Na dně

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Detektivka psaná detektivem. Další díl série s vrchním komisařem Williamem Wistingem. Během jediného letního týdne vyplaví moře na pláž poblíž Stavern postupně čtyři levá chodidla obutá v teniskách. Místní policie čelí záhadě: Kde jsou těla, k nimž nohy původně patřily? Kdo je takto znetvořil a proč? A je možné, že jde o tři důchodce a psychicky nemocnou ženu, kteří jsou od podzimu pohřešováni? Wisting si neví rady a situaci mu nijak neulehčí ani příjezd jeho dcery, která se rozhodla napsat reportáž o tom, jak lidem odsouzeným k dlouholetému vězení za těžké zločiny změnil pobyt za mřížemi život. Policejní i novinářská práce se opět nečekaně protnou ve chvíli, kdy vyjdou najevo dlouho utajované skutečnosti, které ze dna na povrch vůbec vyplout neměly....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405587/na-dne-j6s-405587.jpg 3.818
Série:

William Wisting (11.)

Orig. název:

Når det mørkner (2016)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Kniha Zlín
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Na dně

Přidat komentář
Poluch
29.08.2017

Klasická detektívka ktorá sa číta jedným dychom. Wisting v nej spomína na to ako sa stal detektívom. Bola to moja prvá kniha tohto autora a isto si skúsim prečítať od neho aj niečo ďalšie.

MarianP
19.06.2017

Horst je môj najobľúbenejší severský spisovateľ, ktorý v každej jednej knihe predostrie čitateľovi uveriteľnú zápletku. Nikdy nechýba vyšetrovanie pod vedením sympatického Wistinga, zaujímavá zápletka a nejaká záhada je vždy prítomná. Horst ako bývalý vyšetrovateľ v mnohom pripomína nášho D. Dána ( vyšetrovateľ najviac pozná postupy pri pátraní ). Autor zbytočne nevymýšľa, neprikrášľuje dej zbytočnými a neuveriteľnými pasážami. Preto mu to verím a po jeho knihách siaham hneď.