Za zavřenými dveřmi

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Thriller, který ohromil svět, vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás. Dokonalé manželství, nebo dokonalá lež? Páry, jako jsou Jack a Grace, musíte obdivovat, ať chcete nebo ne. On dobře vypadá a umí vydělat peníze, ona je elegantní a šarmantní. Skoro je vám líto, že se s ní nemůžete spřátelit a poznat ji o trochu víc. Oni dva jsou totiž pořád spolu. Taková láska! Pak si ale uvědomíte, že Grace nikdy nezvedne telefon, že nepřijímá žádná pozvání, pokud není pozván i její manžel. A jejich ložnice má zamřížované okno!

https://www.databazeknih.cz/images_books/34_/341619/za-zavrenymi-dvermi-EZ6-341619.jpg 4.32337
Orig. název:

Behind Closed Doors (2016)

Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno:, Motto
více informací...
Počet stran:264
Překlad:Karolina Medková
Edice:Thriller
Autor obálky:Natálie Pecková
Vazba knihy:pevná / vázaná s přebalem
Náklad:250 ks
ISBN:978-80-267-0878-0
Nahrávám...

Komentáře (844)

Kniha Za zavřenými dveřmi

Přidat komentář
koudelu
včera

Napinavé a napsané tak opravdově, až mě mrazilo

MahulenaK
včera

Hrozně jsem váhala s hodnocením, za čtivý příběh bych dala možná i víc hvězdiček, ale bylo to pro mě strašně nepříjemné téma, a měla jsem co dělat, abych knížku dočetla. Vlastně jsem jen potřebovala vědět, jestli to dobře dopadne. Vůbec jsem nebyla schopná předvídat, jak tady někteří v hodnocení píší. Místami to bylo opravdu těžko překonatelné, abych četla dál.

Pitraska
16. května

Místy velmi napínavé, ale někdy až moc laciné. Stojí za přečtení.

FaeleenFairy
14. května

Dvě a půl hvězdičky...Není to zlé, ale.. Připomíná to laciný televizní thriller, předvídatelný...

OndřejkaH.
13. května

Ačkoliv nejsem fanynkou tohoto žánru - nemohla jsem se od ní odtrhnout... Vše co jsem ten den měla v plánu šlo stranou a já jí přečetla za několik hodin :-). Pokud potřebujete svou pozornost zaměstnat a odvést například "nežádoucí myšlenky" - pak tato kniha to dokáže. Doporučuji.

Merlinit
12. května

Hned v úvodu přiznávám, že nejsem cílový čtenář tohoto druhu knih a připouštím zkreslenost svého hodnocení. Řemeslnou práci na knize hanět nebudu, ta je odvedena přijatelně, ale to ostatní... Logika má trhlin víc než řešeto, ustavičné omílání téhož na čtivosti také nepřidá (všichni ví, že Grace Millie miluje a budou to vědět, i když to nebude opakovat v každém odstavci zas a znovu) a závěr je jasný již v začátku, zbývá jen dosadit kulisy. Na rozdíl od mnoha jiných čtenářek jsem se JÁ OSOBNĚ od knihy dokázala odtrhnout jako nic a fakt, že jsem ji vůbec dočetla, předestírám co ukázku osobní statečnosti - považuji za slušné knihu nejprve přečíst a pak teprve ztrhat.

olcab
12. května

Výborné, psychologické thrillery miluji, od knihy jsem se nemohla odtrhnout. Autorka si mě získala a po přečtení V pasti lží ji pokládám za moji oblíbenou.

vojteska70
12. května

Přečetla na jeden zátah. Bohužel to může být i pravda. Děj napínavý a zbytečně neprotahovaný.


Štítky

thrillery advokacie týrané ženy manželství thrillery pro ženy

Autor a jeho další knihy

B.A. Paris

B.A. Paris
anglická, 1958

Podobné knihy

Kniha Za zavřenými dveřmi je:

v Právě čtených34x
v Přečtených3124x
v Čtenářské výzvě234x
v Doporučených219x
v Knihotéce521x
v Chystám se číst1135x
v Chci si koupit283x
v dalších seznamech12x