Psia hrmavica

Divá svorka získala nového vodcu a psi možno konečne nájdu vytúžený domov, kde by mohli žiť v pokoji. Zimné dni sa však skracujú a svorka sa musí mať na pozore pred Britvou a jej zúrivými psami, ktorí sa nezastavia, kým nezničia Šťastkových priateľov. Ten vie, že Strela bude múdra a nebojácna Alfa, no v snoch ho mátajú vidiny desivej budúcnosti. Bojí sa dňa, keď budú musieť všetci psi navzájom bojovať na život a na smrť. Psia hrmavica sa blíži…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390208/big_psia-hrmavica-RUt-390208.jpg 4.770

Zákon smečky 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (SK)

Survivors: Storm of Dogs, 2015

Kniha Psia hrmavica

Lenka2533

(+ SPOILER) Wow wow wow! Prostě bomba! Tahle série je naprosto skvělá! Samozřejmě jsem párkrát brečela, protože mi umřelo pár oblíbených postav, například Marta a Bouřlivák :( Ale i tak to je boží!!

lucygreen
27.10.2020

DOKONALOST. Nevím co říci, jen to, že si s každým dílem buduji větší vztah k postavám a k této sérii. Tomuto dílu opravdu není co vytknout. I po předchozích 5 dílech mě neustále překvapoval a konec mě dojal. Na další sérii se určitě vrhnu. Je to prostě nádherné a dojemné dobrodružství.

Cynickýholub
09.08.2020

Slzička ukápla a konec první série už je dávno za mnou. Upřímně, Psí běsnění je jeden z nejlepších dílů, prostě velký vrchol a já jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.
Ačkoliv, některé charaktery mi v další sérii dost chybí, jako třeba Marta :/

Zakon_smecky
05.08.2020

Můj nejoblíbenější díl :) Je mi líto, že vše skončilo. Ale těším se na další série od této autorky.

Girlfrombook
18.03.2019

Nejlepší díl. Slzička ukápla

Bára2003
23.08.2018

(+ SPOILER) Nejlepší díl ze všech
:) hrozně je mi líto Marty a Mám ráda Bouři. Moc se tětíšm na dalsí díly. ;)

VAnna
06.03.2018

Tento díl je mým nejoblíbenějším. :)

Merynkaw
06.04.2017

Knihu jsem četla s dětmi, dětem se líbila. Já jen nechápu jak někdo je schopen vydat knihu v které jsou skoro na každé 7 stránce chyby!!! To mě dost rozčilovalo.