Zajatec noci

Zajatec noci https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450758/bmid_zajatec-noci-dgz-450758.jpg 4 187 33

Kniha obsahuje příběhy Zajatec noci a Kde tě najde zima ZAJATEC NOCI Poté, co Ahmare unesou bratra, neexistuje nic, co by neudělala, aby ho získala zpět živého a zdravého. Není však připravena na to, kam až bude muset zajít kvůli jeho záchraně. Spolu s nebezpečným, ale podmanivým vězněm se vydá na výpravu do jiného světa. Duran, zrazený otcem, desítky let vězněný v podzemním žaláři, zůstal naživu jen proto, že prahne po pomstě. Čeká na možnost útěku a zažije šok nepravděpodobné a dočasné svobody v podobě odhodlané mladé upírky. KDE TĚ NAJDE ZIMA Poté, co Trez tragicky ztratil svou milovanou Selenu, se zdá, že jeho osudem už bude jen utrpení. Když se ale setká se záhadnou ženou, nabude přesvědčení, že jeho životní láska se převtělila. Má pravdu? Nebo jde o katastrofální blud, dílo žalu? Therese přišla do Caldwellu, aby unikla roztržce se svou rodinou. Zjištění, že je adoptovaná, otřese základy její identity a je odhodlaná poradit si na vlastní pěst. Přitažlivost k Trezovi není tím, co hledá, jenže sexy Temný je prostě neodolatelný. série Bratrstvo černé dýky (16.5 + 17.5)... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: ekniha , Baronet

Prisoner of Night + Where Winter Finds You , 2019

keiko33
05.10.2020 5 z 5

BCD je moja srdcovka a akakolvek kniha od Wardky ma potesi, zboznujem jej rukopis. Prvu poviedku aj ked bola mimo hlavnej linie, som si uzila. S Trezom to bol zase navrat medzi bratstvo. Pri Prekliatom milencovi som si poplakala a za to som mala na autorku tazke srdce, ale verila som, ze nenecha Treza dlho trpiet. Dokazala uz ozivit a premenit kadekoho, takze to co urobila so Selenou ma neprekvapilo, hoci som to prelinanie casovo nie az tak pochopila. Lessiter mi vzdy zlepsi naladu, len zial je ho strasne malo. Takze znova super a nabuduce viac blazniveho anjela.

Arlienen
01.10.2020 3 z 5

Upřímně nevím, co si mám o knize myslet. Ward je moje oblíbená autorka a vždy jsem se na její knihy těšila. Jenže jak přidává stále nové příběhy a postavy, knihy už mě tolik neberou. Kdyby se více zaměřila na kluky z Bratrstva a Wratha, udělala by mnohem lépe. Taky bych chtěla vědět více o Rehvovi a Payne.
To jsem trochu odbočila.....
První příběh mě tolik neoslovil. Postavy mi byly cizí a nějak jsem se do nich nemohla vcítit. Možná kdyby to byla kniha se vším všudy. Takhle to bylo krátké a hrozně hrrrr.
Trezův příběh byl taky uspěchaný a nějak jsem to automaticky přežvýkala.
Ward už nejspíš dochází dech. Aspoň takhle kniha tak vypadá.

Janičta
28.09.2020 2 z 5

(SPOILER) ..uff..
První příběh nic moc. Vše moc šup, šup a celkem snadno. Jasně to ukazuje, že pokud autorka nemá dost stran, aby příběh vytáhla jinde, moc to nefunguje.
Její posedlost různými emočními a psychickými újmami je až obdivuhodná. Po tolika knihách je to stále důležité téma v zápletkách (pokud se tomu tak dá říkat).
Druhý příběh je celkově o něco lepší, ale ne zas o moc.
Příběh už je trochu celistvější.
Většinou nejsem zastáncem znovuzrození - ať už jakoukoliv formou. Jen pokud to příběhu jako celku něco dá. A Selena je jen další žena v pořadí. Nic víc, nic míň. Takže její přínos do příběhu je nula.

Bratrstvo a Ward celkově mám docela ráda. Ale už je to ošoupané až prošoupané.
Ráda se vracím hlavně k původním postavám. Ty mě u série drží.
Ale chtělo by to už nějakou změnu. Aspoň malou. Prostě nějaké oživění stále se opakujícího scénáře.

Tereza.Fait
26.09.2020 4 z 5

Cetla jsem zatim jen v originale a jsem naprosto spokojena! Povidky patrici do sveta BDB jsem cetla vsechny a prirostly mi k srdci stejne jako knihy bratrstva. Sice jsou kratsi, ale ctive a rozhodne stoji za precteni :-)

Pavbat
21.09.2020 2 z 5

Bohužel me kniha zklamala. U prvního příběhu jsem mela pocit, že ho nepsala Ward, jen ze někdo nakopirovala kostru příběhu.
Trez a Teressa se už podobal vic Ward, jen mi přišel nedotažený.

