Zachraňte své střevo - i játra, žlučník a pankreas

Zachraňte své střevo - i játra, žlučník a pankreas https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/457814/bmid_zachrante-sve-strevo-i-jatra-zlucni-1XC-457814.jpg 4 12 3

Tato kniha je dlouhý příběh... 6 let studia medicíny 5 let studia PhD. v oboru Fyzilogie člověka 12 let vyučování a přednášek na Lékařské fakultě UK 10 let neustálé atualizace přednášky (Za)chraňte své strěvo hodně prostudované odborné literatury a speciálních knih 6 let úspěšného používání FODMAP konceptu u klientů s poruchami trávení výroba videí a písemných materiálů k řešení trávicích problémů první speciální limitované vydání knihy (Za)chraňte svoje črevo (2017) Nyní držíte v rukou knihu, ktoré zásadně rozšiřuje původní obsah a přináší 20 nových kapitol! atualizace a novinky praktická řešení nejčastějších onemocnění trávicího systému doporučení na úpravu stravy a výživové doplňky vzrušující informace, které změní váš pohled na sebe! Velmi si přeji, aby tato kniha pomohla i vám... celý text

a304
27.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Doporučuji.
Autor na YouTube prezentuje potřebné návody: např, krevní tlak, imunita a vitamín D3.

Alma5
09.11.2021 5 z 5

Kniha je opravdu nabitá informacemi. V úvodu se dozvíme četné informace o trávení obecně a dále má každý trávicí neduh svoji kapitolu s podrobnými postupy, co lze dělat pro léčbu. Autor doporučuje i konkrétní doplňky stravy, které se mu osvedčily, což mi přijde velmi užitečné.Pro mne to bylo opravdu poučné čtení.

jadviga
24.01.2021 5 z 5

Vynikající a velmi poučná kniha. Velmi mi pomáhá najít chyby v mém stravování. Pan Bukovský tuto knihu napsal velmi poučným, ale taky zábavným způsobem.