Psia hrmavica

Divá svorka získala nového vodcu a psi možno konečne nájdu vytúžený domov, kde by mohli žiť v pokoji. Zimné dni sa však skracujú a svorka sa musí mať na pozore pred Britvou a jej zúrivými psami, ktorí sa nezastavia, kým nezničia Šťastkových priateľov. Ten vie, že Strela bude múdra a nebojácna Alfa, no v snoch ho mátajú vidiny desivej budúcnosti. Bojí sa dňa, keď budú musieť všetci psi navzájom bojovať na život a na smrť. Psia hrmavica sa blíži…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/390208/psia-hrmavica-RUt-390208.jpg 4.735

Zákon smečky (6.)

Survivors: Storm of Dogs (2015)

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (SK)

Kniha Psia hrmavica

Bára2003
23.08.2018

Nejlepší díl ze všech
:) hrozně je mi líto Marty a Mám ráda Bouři. Moc se tětíšm na dalsí díly. ;)

VAnna
06.03.2018

Tento díl je mým nejoblíbenějším. :)

Merynkaw
06.04.2017

Knihu jsem četla s dětmi, dětem se líbila. Já jen nechápu jak někdo je schopen vydat knihu v které jsou skoro na každé 7 stránce chyby!!! To mě dost rozčilovalo.

Katy25
20.03.2017

To to je ten nejúžasnější díl čím mohla být tato série zakončená!!! Všichni byly odvážní. A také mi je líto Marty. Nenávidím Blade za to jak zabila psy svého druhu nejdřív zabila Vrtika, když byl ještě štěně a pak dokonce i Tesáka, ktery byl vůči ní loajální a oddaný své smečce. Těším se na další řadu.

rarášek
07.03.2017

Nejlepší zakončení této série. Velice se to vše dobře vyvedlo. Je mi líto Marty, byla skvělá a úžasná, zamilovala jsem si ji i její klidný přístup k řešení sporů. Nenávidím Blade a Alfu, ať obě psiska zhynou v pekle. A nakonec miluji Pajdovu i Divokou smečku, všechny její členy. Poslední, co bych tak mohla napsat je to, že Kňoura je bezcharakterní podlejzák a nikdy si nezasloužil být členem Divoké smečky. Těším se, až si přečtu další řadu. :)

barumozisova
02.03.2017

Já Zákon smečky opravdu moc a moc miluju! Jsou to ty nejúžasnější knihy na světě!
Čtu také kočičí válečníky a moc mě to baví. nemůžu se dočkat, až výjde Zákon smečky PŘÍZRAKY NOCI a Kočičí válečníci LES PLNÝ TAJEMSTVÍ.

Erin Hunterová, jsi ta nejlepší spisovatelka na světě a moc Tě obdivuji.

limo
05.02.2017

Od této autorky jsem četla i Kočičí válečníky a pořád se mi líbí, že to bere drsnějším způsobem (občas tam nějaký ten pes umře a není to taková ta knížka, ve které žádní psi neumřou, potom je to nuda). Dávám 5 hvězdiček.

Asterix
23.01.2017

Knížku mi půjčila kamarádka. Líbila se mi, ale má nějaké nedostatky, připadá mi to hrozně hororové, psi mezi sebou bojovali na život a na smrt.

Kurama
16.01.2017

Opravdu škoda že další série bude o Bouři,se Štístkem je to lepší.Jinak,kniha je super.

Kačkaknihomol
24.11.2016

Asi můj nejoblíbenější díl z téhle série. Akorát jsem smutná, že už to skončilo.
Slyšela jsem ale, že má být i druhá série akorát, z pohledu Bouře.