Zabuchnutá v knižnici

Zabuchnutá v knižnici https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355167/bmid_zabuchnuta-v-kniznici-36R-355167.jpeg 4 951 951

Ďalšia kniha romantických príbehov plná pekných chalanov od Kasie West je tu. Keď Autumn zistí, že zostala vymknutá v knižnici a zrejme tam bude musieť stráviť celý víkend, nemá ani tušenia, že tam nie je sama. Zavreli tam aj Daxa. Zo školy ho pozná iba zbežne ako samotára a problémového týpka. Vôbec nepatrí medzi chalanov, ktorí by ju zaujímali. Dúfa, že ju každú chvíľu vyslobodí Jeff – spolužiak, do ktorého je totálne buchnutá. No Jeff nechodí. Čím viac času trávi s Daxom, tým viac sa zbližujú a Autumn zisťuje, že za maskou nevľúdneho samotára sa skrýva viac, ako sa na prvý pohľad zdá. No ako to dopadne, keď sa znovu ocitnú na slobode mimo knižnice?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

By Your Side , 2017

Abnička
24.10.2017 5 z 5

Kniha byla strašně hezky napsaná. Klasická relaxační romantika, takže určitě doporučuji a teď se vrhám na “Náhradního kluka”

salča
23.10.2017 5 z 5

Knihu jsem četla ihned po "Náhradním klukovi"a líbila se mi ještě víc.
Bavila mě od první stránky až po tu poslední,proto ji nešlo odložit dřív,než po úplném dočtení.Měla jsem z ní velice příjemný pocit.
Byla SKVĚLÁ!

warca
22.10.2017 5 z 5

Čirou náhodou jsem příběhy "Náhradní kluk" a "Po tvém boku" četla hned za sebou.
A... bylo to oboje stejně super skvělé!
Příběhy asi brzy zapomenu, ale za ten hřejivý pocit při čtení to prostě stojí!

Lil30
20.10.2017 5 z 5

Kniha se mi líbila mnohem více, než Náhradní kluk, kterou jsem četla předtím. Postavy byly sympatické a seznámení v knihovně bylo zajímavé. Hledala jsem příjemnou oddychovou knihu a přesně taková je. Určitě si ji ještě někdy přečtu. Třeba se někdy dočkáme ještě nějakého pokračování s jinou postavou z jejich party?

JajaCZ
18.10.2017 3 z 5

Čakala som oddychovku a dostala som oddychovku. Dej nebol ničím výnimočný, ale aj napriek tomu sa kniha čítala príjemne a ľahko. Myslím, že sa bude páčiť hlavne mladším čitateľkám :)

Teriska
18.10.2017

Je to moc úžásná opravdu úžasná kniha .
Styl Psaní Kasie West mi sedí bohužel je to američanka Doufám že bude druhý díl.
Doporučuji přečíst.
Našla jsem tam pár chyb ale to mi nějak neovlivnilo čtení .

lucie2952
16.10.2017 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Miluju prostředí knihovny, takže začátek knihy pro mne byla dokonalost. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout a četla jsem skoro až do rána. Dějově to napínavé skoro nebylo, ale kniha je tak hezky napsáná, že nutí číst dál.

Maja256
15.10.2017 5 z 5

Další kniha kterou jsem si zamilovala. Jsem z ni opravdu nadšená. Líbila se mi obálka, děj, postavy a všechno další. Autorka mela originální nápad jak se mužou dva lidé zamilovat a ještě to uměla dokonale pojmout do knihy. Za mě úžasný a určíte všem doporučuji!

Samira
10.10.2017 5 z 5

Styl autorky Kasie West mi ohromě sedí a je příjemným, mile a vřele vtipným pohlazením a to i tehdy, kdy téma není snadné.
Mnozí píší, že nejde o nic převratného, co by nenalezli jinde. Ale já musím její nenásilnost, nevtíravost a určitou nenápadnost vyzdvihnout.
Mne si naopak tenhle kousek, který si na nic nehraje, velice líbil a obdivovala jsem, s jakou lehkostí autorka do vyprávění zapracovala problémy hrdinů, především hrdinky, o kterých se tolik nepíše.
S knihou po boku mi bylo tak příjemně, že bych ji nejraději otevřela znovu.
Doporučuji!

Clarrisa
06.10.2017 5 z 5

Čtivý, zábavný příběh, jak už je u autorky zvykem, který jsem četla jedním dechem.

EvaSupovic
17.09.2017 5 z 5

Tuhle autorku mám zkrátka ráda, protože příběhy jsou uvěřitelné, reálné a moc se po každé bavím :-D

keiko33
15.09.2017 5 z 5

Pekny pribeh o dvoch tinedzeroch, ktori by sa nikdy nespoznali, keby sa nestali obetami nahody. Sice o sebe vedeli, ale ich cesty sa nikdy nestretli. On je pre ostatnych zahadou a ju maju sice vsetci radi, no ma pred ostatnymi tajomstvo. A prave vdaka nahode zistia, ze sa vedia dokonale pochopit a doplnit, aj ked sa na zaciatku zda, ze ta nahoda je pre oboch nocna mora.

mmmisulka.r
15.09.2017 3 z 5

Tato kniha nijak nevyčnívá z davu, ale přesto jsem byla spokojená. Každopádně nečekejte nic nového a překvapivého. Více v recenzi v záložkách - Knižní deníček.

jani.ruzicko
15.09.2017 5 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila a určitě mě nezklamala. Byť bez erotiky, to bylo opravdu fajn počteníčko. Velmi poutavé, romatické a přečíst se dá za velmi krátkou dobu. Líbilo se mi, že Dax uměl Autumn "uklidnit", a Autumn to s ním nevzdala, přestože Dax nechtěl žádné závazky. Jeffa je mi sice trochu líto, že dostal košem, ale vzal to hrdinsky a s jeho povahou, by určitě dlouho sám nezůstal. =))

JanaDor
05.09.2017 5 z 5

Autorčin styl je velmi čtivý a poutavý. Přiznávám, že jsem chtěla vědět, jakým způsobem se bude situace vyvíjet, a tak jsem četla hodně dlouho do noci. Ale stálo to za to. Kniha není určena mé věkové kategorii, ale skvěle jsem se bavila. Je to milá, hezká romantika bez erotiky s dobře vykreslenými postavami v reálném životě. Kluk, který to nemá lehké díky svým rodičům a holka, která zdánlivě má vše, ale nemoc ji omezuje. Řekla bych, že je to jeden z nejlepších dívčích románů v tomto roce.