Zabuchnutá v knižnici

Zabuchnutá v knižnici
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355167/bmid_zabuchnuta-v-kniznici-36R-355167.jpeg 4 952 952

Ďalšia kniha romantických príbehov plná pekných chalanov od Kasie West je tu. Keď Autumn zistí, že zostala vymknutá v knižnici a zrejme tam bude musieť stráviť celý víkend, nemá ani tušenia, že tam nie je sama. Zavreli tam aj Daxa. Zo školy ho pozná iba zbežne ako samotára a problémového týpka. Vôbec nepatrí medzi chalanov, ktorí by ju zaujímali. Dúfa, že ju každú chvíľu vyslobodí Jeff – spolužiak, do ktorého je totálne buchnutá. No Jeff nechodí. Čím viac času trávi s Daxom, tým viac sa zbližujú a Autumn zisťuje, že za maskou nevľúdneho samotára sa skrýva viac, ako sa na prvý pohľad zdá. No ako to dopadne, keď sa znovu ocitnú na slobode mimo knižnice?... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

By Your Side , 2017

LucyBooks
14.01.2018 5 z 5

Úžasná knížka s kouzelným příběhem (nápad s knihovnou je skvělý, trošku závidím :-D ). Kniha se četla opravdu rychle. Dax a Autumn byli skvělí hrdinové, líbil se mi jejich vztah a to, jak Dax pomáhal Autumn s úzkostmi a naopak :-).

alnahu
11.01.2018 5 z 5

Autumn je zamilovaná do Jeffa ,ale vše se změní ,když je zamčená přes víkend v knihovně a s ní je tam také Dax zvláštní samotářský kluk, který jí poplete hlavu.Je to sice dívčí román ,ale mě se líbil a četl se mi dobře.

Peace
09.01.2018 4 z 5

"Všechno, co se stane, má nějaký důvod."

Začátek knihy mě bavil hodně a bylo zklamáním, když se hrdinové z knihovny dostali tak brzy. Doufala jsem, že tam budou většinu děje, takové prostředí je škoda nevyužít na maximum :o)
Úzkosti hlavní hrdinky z knihy nedělají jen obyčejný román pro -náctileté, ale knihu, která vede k zamyšlení, což je u tohoto žánru vítaným jevem.

Jalisca
08.01.2018 5 z 5

Oddechovka. Presne to jsem potrebovala. Kniha, ktera se lehce cte, bavila me. Precteno za jeden den.

Lenas2412
07.01.2018 5 z 5

Moc krásná knížka, postavy jsem si hned zamilovala ( hlavně Daxe :) ) , všem vřele doporučuji! :)) ( toužím být zavřena v knihovně :D )

MarKy95
06.01.2018 5 z 5

Skvělá oddechovka :)

ReziEngli
03.01.2018 4 z 5

Oddechové čtení, pěkný příběh :) Takový ten typický pubertální, ale mě se moc líbil :)

Mišule_11
01.01.2018 5 z 5

Pěkná a oddechová kniha! :) Obzvlášť, když Autumn uvízne v knihovně, což je sen snad každého knihomola :D Autumn mi bylo líto, protože trpěla úzkostmi a nikomu se o tom nezmínila až Daxovi, se kterým uvízla v knihovně. Což byl úplný začátek všeho, ale nedivím se, že sama Autumn nevěděla koho si vybrat a co ke komu cítí..! :) Jeff to vzal, ale nakonec statečně na to, jak mu na Autumn záleželo! První kniha této autorky a už se těším na další..! :)

KaileyBlot
30.12.2017 5 z 5

Boží! Moje druhá knížka od této autorky a opět nezklamala. Fakt originální nápad s tou knihovnou. Bylo to moc pěkné a čtivé a jen mě to utvrdilo v tom, že tato autorka je prostě skvělá a psát umí! Přečteno za den takže asi nemusím nic víc dodávat.

LilianaFalcon
29.12.2017 5 z 5

Rozhodovala jsem se mezi 4 a 5 hvezdickami, ale posledni dobou tech hezkych romanku ze stredni skoly vychazi tak malo, ze tenhle mezi nimi vycniva.
I kdyz preklad "panicka ataka" mi pekne pil krev ;-)
Hlavni hrdinove byli sympaticti, knizka mela trochu pomalejsi rozjezd, ale zaver bez zbytecnych trapnosti a vycitek to vynahradil.
I kdyz konec se prvoplanovosti nevyhnul, tak nekolik ozvlastneni v deji se naslo ;-)
Takze, kdo chce totalni oddychovku, tak tohle by mohlo byt ono ;-)

Jen1215
29.12.2017 5 z 5

Mila, příjemná oddychovka. Precteno za jeden vecer a rada prectu znovu. Knihy tohoto tipu mam rada. Obcas bych u nekterych knih tohoto tipu ocenila,aby zasli dal,nez k libani, ale preziju to . Autumn je sympaticka, jeji kamarady by si pral kazdy a Dax.., Dax je proste skvelej. Skoda, ze v te knihovne nezustali dyl :-))

Guarnere
27.12.2017 4 z 5

Když neočekáváte moc, stane se kniha poměrně milým překvapením. Hlavní hrdinka by byla ráda dokonalá, proto příliš řeší, co si o ní pomyslí ostatní. Jemu je zase jedno, co si o něm ostatní pomyslí, protože si odmítá přiznat, že druhé k životu potřebuje. Konec je od samého počátku předvídatelný, ale vlastně to ani moc nevadí. Je to milé čtení, které rychle utíká a zbytečně se neprotahuje. Ideální, když si potřebujete odpočinout nebo nabrat dech před něčím složitějším.

