Winston: Agent Tichá labka

Winston: Agent Tichá labka https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299399/bmid_winston-agent-ticha-labka-6jz-299399.jpg 5 13 6

Winston série

Winston je kocúr. A nie hocijaký kocúr. Je to najbystrejší kocúr vo vesmíre, ktorého príhody pokračujú... Zo všetkého najradšej polihuje na pohovke, pradie a nechá sa hladkať Kirou. Kiežby to tak navždy zostalo!

Literatura světová Sci-fi Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Winston: Agent auf leisen Pfoten , 2014

Renike
10.03.2024 5 z 5

Perfektní zábavné čtení, moc mě Winston baví :). Již daleko nepatřím do věkové kategorie, pro které je série určená, ale stejně jak jezevčíková i tahle kočičí série je maximálně povedená. Jdu shánět další díl :)

Ivi10
11.11.2023 5 z 5

skvělá kniha v žádném případě to nebyla nuda a rozhodně doporučuji

kamilk
17.05.2022 5 z 5

Jednoduchý príbeh pre deti, pri ktorom si oddýchnete. Každý milovník mačiek (a kocúrov!) si určite všimne, ako trefne autorka vystihla ich nezávislácky charakter. Sardinkáňoš, to sa teda podarilo! 100%

_Knihomolka_
24.11.2020

Tuto knihu jsem četla před pár lety a vzpomínám si, že jsem ji milovala, vlastně celou triologii od Frauke Scheunemannové. Je krásně a vtipně napsaná, a proto se dobře čte. Hodí se pro děti od páté do osmé třídy :).

May
25.05.2018 5 z 5

Jsem daleko...světelné roky daleko od čtenářů, kterým je kniha určená, přesto... přiznávám MILUJU Winstona:-)

AgnessN.R.
27.11.2017 4 z 5

Kdybych byla o trochu mladší, tak příběhy o Winstonovi nejsou jen moji dobří kamarádi, ale já bych byla zamilovaná!