Kukicka
14.09.2020 4 z 5

Ja Bratrstvo miluju. I pres to, ze uz ma serie tolik dilu, me myslim nikdy neomrzi se vracet do jejich sveta a hlavne ke vsem "starym znamym". Prvni povidku jsem moc nepochopila, protoze to nemelo s Bratrstvem nic spolecneho. Navic zpracovani bylo cele nejake hrrr a ani extra promyslene mi neprislo. Me hvezdickove hodnoceni se tedy vztahuje k druhe casti. Tam uz vse bylo tak jak jsem zvykla a tesim se na zpracovani dalsich postav a pribehu

havrmoni
14.09.2020 5 z 5

Jsem v pokušení si přečíst si celou sérii, teda minimálně cca prvních 5 dílů, za mě nejlepších. První povídka celkem ušla, ale ta druhá, tak jen ta byla za 5*. Ta mě vtáhla zpět mezi bratrstvo. Víc dalších dílů, chci pořádné objasnění Dariova vrácení se a Sin z Bastardů je zajímavá postava. Joó a nesmím zapomenout na Lassitera, chci víc, celý jeho příběh.

nikca3882
07.09.2020 5 z 5

Na jednu stranu si říkám, že bylo dobré přečíst si příběh i mimo hlavní postavy, že to není jen o členech bratrstva, ale na příběh Treze jsem se nejvíc těšila. Za mě super

martina1199
30.08.2020 3 z 5

Nebylo to špatné - v rámci všech knih ze série Bratrstva černé dýky. Autorka se drží v obou povídkách svého osvědčeného "modu operandi", takže dostanete vše, co máte na jejích příbězích rádi, ale... přišlo mi to v obou případech hodně uspěchané v ději a ploché v motivech některých postav.

Ryorka
28.08.2020 3 z 5

Tak první části dávám dvě hvězdy za snahu. Bylo to ........no nebylo to Bratrstvo a nemělo to ten správný drive. Mám ráda ty Wardčiny psychologické sondy, ty vnitřní monology, ale tady mi přišly moc překombinované, nudné a i ten sarkasmus tam byl naroubovaný na křeč. Jakoby se motala furt dokola a bylo jich na můj vkus až moc. No a druhá část to už jsme "doma". Už to odsejpá, už to má všechno, na co jsem u Wardky zvyklá. Ale přece jen to působilo moc zrychleně, zjednodušeně. Umí to líp zamotat. Mohla jim dát celou knihu, případně do toho zamotat vedlejší linku, jak to dělává. Závěr, tahle kniha je slabší kousek.

narisa
25.08.2020 5 z 5

Tak první novela se mi opravdu velice líbila. Mohla být klidně i delší. Zajímavé téma. Opravdu čtivá.
No a na Treze už jsme také dlouho čekali. Ale, mělo to pomalý rozjezd. Pomalu nic nového se nestalo a pak přišel drsný vrchol a na konci šťastný konec. Za mě to bylo ke konci až moc useknuté. Chtělo to více rozepsat. Jinak samozřejmě Trez byl úžasný :).
První novele bych dala 5* a Trezovi 4*, ale jen protom, že to mělo být delší a více rozpracované.
Jinak opět úžasná kniha. Tuto sérii velice miluji :).

Evka3814
24.08.2020 5 z 5

Nemůžu jinak než dát 5☆zbožňuju sérii BČD. Jak je již psáno, první příběh byl opravdu rychlovka. Přesto čtivá. No a Trez.....přece to dopadlo dobře, ufffff;) moc jsem se na tento příběh těšila. Tato série je jedna z mých srdcovek❤,které bych mohla číst opakovaně. No a velká radost ....Lassiter,pošuk a miláček v jednom ;)))

lucie.sela
22.08.2020 3 z 5

Tak tady jsem s hodnocením hodně rozpolcená. Příběh Treze se mi líbil a opravdu ráda jsem četla i jeho "šťastně až navěky" s Therese, ale myslela jsem, že se k němu kvůli předchozímu příběhu ani nedostanu. První příběh mě neoslovil. Přišlo mi to rychle zplácané a přehnané. Bratrstvo se mi četlo dobře, ale Zajatec mi přišel jako úplně jiná série. Pokud by se dalo hodnocení dělit tak by jsem dala Zajatec 2/5 a Trezovi 5/5.