Nebezpečná svůdnice

Královský dvůr Jindřicha VIII. proslul mravní zkažeností. Podléhá jí i oslnivá krasavice Blaze, která se stane milenkou a důvěrnicí samotného krále. Panovník ji sice zahrnuje dary a naplno využívá své postavení a moc, lásku hrdé krásky si však získat nedokáže. A když se nabaží jejího svůdného těla, přikáže jí, aby se provdala za zpupného lorda Anthonyho Wyndhama, který příbuzný jejího zesnulého manžela a Blaze ho považuje za svého nepřítele, ale neodváží se vzepřít králově vůli. Na dvoře plném intrik i na odlehlém panství mezi příslušníky své rodiny hledá nezdolná žena skutečnou lásku a vášeň. Najde ji v náruči vnuceného manžela?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/92_/92690/nebezpecna-svudnice-92690.jpg 4.275

Wyndham sága 1.

Vydáno, Knižní klub, Euromedia

Blaze Wyndham, 1988

Kniha Nebezpečná svůdnice

ariel platto
23.09.2017

Tak tohle byla opravdu poslední kniha, kterou jsem od autorky přečetla...Edmund se synkem v náručí mi málem roztrhal srdce...spisovatelka píše nádherné knihy, ale já potřebuji pohádku od začátku do konce a to u této autorky, bohužel pro mě, tak není.

moudivlacek
15.07.2016

Miluji romance s historickým podtextem od této autorky, tato kniha je toho důkazem.
Postavení žen, vlivní muži, kteří ten osud určují, přesto je tu prostor jak pro lásku, tak i pro průnik zla a špatností. Rodina, která drží při sobě, má šanci nesnáze přežít, láska jim dává tu správnou sílu.

majík1
04.07.2016

Skvělá kniha jedna z nejlepších od spisovatelky

Madame R
06.04.2015

Moc pěkná kniha.

miruska1
22.09.2013

Užasna kniha,hrozne sa mi pačila.

maryzka
12.06.2012

Tato kniha je lepší, ale druhý díl je nejlepší.

petruska85
27.05.2011

Poutavým dějem dokáže autorka vtáhnout čtenáře přímo do knihy. Krásně napsaný román. Často se k němu vracím.