Psia hrmavica

Divá svorka získala nového vodcu a psi možno konečne nájdu vytúžený domov, kde by mohli žiť v pokoji. Zimné dni sa však skracujú a svorka sa musí mať na pozore pred Britvou a jej zúrivými psami, ktorí sa nezastavia, kým nezničia Šťastkových priateľov. Ten vie, že Strela bude múdra a nebojácna Alfa, no v snoch ho mátajú vidiny desivej budúcnosti. Bojí sa dňa, keď budú musieť všetci psi navzájom bojovať na život a na smrť. Psia hrmavica sa blíži…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/390208/psia-hrmavica-RUt-390208.jpg 4.748

Zákon smečky 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (SK)

Survivors: Storm of Dogs, 2015

Kniha Psia hrmavica

Cynickýholub

Slzička ukápla a konec první série už je dávno za mnou. Upřímně, Psí běsnění je jeden z nejlepších dílů, prostě velký vrchol a já jsem ráda, že to skončilo tak, jak to skončilo.
Ačkoliv, některé charaktery mi v další sérii dost chybí, jako třeba Marta :/

Zakon_smecky

Můj nejoblíbenější díl :) Je mi líto, že vše skončilo. Ale těším se na další série od této autorky.

Girlfrombook
18.03.2019

Nejlepší díl. Slzička ukápla

Bára2003
23.08.2018

Nejlepší díl ze všech
:) hrozně je mi líto Marty a Mám ráda Bouři. Moc se tětíšm na dalsí díly. ;)

VAnna
06.03.2018

Tento díl je mým nejoblíbenějším. :)

Merynkaw
06.04.2017

Knihu jsem četla s dětmi, dětem se líbila. Já jen nechápu jak někdo je schopen vydat knihu v které jsou skoro na každé 7 stránce chyby!!! To mě dost rozčilovalo.

Katy25
20.03.2017

To to je ten nejúžasnější díl čím mohla být tato série zakončená!!! Všichni byly odvážní. A také mi je líto Marty. Nenávidím Blade za to jak zabila psy svého druhu nejdřív zabila Vrtika, když byl ještě štěně a pak dokonce i Tesáka, ktery byl vůči ní loajální a oddaný své smečce. Těším se na další řadu.

rarášek
07.03.2017

Nejlepší zakončení této série. Velice se to vše dobře vyvedlo. Je mi líto Marty, byla skvělá a úžasná, zamilovala jsem si ji i její klidný přístup k řešení sporů. Nenávidím Blade a Alfu, ať obě psiska zhynou v pekle. A nakonec miluji Pajdovu i Divokou smečku, všechny její členy. Poslední, co bych tak mohla napsat je to, že Kňoura je bezcharakterní podlejzák a nikdy si nezasloužil být členem Divoké smečky. Těším se, až si přečtu další řadu. :)

Rudá pyramida
Rudá pyramida