Zákony Ducha – Cesta k životnímu cíli

Zákony Ducha – Cesta k životnímu cíli https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/10780/zakony-ducha-cesta-k-zivotnimu-cili-10780.jpg 4 32 6

Po velkém úspěchu knihy Čísla života přibližuje autor legendární filozofie pokojného bojovníka na půdorysu mýtického setkání hlavního hrdiny s osvícenou ženou duchovní cesty, kterými by se měl ubírat lidský život. Kniha vychází s ojedinělými ilustracemi Pavlíny Brzákové.

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Eminent

The Laws of Spirit: A Tale of Transformation , 2001

Easenka
27.01.2021 3 z 5

Mladý Poutník, který se na své cestě v horách potkává s Moudrou bytostí jenž mu představuje Zákony Ducha. Duchovní zákony podle kterých by měl žít každý na tomto světě. V knize je popsáno 12 zákonů prostřednictvím rozhovorů a zážitků.

danielpernik
19.08.2019 5 z 5

Moc hezký výčet důležitých životních mouder. Napsáno hezky čtivě, tak jak to Dan Millman umí.

DeepSea21
21.06.2019 4 z 5

Tyto knihy nemám příliš v oblibě,ale toto bylo dobré.

Gabba99
25.07.2017 5 z 5

Kniha, ke které se stále vracím. Musí si člověka najít ve správný čas, člověka, který hledá v životě hlubší smysl. Obsahuje hluboké a vlastně jednoduché myšlenky, které když člověk pochopí, změní pohled na svět...

Elbereth13
14.10.2014 5 z 5

Kolik těchto zákonů známe a v životě na ně zapomínáme :( Tolik základního moudra víme a "kašleme" na něj ...... pak se ale nedivme, že náš život pouze existujeme, nikoli žijeme ;)

Sayuri
19.07.2013 5 z 5

Úžasná kniha. V podstatě jsem vše tak nějak už věděla, nejspíš z jiných knih, ale našlo se i něco nového a je dobré si to připomínat. Dost jsem si z této knížky odnesla, rozhodně doporučuji, navíc jsem se i sem tam smála :D. Je to skvěle zpracované :).

Kniha Zákony Ducha – Cesta k životnímu cíli je v