Zajíček si moc rád čte

Zajíček si moc rád čte https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240555/bmid_zajicek-si-moc-rad-cte-240555.jpg 4 36 6

Jsem zajíček Kája a mám moc rád knížky. Čtu příběhy o princeznách a pirátech, o čarodějnicích a čarodějích, o žábách i dinosaurech. Moji sestřičku Belu a kamarády veverčáka Vášu, žabku Žofku a myšáka Maxe ale knížky nebaví. Rád bych jim rád ukázal, že čtení je velká zábava... Podaří se zajíčkovi přesvědčit kamarády, že čtení je velké dobrodružství? A přesvědčí tato knížka s veselými obrázky i vás?... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Svojtka & Co

Bunny Loves to Read , 2015

simca9342
28.11.2023 5 z 5

Přečtená před lety.

Příběh na jeden večer, který máte v duši natrvalo...
Zajíček Kája má velký úkol. Přesvědčit své ostatní zvířecí příbuzné, aby začali mít rádi knihy. Aspoň trochu. Příběhy o čarodějnicích, vodním živlům nebo o vesmíru ale nikoho nebaví. Dovede chlupaté stvoření vyjednávat a dostat kamarády do světa písmen?

marti7729
19.10.2023 4 z 5

Krásná knížka pro nejmenší. Za mě opravdu krťounká. Krásné ilustrace. Příběh vypráví o kájovi co rád čte a snaží se přimět kamarády, aby to zkusili také s knížkou. Kniha popisuje, proč je čtení tak úžasné.

Marika Vanova
30.01.2023 5 z 5

Příběh o tom, jak zajíček předal lásku ke knihám a ke čtení dalším zvířátkům.

muchomurka
04.06.2022 4 z 5

U nás se líbila. Půjčily jsme si ji s Bambulkou v knihovně, aniž bychom tušily, o čem knížka je. A příběh o zajíčkovi, který motivuje své kamarády ke čtení, se nám líbil. Přečetly jsme ji několikrát. Avšak stačilo mít půjčenou z knihovny, čteme zase další knížky. Ale za přečtení stála.

broskev28
30.07.2020 5 z 5

Už jen podle toho obrázku na titulu jsem usoudila, že tahle knížka v naší knihovně prostě nesmí chybět!!!
Text není špatný, má jen tu chybu, že je "vsazen" do obrázků, což může začínajícím čtenářům komplikovat soustředění; uvidíme. Ale já jsem nadšená a doporučuju!

bibi.r
31.03.2015 4 z 5

Tato knížka je určena pro úplně nejmenší děti, zkušenější čtenáře asi moc neuspokojí, ale pro malošky, je moc pěkná. Ilustrace potěší.

pro děti zvířátka

Peter Bently
britská, 1960
2015  80%Zajíček si moc rád čte
2015  74%Zajíček moc rád píše
2015  73%Zajíček se rád učí
2014  60%Zajíček si rád kreslí

Kniha Zajíček si moc rád čte je v