Zajíček se rád učí

Zajíček se rád učí https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/282351/bmid_zajicek-se-rad-uci-FwU-282351.jpg 4 15 4

Jsem zajíček Kája a chodím do školy. Jednoho dne přinesl pan učitel krabici historických kostýmů... Přesvědčí vás tento příběh, že i historie může být zábava?

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Svojtka & Co

Bunny Loves to Learn

ddkk
17.12.2022 3 z 5

Náš první a zatím jediný zajíček. Není to špatný nápad, s knihou se dá docela dobře pracovat, ale čtyřletého vnuka to po chvilce přestalo bavit. Možná je už na podobné knížky trochu moc velký...

broskev28
22.06.2022 3 z 5

Mně se tenhle díl asi líbil nejméně - připadalo mi, že spíše nežli o učení byla řeč právě o kostýmech. Tipla bych si, že při takovém způsobu výuky bych asi za nějaký čas možná znala pár typů historických oděvů, ale těžko bych si pamatovala, kde se nosí, případně kde se ta země nachází, jakou řečí se tam mluví apod.
Chápu, že to zřejmě nebylo cílem knížky, ale právě proto mě moc nenadchla. Možná to naši malí čtenáři budou vnímat úplně jinak, nechám se překvapit.

Štěpinambura
31.01.2022 3 z 5

Hezké a úsečné, pro děti vhodné, ale myslím, že by tam mohlo být více zajímavých faktů.

bibi.r
23.02.2016 4 z 5

Zajíčkova dobrodružství se mi opravdu líbí :).
S knížkou se dá hezky pracovat a povídat si s dětmi o různých historických obdobích. Na zadní straně obálky jsou dokonce nápady, co dalšího se dá na námět knížky dělat.

Peter Bently
britská, 1960
2015  80%Zajíček si moc rád čte
2015  74%Zajíček moc rád píše
2015  73%Zajíček se rád učí
2014  60%Zajíček si rád kreslí

Kniha Zajíček se rád učí je v