Zajíček moc rád píše

Zajíček moc rád píše https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240556/bmid_zajicek-moc-rad-pise-240556.jpg 4 13 6

Jsem zajíček Kája a moc rád píšu. Poslední dobou rádi čtou i všichni moji kamarádi - sestřička Bela, veverčák Váša, žabka Žofka i myšák Max. Ale psát vlastní příběhy? To nevím. Co kdybych to zkusil? Nerad bych svůj příběh, který jsem vymyslel, zkazil... Podaří se to nakonec Kájovi? A jaké to bude čtení? To už si budete muset v této knížce s veselými obrázky přečíst sami. A kdo ví, třeba to inspiruje i vás k psaní vlastních příběhů!... celý text

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Svojtka & Co

Bunny Loves to Write , 2015

Marika Vanova
02.02.2023 5 z 5

Jak si zajíček Kája a jeho kamarádi vymysleli a napsali příběh sobě na míru. Čteno se synkem před spaním.

broskev28
07.06.2022 4 z 5

Po zajíčkovi-čtenáři jsme zakoupili i píšícího hlodavce a kupodivu jsme nebyli zklamáni. Naopak, pojetí i celkové vyznění knížky mě příjemně překvapilo: pro příběh je tuze důležité, kdo jej vypráví/píše. I obrázky mi v tomto dílu připadaly méně rušivé, takže malým, začínajícím čtenářům určitě zkusím nabídnout.

Antibabiš
01.07.2021 3 z 5

něžná karásná knížka:-)

ElikaS
15.05.2021 4 z 5

Takový něžný příběh pro malé děti, který můžete přečíst i těm nejmenším, protože obsahuje málo textu, ale krásné celostránkové ilustrace.

GaleW
21.02.2021 5 z 5

První knížka, kterou s mojí malou pomocí přečetla mladší dcerka sama, nezapomenutelné, pro malé začínající čtenáře jako dělané

bibi.r
31.03.2015 4 z 5

Určeno pro předčítání nejmenším posluchačům. Příjemné ilustrace.