.05.2018 4 z 5

Jak už sám název napovídá, Drew je Spoutaný láskou ke Kate už od první chvíle. Teď už to jen zpečetit. Ano, uhádli jste. Bude svatba, ale ještě před ní bude velkolepá rozloučka se svobodou. A to by nebyl ani Drew aby něco neprovedl. I když... neodsuzujme ho hned z kraje. Ono to bude divoké i u holek. I přes to vše bude úžasná svatba se všemi kamarády a jejich synem Jamesem. Máte se na co těšit.
Tak máme tu konec série a musím přiznat, že ten závěr byl skvělí. Úplně jsem si tu rozlučku představila a musela jsem se smát od začátku do konce. Za mě asi nejlepší díl

Pedruska01
15.02.2018 5 z 5

Kniha jako všechny ze série se skvěle četla a fakt sama. Báječný styl a všudy přítomný humor a komické situace mě dokázali dostat do takových záchvatů smíchu, ze kterých ne a ne ven. A pokud mě nepovažovali za hysterického blázna, tak blázna s nemizícím úsměvem na rtech. Setkání s tou partou, v čele s Drewem bylo opět parádní. Byla to jízda.
Je teda pravdou, že mi tohle přečtení chvíli trvalo, ačkoliv jsem to po předchozích knihách nečekala - nevím čím to, a když se nad tím výrazně zamyslím, tak musím souhlasit s komentářem pode mnou, že tentokrát to dějově pokulhávalo. Ale byl to skvělý závěr jedné skvělé série. Vtipná, sladká, oddechová a se šťastným koncem psaná věc - pohádka. Já byla naprosto spokojený čtenář a neváhám jednoznařně doporučit! :)

Tesset
11.02.2018 3 z 5

Vtipné jako předchozí díly, akorát děj mi přišel trochu slabší. Jinak sladký konec jedné série (netřeba dodávat, že asi ne úplně reálný).

Dudanek69
09.10.2017

Super kniha se krasne cte, doporucuji vsem

wendys120
14.09.2017 5 z 5

Milovala jsem tu knížku. Četla se naprosto sama. Drew mě naprosto okouzlil svými myšlenkovými pochody a popisem. Byla nádherná a i kvůli tomu, že byla psána z mužského pohledu, jako jedna z mála :)

jitka7
03.08.2017 2 z 5

Docela se mi kniha líbila, takové jakože třešinka na dortu. Drew byl prostě opět boží. Teda ale ten jejich zapletenej příběh, no mě by z toho švihlo. Chvilkou jsem teda měla na Drewa nervy, že je to slaboch. Ale tak dopadlo to tak, jak dopadlo :) A teda Dee... to byla strašná pipina.

ivousekk
24.07.2017 3 z 5

Za mne nejslabší díl. Už to bylo docela natahované. čekala jsem nějaký zvrat a nic. Spousta dlouhých popisů, neustálé rozplývání se Drewa nad Kate. Bylo toho zbytečně moc. Pořádná akce a nebo dokonce nějaké napětí chybělo. Škoda.

a.nnysek
30.06.2017 5 z 5

Celá série se mi líbila, dost jsem se nasmála, paráda !