Jezevčíkovy trable

Jezevčíkovy trable https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/404381/bmid_jezevcikovy-trable-rve-404381.jpg 4 44 12

Z pohledu jezevčíka série

Jaká báječná rodina! Carolin žije společně se zvěrolékařem Markem a jeho dcerou Luisou. S nimi je přirozeně jezevčík Herkules, pro něhož je štěstí jeho smečky to nejdůležitější na světě. Konečně se u Carolin a Marka ohlásí jejich společný potomek a nastávají problémy. Volné pokračování série Z pohledu jezevčíka a Jezevčíkova kocovina.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: ekniha , Ikar (ČR)

Welpenalarm! , 2012

Renike
10.02.2024 5 z 5

Ten Herkules je vtipálek :)) Baví mě ta série :) jde se na další díl...

Sova15
20.08.2021 4 z 5

Po knihách s těžkými, i když krásnými tématy, hezká oddychovka. Herkules mě pobavil.

kalinka99
09.06.2021 5 z 5

Moc pěkné čtení ze života jezevčíka Herkula a jeho dobrodružství. Má vtipný styl uvažování a přemýšlení nad běžnými lidskými věcmi a tak si říkám jestli ten náš jezevčík taky tak uvažuje.

jana8352
01.02.2021 3 z 5

Takové oddechové počteníčko

alhl
26.12.2020 5 z 5

Po více než roce jsem se opět vrátila k dalším dobrodružným osudům Herkula a Felixe. Tentokrát jim zdatně sekundují hlavně malá Louisa a dobrák Willi, který jakoby rozuměl zvířecí řeči. Nejvíc mě asi pobavilo Herkulovo komentování miminek, štěnátek a věcí kolem a taky jeho hodnocení inteligence různých zvířecích druhů. :-)

_Knihomolka_
31.10.2020 5 z 5

Další a bohužel už poslední kniha o jezevčíkovi Herkulovi. Všechny knížky z této série byly super. Líbilo se mi prostředí, ve kterém se příběh odehrával, sympatické postavy a také vtipné dialogy.

daza.dt
13.10.2020 3 z 5

Moje očekávání se nějak nenaplnilo třetí díl mi přišel slabší než ten druhý :( škoda. Nějak nechápu to nadšení ostatních.

katerina5544
08.03.2019 5 z 5

Super jako ostani dily :-)

karolina0346
01.03.2019 3 z 5

Pěkné pokračování, ale podle mého o něco slabší než předchozí díly. Jsem zvědavá na pokračování.

lenkaabooks
02.02.2019 4 z 5

Třetí vyprávění o jezevčíku Herkulovi. Jeho rodinka se rozrostla o nového člena, který si nárokuje nemalou pozornost a desetiletá Luisa se rozhodne utéci z domova. Je tu ovšem Herkules a kocour Felix a ti dva už se postarají, aby vše bylo jak má být. Milé a vtipné.

katka.oo
25.12.2018 5 z 5

Opět skvělý Herkules a jeho přátelé! Takové knihy mě nikdy nezklamou, vřele doporučuji :-).

lenka31
20.10.2018 5 z 5

Přījemné pokračování knih o jezevčīkovi Herkulovi a jeho blízkých. Skvělá oddechovka!!!