mišaša16
19.12.2017 4 z 5

Přečteno za jediný den. Postavy velmi sympatické se zajímavým charakterem. Autorka vybrala také velmi pěkná jména. Příběh byl originální a napínavý.
A taky jste si „přáli“, aby v té knihovně spolu zůstali dýl? :)

Anna 13
09.12.2017 4 z 5

Když máte příliš velká očekávání a příběh vás nakonec trochu zklame, stane se, že uberete jednu hvězdu. Když nic neočekáváte, tak taky nemáte proč být zklamaní a ubírat hvězdy. Tím chci říci, že mé hodnocení je problém mé hlavy, která si na základě anotace vysnila příběh, který se logicky nekonal.
Proto upozorňuji všechny, kteří si přečetli anotaci a myslí si, že na základě toho, že se příběh odehrává v knihovně půjde o knihy a o knihomoly, měli by si uvědomit, že o tom to není, aby nebyli zklamaní jako jsem byla zpočátku já.
Ale Daxe úplně zbožňuju. Je kouzelný... Budete hlavní hrdince Autumn závidět to, co se jí přihodilo a věřte, že i když je zprvu nesnesitelná a otravná, na konci zjistíte, že ji vlastně máte rádi.

Tohle je hodně oddechové romantické počtení pro chvíle nespoutaného klidu. Vlastně knihu doporučuji. Ale jde opravdu o jednoduchý dívčí románek.

TerraNova
06.12.2017 5 z 5

Za mě opravdu nádherná knížka. Chvíli jsem si říkala, že je to tak zamotané a pak mě napadla otázka, jak se z toho Autumn chce vymotat, aniž by dopadla jako ta špatná a právě tady mě trošku zklamala, jelikož mi přišlo, že Jeff byl... prostě mi jeho chování v tom momentu nepřišlo reálné. Pokud o někoho stojíte a myslíte to vážně, jen tak z minuty na minutu přece neodstoupíte bez boje. Ne, pokud jste kluk typu jako Jeff. Vtipný a s úsměvem na tváři skoro vždycky (někdy i ve chvílích, kdy se snad ani smát nejde?). Ale ta první část v knihovně mě rozhodně bavila a dostala mě. Knížka si mě získala hlavně Daxem. Jasně, Dax... Tichý, tajemný kluk, o kterém nikdy nic nevíte a když potká holku, najednou se rozkecá a víte o něm všechno. Stará ohraná klasika. Ale i tak bych řekla, že on za to stál, že to nebylo z ničeho nic najednou. Šlo to postupně a z knihy se dá vyčíst krásně Daxův vývoj, co se jeho osobního prostoru a sdělování věcí týče.
Ale zbytek knihy byl super! Dokonce i Dallin. Sice mě štval, ale kdyby tam nebylo on, nebylo by na té knize nic "zlého". A každý má ve svém životě něco, co ho štve.
Jako další plus dávám téhle knížce za její obal a taky za to, že nebyla natahována přes 400 stran. Řekla bych, že byla akorát dlouhá.
Shrnuto a sečteno... Lehká, nenáročná, oddychová knížka s troškou naivity (jelikož víte, jak to skončí, už na začátku), která nezklame, pokud od ní neočekáváte příliš.

Elčokča
01.12.2017 4 z 5

Kniha se opravdu skvěle čte, má zajímavé téma, jen ten happyend byl na mě moc naivní. Na to, jak se zdála situace zamotaná, se moc snadno vyřešila a všichni byli spokojení, včetně Jeffa...

kalinkacz
25.11.2017 4 z 5

Kasie West se v letošním roce stala jednou z mých nej autorek románů! Po této knize jsem sáhla po velmi pozitivních recenzích ze zahraničí a musím říct, že nelhaly... Kniha se četla sama, děj nebyl průhledný a já byla místy opravdu dojatá a hlavní hrdince fandila... Už jsem přečetla i další knihy od autorky a ani ty nezklamaly... Prostě super!

Adelin239
18.11.2017 5 z 5

Krásná, nenáročná kniha, která mě opravdu nadchla. Podle mého názoru byla tato kniha i mnohem lepší než ta předchozí od této autorky.
Děj...prostě nádherný, ale hlavně neobvyklý. No řekněte, která holka by nebyla nadšená ze šance přenocovat s pěkným klukem v opuštěné knihovně? Rozhodně každá! :-D Byly tam sice i smutnější momenty, ale to nic nemění na faktu, že kniha byla i tak skvělá.
Takže za mě určitě tuto knížku doporučuji :-)

lenochod6
02.11.2017 4 z 5

Strašně se mi líbí její styl psaní, je takový vyvážený, od všeho trochu, od romantiky, humoru, přátel, rodiny :) .
Krásný příběh, zajímavá zápletka, konec asi nijak překvapivý, ale proto tenhle styl samozřejmě nečtu.
Náhradní kluk mě asi uhranul ještě více, ale i z téhle knihy jsem nadšená.

Ewik
27.10.2017 5 z 5

Moc se mi líbil tenhle laskavý a nenáročný kousek, který autorka rozehrála s ohromnou lehkostí a jiskřivým vtipem. Nelehký osud hrdinů pojala nápaditě a ohromně přístupně. Oba hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a s očekáváním sledovala, kam se bude ubírat jejich cesta. Jejich opatrné a pozvolné sbližování mi nejednou vykouzlilo úsměv na rtech, až jsem si chvílemi přála, aby byli v knihovně ještě nějakou chvíli zavření.
Svěží romantika, která rozněžní srdíčko nejedné čtenářky.
Nehledejte kdovíjakou originalitu, napsané bylo už skoro všechno, nechejte se radši okouzlit duší knihy a její heboučkou obálkou.